Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Taaaa. radze sprawdzić zawartość pakietu "Witaj HD" 79 kanałów, w tym 17 HD w Orange TV. Pakiet z tego samego Cyfrowego Domu i ITI Neovision za 24zł.

Mamy tam pełna paczke BBC 5 kanałów, do tego 2xNG, MGM, Filmbox, Comedy central, Kino Polska.... zasadniczo porównywalne do TNK HD za 40zł.

 

Tam sie da a tutaj nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomala75 i dexter, proszę nie piszcie bzdur, chociażby takich że wszystko drożeje bo to nieprawda. Generalnie elektroniczne media na całym świecie tanieją, np. dostęp do internetu, telefonia komórkowa, telewizja, itd. i Polska pod tym względem nie jest wyjątkiem. Porównajcie sobie ceny za dostęp do platform w innych krajach a będziecie zdziwieni. Porównywanie płatnej telewizji do kiełbasy czy masła to jakaś kpina albo ściema dla nierozgarniętych. Mimo to szanuję wasz wybór, skoro jesteście zadowoleni i tak bardzo wam odpowiada. Ja pozostaję przy swojej ocenie, postępowanie Cyfrowego Domu wobec swoich, często długoletnich klientów jest nie fair, dlatego przestaję opłacać TNK HD, i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valdir skoro przestajesz opłacać tnk hd to rozumiem że jest Ci drogo więc ile według Ciebie powinien kosztować pakiet domowy? Skoro są tacy nie fair. Nie porównujmy innych krajów to bezsensu bo w niemczech np muszą się dużo bardziej postarać o płatnego widza gdyż oferta dvb jest dużo lepsza także czynników jest bardzo wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomala75' ty nie czytasz co piszemy w tym wątku? Powtórzę jeszcze raz, cena jest odpowiednia, tylko oferta za tą cenę, od momentu przekształcenia w nc+, niebezpiecznie ubożeje. Pisałem powyżej, zwróć uwagę jak wiele ważnych programów jest w ramach promocji, za chwilę może ich nie być. Zachęcam wszystkich, ciebie również do odwiedzenia na Facebook profilu Anty nc+, bardzo ciekawa lektura, wiele można się dowiedzieć i zrozumieć, wtedy już tylko krok do wyciągania wniosków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poniewaz od niedawna mam TNK mam w zwiazku z tym pytanie.

Aktualnie jeszcze kozystam z 3 miesiecznego dostepu do calego pakietu i teraz pytam czy po zakonczeniu tego okresu bede musial wysylas sms-y aktywujace pakiety czy te papiety sa aktywne i wystarczy tylko za nie placic i drugie pytanie czy mozna placic przelewem internetowym czy trzeba udac sie na poczte czy do banku i tam zaplacic za pomoca druku przelewu

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

może ktoś z Sz. Użytkowników będzie umiał mi pomóc. Posiadam dekoder ITI-2850ST. Właściwie doładowanie skończyło się tak dawno, że nie pamiętam kiedy i od tego czasu dekoder był podłączony jedynie do odbioru programów z nadajnika naziemnego. Wszystko było by dobrze, gdyby nie napad głupawki i podłączenie dekodera do anteny satelitarnej. Dekoder szybciej niż myśl bolszewicka zaczął pobierać aktualizację. W tym momencie nastąpił klops, gdyż po wykonaniu całej procedury konfiguracja kończy mi się na ekranie "oczekiwanie na aktywację". Niestety próba aktywacji nic nie daje - brak środków na koncie ale dostępu do darmowych kanałów DVB-T również nie posiadam.

Mam pytanie, czy jest możliwość "reanimacji" tego pudła, ewentualnie doładowanie konta i po miesiącu cieszenie się w dalszym ciągu samym DVB-T bez podpinania satelity.

Z góry dziękuję za pomoc i wyrozumiałość.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam adb 2850 i dziwne gdyż nie potrzebuje dostępu do satelity żeby go uruchomić jest opcja pojawia się pomin aktywacje ale jeśli podłączyłes satelitę i nie chce przejść aktywacji to dziwne może antena nie jest na hotbird albo się przestawila. Canal plus sport działa czasami ale w pakiecie za 59zł czyli wszystkie trzy. Liga mistrzów europejska i chyba liga włoska jest odkodowana na czas meczu żeby abonent miał dostęp do tego co miał przed fuzja mają cztery kanały npremium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam adb 2850 i dziwne gdyż nie potrzebuje dostępu do satelity żeby go uruchomić jest opcja pojawia się pomin aktywacje ale jeśli podłączyłes satelitę i nie chce przejść aktywacji to dziwne może antena nie jest na hotbird albo się przestawila.

Sama konfiguracja jest jak najbardziej prawidłowa, po uruchomieniu cała procedura pobierania listy kanałów z satelity przeszła pomyślnie. Tyle że obecnie mam ekran aktywacyjny z numerami telefonów. Jednak ponowna aktywacja jest niemożliwa.

Wychodzi na to, że mam piękną podstawkę pod kwiatek i to "HD" :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...