Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

A tak w ogóle jak udało Ci się niby odpalić nPremium po resecie? Możesz coś więcej napisać o tym.

Zawsze dla pewności tak robię. Reset dekodera z menu i czekam 5 minut na TVP1.

 

Ale ta promocja za 40 zł chyba była do 5.XII.

Tylko że ja wpłaciłem 7dmego a mam wszystkie 4 kanały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam również działanie npremium a mam aktywowany tylko podstawowy pakiet.

Co do kanałów : dużo filmów z dosyć młodymi datami, bardzo dobra jakość obrazu.

Mogli by jakieś oficjalne info na ten temat wydać. Mam tylko nadzieje, że przez święta będą te kanały aktywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info już było 7 grudnia: https://satkurier.pl/news/70859/dostep-d ... nk-hd.html

Kanały miały działać od wczoraj, ale coś się namieszało (podobno w uprawnieniach).

 

Osobną sprawą jest to, czy coś się nie zmieni w tej promocji, ale na razie trzymamy się tej wersji. Jeśli coś się zmieni - wtedy napiszemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie śmiga od dzis na dekoderze iti 5800 mam pakiet domowy i premium :jupi: musze przyznac ze jakość kanałow bardzo dobra, a i filmy tez ciekawe przed chwila obejrzałem centuriona i naprawde film godny klasy premium teraz ogladam prognoze na zycie i jakość rownież super a i film zapowiada sie ciekawie, chyba jednak bede oplacal ten pakiet bo to najtansza opcja zdobycia npremium i mozliowsc ogaldania naprawde dobrego kina a do tego otrzymujemy 4 kanaly i prawdę mowiąc sporą ilość premier byłem sceptycznie nastawiony do tego pomyslu n'ki ale coraz bardziej mi sie to podoba, szkoda tylko ze przymusowe jest oplacanie 2 pakietow mozliwość wykupienia opcji npremium gdyby nie to to juz bym oplacil na rok z góry

 

a i zapomniałbym jezeli nie macie dostępu do kanałow npremium bedąc uzytkownikiem tnkhd/nnk przelącie na inny kanał np tvp1 hd na kilka minut 5-10 a potem wlaczcie npremium powinno dzialac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonilem na ich infolinie i konsultantka poinformowala mnie ze Pakiet npremium jest platny 19,90zl . Pytalem czy jest moze jakis okres promocyjny. Odpowiedziala ze trzeba placic. Wiec jak jest w koncu ? Moze nie dla wszystkich jest promocja tylko dla tych co aktywowali karty. Ci co maja juz dlugo aktywne sa podwojnie stratni, bo nie dostali ani bonusu na swieta ani npremium. Jest jakis email do nich ? na stronie telewizjanakarte pl sa tylko telefony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem drugi raz konsultant pytal przelozonego. Opcja polegac ma niby na tym ze moga ja aktywowac takze ci co maja pakiet domowy. Na moje stwierdzenie iz ponoc odbieraja go osoby ktore wcale nie dzownily z prosba o aktywacje nie potrafil odpowiedziec tylko tyle ze przelozony tak go poinformowal. Szkoda kasy na kolejne rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...