Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Świat HD na karcie TNK SD ? Skąd masz takie rewelacje ?

Zgadza się. Pardon, mój błąd... Smart HD było dla TNK. Dzięki Sonik że zwróciłeś uwagę. Świat HD dotyczył TNK HD I NNK z tunerami ADB.

 

Chcę zmienić na taką oferte zebym nie musial zmieniac dekodera a mieć podobny pakiet jesli chodzi o kanaly.

Jaki masz dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opticum ITI HD X8 z dwurdzeniowym procesorem.

Ten tuner niestety jest parowany z kartą. Gdyby był na niego jakiś alternatywny soft to można by było kombinować, ale to i tak mija się z celem bo nc+ raczej nie wypuści samej karty, tylko zostanie opcja z tunerem platformowym lub modułem CI/CI+.

 

No przydało by się żeby faktycznie coś ciekawego było, ale już czytałem że ma być kilka opcji a nie jedna :) Jakaś szansa na rozsądną/równie dobrą zmianę jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Skonczyla mi sie umowa z N-ka i zastanawiam sie nad telewizja na karte.W innym dziale pytalem sie o tuner,w zasadzie jestem na tyle zielony ze niewiem ktora z ofert jest najlepsza.Z tego co rozumie to oferty sa trzy.

Niemam wlasnego odbiornika i niewiem czy zakupic odbiorni razem z karta,czy tuner moj,a karta ich.

Ida swieta wiec zonie zalezy na Polskich kanalach z tego co czytam wychodzi na to ze moze sie cos pozmieniac wiec niewiem co robic,czekac czy nie.

Jesli mozecie to pomozcie,jak telewizje wybrac i jaki do tuner do tego........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma prostej odpowiedzi na twoje pytanie. Tak naprawdę nie wiadomo co przyniesie przyszłość po fuzji nc+. Dopóki nie będzie oficjalnych informacji co z TNK HD i jakie będą ewentualne opcje to raczej nikt Ci nie pomoże co będzie dobre.

Pewnie najlepszy jest własny dekoder i moduł z tnk, ale czy dalej to będzie w nc+ i czy będą moduły z nc_ tego nikt nie wie. Podejrzewam, że jeszcze nawet w nc+ tego nie wiedzą więc dlatego nie ma żadnych przecieków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) i czy będą moduły z nc_ tego nikt nie wie. Podejrzewam, że jeszcze nawet w nc+ tego nie wiedzą więc dlatego nie ma żadnych przecieków.

Było już mówione, moduły za jakiś czas się pojawią. A co do wyboru... Ciężko powiedzieć i właściwie to sam musisz wybrać. Oferta z własnym tunerem jest o tyle lepsza że możesz sobie samemu ustawić listę kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie te gwiazdki przy ikonkach kanałów, wcześniej ich nie było http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/. Trudno jest znaleźć rozdz. V w regulaminie. Czyżby kanały TV4, Disney Channel, Disney HD, ESKA TV, Polsat Sport News, Orange Sport, TTV, Euro Sport HD, MTV LIVE HD mogły by zniknąć z oferty, wszak promocja zawsze się kończy. Ktoś coś kuma z tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest w TnK HD, ale np. w nc+ oznacza to, że te kanały mogą zostać wyłączone i nie można w takim przypadku zerwać umowy. Po prostu kanały z ** nie wchodzą w skład pakietu.

 

EDIT:

 

Możliwe, że chodzi o ten punkt regulaminu:

 

Pkt. 8

[...]

2) W przypadku dokonania zmiany w ofercie programowej telewizji n na kartę, polegającej na zastąpieniu lub usunięciu programu telewizyjnego wchodzącego w skład Pakietu, Użytkownikowi, który na dzień dokonania zmiany miałby Dostęp do Pakietu w ramach którego dokonano zmiany przysługuje roszczenie o zwrot niewykorzystanej części Doładowania przypadającej na program telewizyjny podlegający usunięciu lub zastąpieniu. Ewentualne roszczenia zaspakajane będą, na

wniosek Użytkownika, przez dodatkowe zasilenie Karty dekodującej Doładowaniem, proporcjonalnie do niewykorzystanej części Doładowania przypadającej na program

telewizyjny podlegający usunięciu lub zastąpieniu. Wszelką korespondencję w tym zakresie Użytkownik zobowiązany jest kierować do Cyfrowego Domu w ciągu 14 dni

od dokonania zmiany. List powinien zawierać dane Użytkownika oraz Kartę dekodującą, która ma być zasilona.

[...]

 

Czyli jeśli zostanie usunięty, któryś z kanałów z ** nie przysługuje prawo do roszczenia o zwrot niewykorzystanej części Doładowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie do "szczęścia" brakuje tylko National Geographic HD (może być i w wersji SD). I tak głównie w TNK HD z modułem nCam oglądałem Animal Planet HD, Nat Geo Wild HD, BBC HD, Eurosport HD, TVN Turbo HD oraz Discovery HD Showcase. Ale odkąd zabrali Discovery HD Showcase przestałem od lutego doładowywać TNK HD. Dobrze, że została mi jeszcze Cyfra na kartę (w czytniku kart- tuner mam własny Opticum HD x403p), z której mam Planete, Ale Kino i Mini mini dla syna. Reszta kanałów mnie nie interesuje. Nawet jak miałem 4ry Npremium to nie zawiesiłem na nich oka dłużej niż na kilka minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...