Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Sens ma chyba taki ,żeby "ruszyć " tych nie płacących ,gdyż jest duży problem z pozyskaniem nowych klientów .W ogóle ta oferta nie jest tak opłacalna jak tnk sd .Gdzieś wyczytałam wypowiedź pracownika ITI ,że ARPU dla tnk ds wynosi 11zł ,czyli 11 X 300tyś X 12 miesięcy = duuuuża kasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie opanujcie się, co wy z tymi promocjami ? Jakiś nałóg ? Po [beep]ę Wam te promocje ? Nie macie co oglądać to zmieńcie operatora ! Promocję macie na telewizję naziemną. Wszystkie kanały za darmo. A na satelicie trzeba płacić za pakiety. Chcesz większy pakiet - to więcej płacisz. Promocja jest po to żeby Cię przekonać, żebyś więcej płacił. Jak chcesz mieć te programy to kupujesz pakiet i masz ! Na co tu kurna jeszcze narzekać ??

 

A na śniadanie to chodzicie do supermarketu wyjadać darmowe próbki, zamiast kupować produkty ? Czy może do jadłodajni dla bezdomnych ? Bo oni też mają promocję... Czy wy w ogóle rozumiecie, do czego służy pieniądz ? Czy może wszyscy tu obecni nie skończyli jeszcze podstawówki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/news/70859/dostep-d ... nk-hd.html

 

Jak pisałem, nie tylko NNK, TNK HD również "dostanie" kanały nPremium. Fakt, upatrywałem tutaj teorii spiskowych w postaci zmuszenia klientów do przejścia z TNK HD do NNK, ale na szczęście to były puste teorie :smile: Co do opłat, też zastanawiam się czy będzie się opłacało płacić te 20zł dodatkowo, ale to pokaże oferta programowa, więc również cofam swoje nieprzemyślane słowa, nie ma co psioczyć na zapas :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupio zrobione, że żeby mieć te 4 kanały musisz mieć dwa pakiety! W sumie, czy warte jest 20zł te 4 kanały? Co do jakości HD, to wiemy jak z nią jest, troszkę jej do Full HD brakuje w n czy tnk HD, także moim zdaniem, myślę, że się nie opłaca, ja nie skorzystam i więcej nie doładuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle, promocja albo dla tych co nie płacą, albo dla nowych. Dla tych co płacą to figa, delikatnie mówiąc, (...)

Poczytaj jeszcze raz dokładnie info:

Dotychczasowi klienci, który dokonali aktywacji usługi NNK lub TNK HD przed 15 grudnia dostaną dostęp do pakietu nPremium do końca okresu, jaki był zawarty w zakupionym i aktywowanym wcześniej zestawie, czyli do momentu wygaśnięcia dostępu do Pakietu Domowego HD i Pakietu Premium HD.

Tylko różnie to można zrozumieć tak z drugiej strony patrząc...

 

Co do wykupywania dwóch niższych pakietów to jeszcze tego nie komentujmy, bo nigdzie nie jest napisane że trzeba je będzie wykupić. To że dostęp za free dostają Ci co mają opłacone obydwa może wiązać się z tym że honorują tu tych płacących za pełną ofertę.

 

Edit:

Zwracam honor, podkreślając słowa: "przed 15 grudnia dostaną dostęp do pakietu nPremium do końca okresu, jaki był zawarty w zakupionym i aktywowanym wcześniej zestawie". Ehhhh.... no ciekawe, ciekawe... Chyba jednak Ci płacący znowu w głębokiej d... Jeszcze bym to zrozumiał gdyby raz na ruski rok taki myk robili, ale nie co chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...