Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem przed chwilą do BOK i uzyskałem informację iż ten kanał działa tylko w ofercie na abonament. Gdy powiedziałem mu że na ich głównej stronie jest wpisany w ofercie na kartę odpowiedział mi że to jest pomyłka i usuną ten kanał z listy Domowy HD - TNK HD i zniknie on z kanału 49

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem przed chwilą do BOK i uzyskałem informację iż ten kanał działa tylko w ofercie na abonament. Gdy powiedziałem mu że na ich głównej stronie jest wpisany w ofercie na kartę odpowiedział mi że to jest pomyłka i usuną ten kanał z listy Domowy HD - TNK HD i zniknie on z kanału 49

 

I po co było pytać, jest to jest, a teraz zabiorą!

Na studiach zawsze mówili, "nie pytaj bo się dopytasz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem przed chwilą do BOK i uzyskałem informację iż ten kanał działa tylko w ofercie na abonament. Gdy powiedziałem mu że na ich głównej stronie jest wpisany w ofercie na kartę odpowiedział mi że to jest pomyłka i usuną ten kanał z listy Domowy HD - TNK HD i zniknie on z kanału 49

 

Z własnego doświadczenia wiem, że ci z BOK-u nigdy nic nie wiedzą.

Według ich nastapił cały ciąg pomyłek, kanał znalazł się na pozycji 49, znalazł się na stronie TNK HD, także na NNK. Tyle czasu mineło od czasu jego dodania i niby taka firma nie potrafi naprawić takiego błędu? Na logike, jest to możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na forum "n".

1. Z Promocji mogą skorzystać Użytkownicy oferty ,,Telewizja n na kartę’’ lub ,,Telewizja na kartę HD’’ (dalej:

Klient lub Klienci), którzy:

1) otrzymali informację od BOK (sms-ową i w postaci komunikatu na dekoder lub moduł nCAM)

uprawniającą do skorzystania z Promocji),

Ktoś dostał takie info?

Ja mam moduł i żadnej wiadomości nie dostałem...

widać jestem abonentem nie rokującym, bo od 2 miesięcy korzystam z oferty bez doładowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem SMS-a (nawet wstawiliśmy news na satkurier.pl, ale zdjęliśmy go z uwagi właśnie na niejasności), podejrzewam, że dostają Ci, którzy kompletnie nie płacą od bardzo dawna (próba ściągnięcia do płacenia), ale mogę się mylić, musi więcej osób z SMS-ami się zgłosić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem SMS-a (nawet wstawiliśmy news na satkurier.pl, ale zdjęliśmy go z uwagi właśnie na niejasności), podejrzewam, że dostają Ci, którzy kompletnie nie płacą od bardzo dawna (próba ściągnięcia do płacenia), ale mogę się mylić, musi więcej osób z SMS-ami się zgłosić ;)

Nie koniecznie tylko ci co nie płacą od dawna, ja płacę regularnie i nie dostałem, rodzice zapomnieli (mieli do 13-11-2011) i w piątek (18-11-2011) dostali sms z promocją. Widać TNK HD nagradza tych nie płacących - wezmę to pod uwagę jak będzie dobiegał koniec doładowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem w piątek, pechowo trafili akurat na gościa z satkuriera :P Generalnie średnia koncepcja promocji, bo w dobie Internetu i tak każdy się dowie i dojdzie kto dostaje, a kto nie, co doprowadzi do poczucia niesprawiedliwości jak wyżej :P Ale poczekałbym na więcej informacji od osób z SMS-ami, bo może akurat nam się trafiło przypadkowo. Promocja trochę trwa (wg SMS-a do 5.12.2011), więc mogą słać partiami, czasu jest jeszcze sporo ;)

 

Wg. naszej teorii akurat @andkas dostać powinien (nie płaci), a nie dostał, więc to sprawa chyba bardziej skomplikowana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja SMS-a nie dostałem, ale mam wiadomość o promocji na module. Od chwili zakupu nie robiłem żadnych doładowań. Może to miało jakiś wpływ, ale myślę że bardziej przyczyniła się do tego decyzja o wyjściu z Tnk HD na rzecz Telewizji n na kartę, no i oczywiście okres przedświąteczny dobry na promocje wszelkiej maści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam zablokowany dostęp do PSN chociaż mam wykupiony pakiet Domowy HD. Wczoraj dzwoniłem do nich w tej sprawie a konsultant mi powiedział że ten kanał jest dostępny w N na Kartę a na stronie TNK jest pomyłka i że zgłosił tą pomyłkę, że Polsatu i PSN nigdy nie będzie w TNK SD i TNK HD. To ja zapytałem czy mogę przejść do N na Kartę a on mi powiedział że nie ma takiej możliwości i jeżeli chcę mieć ten kanał to muszę kupić nowy zestaw! Następne pytanie moje było na temat tej promocji doładowań i oczywiście powiedział że ta PROMOCJA NIE JEST DLA WSZYSTKICH KLIENTÓW ALE TYLKO DLA WYBRANYCH. Ja nie dostałem ani sms-a ani informacji na dekoder (mam ITI 5800s) chociaż TNK HD mam od lutego a od maja REGULARNIE OPŁACAM DOMOWY HD. Z tego wynika że ta promocja jest dostępna tylko dla tych co nie opłacają jeżeli do 27.11 nie dostanę takiej informacji to przestanę ją opłacać. TNK jak i ich konsultanci robią sobie nie złą kpinę z użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...