Skocz do zawartości

Dekoder ADB 2850ST TNK HD


Rekomendowane odpowiedzi

Przyszły mi te ustawienia przepraszam ze pisze post pod postem wyszukałem wszystkie kanały z astry i hb i niestety mam problem wszystkie listy kanałów które utworzyłem do ulubionych znikneły i nawet nie mogę wejść w epg ani normalne ani te w formie gazety próba przywrócenia ustawień fabrycznych nic nie daje :(

 

Edit:

Po wprowadzeniu setup 0359157 wszystko powróciło do normy ale listy kanałów ulubionych straciłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mógłby ktoś tak mniej więcej powiedzieć jak w systemie odnaleźć teraz ten dysk zewnętrzny i go sformatować - bo mi jutro bardzo potrzebny jest a system nie wykrywa go po odpięciu od dekodera?

Ponoć bez Partition Megic też jakoś się da.

Mam Win Viste

Można prosić o pomoc?

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie oprogramowanie stało się stabilniejsze w obsłudze jeszcze tylko ręczna edycja pojedynczych kanałów i będzie super niewiem dlaczego dodany anixe hd wcale mi się nie otwiera dodam ze mam astrę 100% na wszystkich kanałach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Czyli wcześniejsze posty na temat aktualizacji zostały niesłusznie przeniesione do kosza. :smile:

Również uważam, że powinny wrócić na swoje miejsce, oprócz ostatniego.

 

W nocy nastąpiła aktualizacja oprogramowania.Wersja 0x21.Zmiany to możliwość skanowania pojedynczych transponderów oraz cztery dodatkowe pozycje satelitarne dla wyboru przez użytkownika.

Jak przeskanować pojedynczy transponder, nie widzę tej funkcji, nowy soft tuner pobrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cnn jest w tnk hd na pozycji 3214. Ale ten program jest kodówany. Jak włączysz setup to ustaw ikonę tej anteny czyli dodatkowe kanały satelitarne i tam jest opcja ustawienia zaawansowane i zrób na TAK że wszystkie kanały i dopisze także cnn jak zrobiłem to to mam od 2001 do prawie 3400 a tak było do 2600 jak miałem na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M_arek

W menu dodatkowe kanały satelitarne pojawiła się nowa pozycja przeinstaluj dodatkowe kanały, wchodzisz i wybierasz niebieskim przyciskiem transpondery.

Tak na szybko, resztę się pewnie domyślisz a jak nie to pytaj.

 

polarnik29

Skąd wiedziałeś, że pojawi się aktualizacja?

Może masz jeszcze jakieś informacje ciekawe?

 

Mnie jeszcze brakuje wyszukiwania kanałów z listy po ich nazwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mógłby ktoś tak mniej więcej powiedzieć jak w systemie odnaleźć teraz ten dysk zewnętrzny i go sformatować - bo mi jutro bardzo potrzebny jest a system nie wykrywa go po odpięciu od dekodera?

Ponoć bez Partition Megic też jakoś się da.

Mam Win Viste

Można prosić o pomoc?

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Panel sterowania > Narzędzia administracyjne > Zarządzanie komputerem >

> Zarządzanie dyskami (tam będzie widoczny). Robisz format, albo utwórz

wolumin w zależności od Windowsa. Po tej czynności dysk będzie juz

normalnie widoczny w "Mój Komputer", lub "Komputer"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszą wadą tego dekodera jaką stwierdzam po dłuższym użytkowaniu to poziom dzwięku który niestety na kanałach w samym stereo jest kilkakrotnie niższy niż na kanałach w DD w telewizji naziemnej jest jeszcze ciszej niestety zgłosiłem to na infolinie tnk a programiści ADB śpią :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie.

Włączyłem blokowanie niektórych kanałów (nie programów). Pojawiła się kłódeczka przy tych kanałach. Jednak gdy wpiszę numer blokowanego kanału to dekoder zaczyna go odtwarzać nie żądając żadnego kodu PIN czy coś takiego. Czy poza zaznaczeniem, które kanały chcę blokować muszę zrobić coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś się długo kręci . Jak widzę

Nigdy go nie odłączam bo po ok 5 minutach sam się wyłączy. Jakiś niecierpliwy jesteś :lol:

 

A jednak nagrywa cały czas jak oglądam . Działa funkcja cofania i zatrzymywania obrazu

Chciałbym to udogodnienie wyłączać . Czy się da ?

Czasem się przyda - mecz - filmy bez reklam , ale na stałe nie odpowiada mi za bardzo. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...