Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie ta promocja 40 zł jest tylko dla tych co nie opłacają swoich kart. Ja jak wcześniej wspomniałem mam TNK HD od lutego i do tego czasu regularnie ją opłacałem i i mimo że nie dostałem sms-a lub info na dekoder to we wtorek opłaciłem kwotą 40 zł (dodam że doładowanie miałem do 7.12.2011r). Dzisiaj sprawdzam że mam tylko do lutego. Więc lepiej nie płacić bo nas aktywnych użytkowników mają w daleko w poważaniu. Skandal. Więcej nie płacę. Kupię sobie DVB-T i to mi wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest poprostu skandal i prawidłowo Panowie ją też już przestaje płacić ustawiam sobie astre i do tego dvbt polskie programy i jest super i Mamie tak samo zrobiłem więc dwóch już też mają mniej. Zresztą za co płacić orange daje ligę francuska więc mam na astrze na eurosport dzisiaj boks również na orange i sat1 to samo w czwartki hokej nhl w otwartym oknie canal plus france także jest super. Jak można wybierać ludzi i dawać promocję a Ci co płacą to niech płacą po co im dawać głupki są to zapłacą ale dość nie dostaną grosza!!!! Tak dla zasady mądre Prezesiki. Jakby tak wszyscy przestali to by im się oczy otworzyły że trzeba szanować klienta który płaci bo każdy dzień może być ostatnim w którym płacił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakbyście podpisali umowę na abonament we wrześniu w jakiejś platformie o otrzymali 50 kanałów, a w grudniu była by świąteczna promocja i za tą samą cenę można by było ich otrzymać 70, to też byście płakali że zostaliście potraktowani nie fair, że inni mają lepiej? Zawiść Was chyba zjada i zazdrość o głupie 40zł. Dajcie na luz trochę, prawa rynku i koniec. My nie mamy umów, kupiliśmy zestawy i już, po temacie. Nie podoba się to sprzedaję Nkę i biorę C+ na kartę i mam gdzieś. Rozumiem że warto walczyć o swoje, ale oferta tyczy się takiej a nie innej grupy użytkowników i koniec. Mam wrażenie że te lamenty wylewają osoby poniżej 18 roku życia, serio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dzisiaj z ciekawości w kilku sklepach RTV ,ostatnio nie było dekoderów a dzisiaj niespodzianka większa ilość dekoderów ADB 2850 (tnk HD ) po 388zł ,jak widać cyfrowy do nie powiedział jeszcze ostatniego słowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne te kanały pojawią się w ofercie nnk HD muszą coś zrobić bo oferta nie przynosi oczekiwanych zysków ,w tnk HD raczej nie ma szans na taki prezent ,nawet z Polsatem jest problem (prawdopodobnie tylko do końca roku) ,trochę dziwne podejście,dla przykładu Polsat dorzucił kanał "Polsat Crime & Investogation " i to do najtańszego swojego pakietu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, mam TNK HD z ADB2850ST. Nie krytykuję, ale staram się patrzeć na całą sprawę z nieco innej strony. Od paru stron w tym temacie jest tylko lament o nierównym traktowaniu. Przecież nikt nikogo nie trzyma na siłę z nką, a kupując zestaw można się było spodziewać że pięknie nie będzie, nie mówiąc o tym że co chwilę będą wychodzić nowsze i lepsze oferty, tak jak ma to miejsce w abonamencie. Jak kupowałem zestaw to jeszcze nie było modułów, a wolał bym korzystać z własnego tunera. Teraz specjalnie kupował nie będę, ale nie żalę się że kiedyś nie było a teraz jest i wydałem pieniądze a jestem ograniczony tunerem z zestawu. Ja tutaj nic złego nie widzę że ktoś kto nie zasila konta nagle dostaje ofertę, przecież to normalna kolej rzeczy i zwykły marketing. Tak było, jest i będzie. Mogę tylko narzekać na krótką listę kanałów :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...