Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

A tak dokładnie: TVP 1 HD, TVP 2, TVN HD, TVN 7 HD, Religia.tv, TTV.

Do tego oczywiście ffa jeszcze dochodzi.

 

Mam teraz nadzeieje, ze 1/2 LM puszcza na nSporcie, a nie na nPremium...

We wczorajszym poniedziałkowym programie piłkarskim było zapowiedziane, ze półfinały będą jednocześnie w nsport i na npremium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ostatnio jak miałem przerwę po między doładowaniami i nie działały kanały na doładowanie to sprawdziłem co jest w Pakiecie bez Opłat :) TVP1 SD i HD,TVP2, TVN SD I HD,TVN Siedem SD I HD, TTV, Religia TV i zdziwiłem się jak działał Polsat ale też był a kanały na doładowanie akurat były już nie aktywne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

MILI MOI. OMIJAJCIE TO SZAMBO z daleka.

Po żałosnych utarczkach z linią sprzedażową w akcji Wymień SD na HD (kompletna ignorancja i kłamstwa pracujących tam ludzi) głupota mnie nie opuściła i kupiłem dla sąsiadki ADB 5800 z abonamentem do końca stycznia 2013 za 238..

Matematycznie liczyłem : NIC nie tracę...a jednak już straciłem sporo zdrowia.

Tuner zepsuł się po kilku tygodniach (głowica, no cóż zdarza się), więc serwis. Toczka w toczkę z regulaminem reklamacji.

Trzymali w Skymaxie 15 dni i stwierdzili , że padnięty. Wymienili na nowy, wczoraj dostałem przesyłkę,

byle jak zapakowaną, bez papierów w środku, karta smart z datą sprzed roku. Potem 2 godziny koszmaru z niekompetencją BOK w Krakowie- uruchomiania- ,reaktywacja itd.

Niestety ten niby nowy jest dalej wadliwy (skwierczy, po pół godzinie wyłacza się - brak sygnału-TEST i tak w kółko).

Kolejna wysyłka do Wrocławia. Oszuści ze Skymaxa (bez podpisu na świstku) twierdzili, że wymieniono "na inne spełniajace normy producenta" Kpiny. Jak można wysłać klientowi sprzęt z naprawy nawet go nie sprawdzając! Wymiany dokonała chyba sprzątaczka.

Oszczędźcie sobie zdrowia i poszukajcie operatora z zasadami bo to całe N czy CDom to NIEKOMPETENCJA i bylejakość i im wcześniej to padnie tym ludzie będą zdrowsi.

 

Sprawa -OSTRZEŻENIE- wydaje się istotna , więc liczę że moderator pozwoli dopisać:

w powyższej sprawie wykonałem parę telefonów (razi słaby poziom CTA w Krakowie, oprócz pewnej uprzejmości , niestety brak znajomości procedur, regulaminów itd. , na koniec stwierdziłem ,że rozmowę wykorzystam w procesie reklamacji , to konsultant zabezpieczył się brakiem zgody na nagrywanie - śmiech na sali) i totalna spychologia TnK Hd (n, Cyfrowy dom jak ich tam zwał) wobec klienta.

Bronią się tym, że to Skymax ma takie procedury i do nich trzeba mieć pretensje, ci od sprzedawania oferty są CACY.

Tymczasem okazuje się, że serwisant z Wrocławia już po minucie przyznał, ze objawy wskazują na przegrzewanie odbiornika (wymiana) i oni wymieniają biorąc z półki kolejny niby nowy dostarczony przez N-kę jako sprawny. I nikt się za bardzo nie przykłada do sprawdzania co wysyła tylko zakładają , że sprawny.

Na przyspieszenie procedur nie ma szans bo takich tunerów z kraju trafia do serwisu ponad setka dziennie...

Rozmowa tel. x 5 . Razem ok.2 godzin (na szczęście darmowe), ale współczuję słabiej zorientowanym użytkownikom stresu i kosztów w razie awarii.

Dobrze zatem przemyślcie czy warto tak ryzykować...jak już nigdy z nimi w żaden kontakt nie wejdę.

Strach zbiera, jeśli część takich metod przeniosą do współpracy z C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy Pan bat to chyba jedyny klient TNK-HD który został niby oszukany przez Skymax jeszcze się nie zdarzyło aby ktoś otrzymał z reklamacji wadliwy sprzęt zazwyczaj w celu rekompensaty wysyłają dekoktery nowe bo na dzień dzisiejszy dysponują takimi właśnie w calu wymiany. Usterki tej Firma Skymax nawet nie ma obowiązku uznać za wadę dekodera.

Głowica ulega uszkodzeniu w 95 % tylko z winy użytkownika, przez niestaranną instalacje antenową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam nie wierzyłem, antenowa instalacja z dobrej jakości kablem, sygnał jakość do 80% ...(dziś to testowałem z serwisantem Skymaxa przy telefonie) co jeszcze potrzeba @ryszardzie.. ten nibynowy chodził 15 minut i test ... i w kólko.

Mam nagraną rozmowę ze Skymaxem i wszystko tam jasne....

dekoder wymienili (twierdzą, że faktycznie) na NOWY (co to znaczy @ryszardzie jak pudełko stare zniszczone, a karta w środku z datą 30.04.2011) to niby nowy?

 

Oszustwo polega na tym, że serwis pisze "wymieniono na spełniający normy producenta" , a wyszło na jaw, ze nikt tego nie sprawdza tylko biorą z pólki przysłany z N-ki taki nibysprawny i uważając, że to prawda ślą do klienta.(może się uda). Powiedz tu wszem @ryszardzie jak można W PEŁNI sprawdzić funkcjonalność ADB 5800S bez aktywnej karty smart...? przecież puści tylko do ekranu z parametrami odbioru z anteny (siła , jakość)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i bardzo dobrze to jest nie drogi sprzęt i widocznie oni też dokładnie nie sprawdzają jaka usterka i jaka przyczyna ja mam ten dekoder TNK-HD i jestem zadowolony ok 3 lata puki co jest sprawny na Allegro można taki zdobyć za symboliczną sumę. Jedyną wadą tego modelu i innych podobnych jest nadmierne zużycie energii elektrycznej ok 350 zł rocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ryszardzie po co pisać bzdury Tuner ADB 5800S dostępny w TNK HD od 1.XII.2010 (ciekawe skąd u ciebie 3 lata? Chyba , że w N) bierze ca. 20W/h (dane choćby z Satkuriera) x720hx 0,70 (na wyrost) = czyli ok. 15kWh x cena x12= 120 zł rocznie. Ty pewnie doliczyłeś ...pranie.

Widać Twą wiarygodność na każdym kroku.

...i co to znaczy "niestaranna instalacja" skoro wg konsultantów CTA z Krakowa (mam nagranie) pomagających klientowi w instalacji dekodera MOŻLIWE jest podłączanie kabla anteny przy włączonym odbiorniku (przy innym sprzęcie raczej nie polecane). Można zatem przypuszczać, że nawet zwarcie nie działa negatywnie na ten tuner. Przy okazji dowiedziałem się od pani konsultantki, że mam zapewne, cytuję: zapchany protokół HDMI. (choć działaliśmy także na EURO)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...