Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem do rozgryzienia. Obecnie mam aktywne pakiety domowy hd i domowy hd premium. Za kilka dni kończy mi się ważność doładowania. Przez najbliższy miesiąc chcę oglądać tylko domowy hd. Czy jeżeli teraz wpłacę 19,90 to będę mieć dostęp do tego pakietu? Czy najpierw muszę zdezaktywować pakiet premium, żeby w ogóle móc oglądać tv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście też miałem aktywne oba pakiety, ale to były te 2 miesiące darmowe które dostaje się przy zakupie tunera

 

Potem doładowałem za 40 zł i doładowało mi tylko pakiet domowy hd na 2 miesiące, więc raczej nie musisz dezaktywować, chyba że wcześniej sam go aktywowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, aktywowałem zgodnie z podaną instrukcją w ulotce. Później po 3-miesięcznym okresie promocyjnym doładowałem 40 zł i przedłużono mi ważność obu pakietów o 1 miesiąc. Teraz chcę doładować na 1 miesiąc tylko domowy hd i nie wiem czy w takim przypadku najpierw nie jest konieczna dezaktywacja pakietu premium. Logicznie myśląc jak teraz doładuję 20 zł to powinienem mieć dostęp do domowego hd, bez konieczności dezaktywacji pakietu premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie jeszcze raz czytałem to info i można je dwojako zrozumieć.

Nie ma tam informacji, że zostaną te 3 brakujące kanały dodane do oferty ale też nie ma zaprzeczenia.

Zobaczcie, napisane jest, że będzie to otwarte okno dla osób posiadających wykupiony pakiet Domowy HD. Czyli może to sugerować, że będą te 3 kanały docelowo w pakiecie Domowym HD Premium i będą zachętą dla osób posiadających tylko Domowy HD do wykupienia wyższego pakietu. Ci co mają już wyższy i tak by je dostali.

Dodatkowo sugestią, że mogą one być w Domowym HD Premium jest to, że w otwartym oknie razem z nowościami jest już dobrze nam znany z oferty NG Wild HD, który już jest w tym pakiecie.

 

Wiem, że to tylko takie gdybanie ale tak można ten komunikat interpretować gdzie nie ma powiedziane wprost, że to tylko jednorazowe zapalanie kanałów czy jednocześnie zapowiedź rozbudowy pakietu Premium o nowe pozycje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tam nic nie pisze o pakiecie Domowym Premium,tylko o samym Domowym.Według mnie jest to zachęta do zakupu oferty TNK HD lub przejścia z TNK SD na HD.Jeżeli by miały zostać te kanały,to na pewno nie wszystkie.Ja bym to widział w ten sposób.NG Wild już jest,do tego może dojdzie jeden kanał z trzech pozostałych w Domowym Premium a TVP HD zostanie przesunięte do Domowego.Pomarzyć zawsze można :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wuzel

No pewnie że nie ma mowy o Domowym Premium to tylko moja interpretacja informacji i co ona może sugerować ale samo się nasuwa, że jeśli proponują coś do pakietu niższego więc to okienko jest czymś "bogatszym" do zachęty. Te kanały pasują mi do Premium. W TNK HD i NNK w Domowym są za bardzo "luksusowe" a do wyższego pakietu niż Premium nie pasują bo za długo są już na rynku.

Dziwna byłaby to zachęta do kupna TNK HD/NNK jakby to miało być tylko okienko i później miałoby zniknąć zostawiając ofertę taka jaka jest obecnie a w domowym raczej nie zostanie bo by człowieki nie brali Domowego Premium a i Cyfrowy Dom nie jest organizacją charytatywną. Ja jakby w domowym to wylądowało i np. jak Ci się marzy TVP HD to pakietu Premium już bym nie zamawiał. Za pięknie by było.

 

Ale wiesz Cyfrowy Dom ma czasem dziwne pomysły jeśli chodzi o TNK i NNK więc wszystkiego możemy się spodziewać. Fajnie by było jakby moja interpretacja się sprawdziła i Cyfrowy Dom zrobiłby prawdziwą zachętę zostawiając te kanały w Domowym HD Premium po tych trzech miesiącach okienka.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

jestem z łódzkiego, mam problem z odbiorem kilku programów na platformie N na kartę.

Nie działają mi m.in. programy TVP1, Eurosport HD(wyświetla się komunikat brak dźwięku lub obrazu), ale już np. TVP2, TVN, Polsat śmiga mi elegancko.

Na tych kanałach, które nie działają sygnał skacze 0-80%.

Przeniosłem dekoder na inną instalacją, na której teraz chodzi Nka w abonamencie i też jest to samo.

Jakiekolwiek korekty anteny nic nie dają.

W zakładce "diagnostyka" siła sygnału 85%, jakość 100%.

Rozmawiałem z kolegą, który też ma NNK i u niego też dzieje się to samo.

Czy ktoś wie co może być grane??

 

Dekoder to ITI 5800, do tej pory (ok. 2 miesiąca, nie było problemu z odbiorem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...