Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli było to poruszane, to z góry przepraszam, a jeśli nie było to proszę o odpowiedź, czy mając w prepaidzie zestaw obojętnie czy to TNK_HD, NNK, czy Świat HD, można przejść/zmigrować się do nc+ ale na ofertę abonamentową, ale zachowując ten sam sprzęt?...

Mam zestaw N Świat HD z tunerem ADB na własność (czarny, oznaczenie bodajże ITI 5800).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź :) @marcin7650, Czy możesz napisać jak to formalnie załatwiłeś?... Może być na PW.

 

Migrację z pre-paid na Świat HD (n) możesz zrobić przez internet lub w APS.

Dostaniesz umowę, to kolejnym krokiem jest migracja z n do nc+.

Możesz ją zrobić w CC lub w APS.

C+Platinum za 99zł bez łaski mozesz dostać.

 

Czyli masz taniej o 20zł niż nowy klient oraz darmową aktywację (zamiast minimum 149zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dokonalem wczoraj pierwszego doladowania bo jutro mi sie konczy trzy miesieczny okres promocyjny (doladowanie za 57 pln czyli na cala oferte )

dzis sprawdzam i zdziwienie doladowany zostal tylko pakiet podstawowy na 3 miesiace wiec pomyslaem o eskach aktywujacych pozostale pakiety wyslalem eski i po sprawdzeniu co mam doladowane pokazuje mi ze pakiet podstawowy i hd dlaczego nie mam informacji o waznosci pakietu canal +

czy tez tak ktos mial ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dokonalem wczoraj pierwszego doladowania bo jutro mi sie konczy trzy miesieczny okres promocyjny (doladowanie za 57 pln czyli na cala oferte )

dzis sprawdzam i zdziwienie doladowany zostal tylko pakiet podstawowy na 3 miesiace wiec pomyslaem o eskach aktywujacych pozostale pakiety wyslalem eski i po sprawdzeniu co mam doladowane pokazuje mi ze pakiet podstawowy i hd dlaczego nie mam informacji o waznosci pakietu canal +

czy tez tak ktos mial ?

Ja też tak mam tzn. pokazuje mi ważność tylko pakietu Domowy HD , reszty nie ma ;)

 

Cała oferta kosztuje 59,8 zł.

 

Masz błąd : cała oferta kosztuje 59,70 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku ze zmianą oprogramowania w tunerach 2850ST wpadła mi jedna rzecz w oko.

Jeśli próbujemy wejść w kanał, który jest w abonamencie wyskakuje komunikat, że nie mamy do niego dostępu i prośba aby skontaktować się z operatorem jeśli chcemy mieć dostęp. Pod tym względem wcześniej było tak samo. Mnie zaciekawił jednak tekst jaki tam się pojawia. Przy ofertach prepaid poza nr telefonu jest mowa o dwóch usługach: "na kartę" i "mix"! Wcześniej tego nie pamiętam aby były wyszczególnione dwie oferty.

Czyżby jednak doczekamy się nowego prepaida i nie poprzestaną na SMART HD+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...