Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie będzie możliwości przejścia z TNK HD do nnk polsat będzie dostępny na pewno po 31 grudnia na call center przedstawiciel powiedział mi że będą przedłużać te promocje i oferta niczym nie będzie się różnić od nnk dodał że nie są to informacje oficjalne tylko dla mojej wiadomości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie będzie możliwości przejścia z TNK HD do nnk polsat będzie dostępny na pewno po 31 grudnia na call center przedstawiciel powiedział mi że będą przedłużać te promocje i oferta niczym nie będzie się różnić od nnk dodał że nie są to informacje oficjalne tylko dla mojej wiadomości .

 

Ja mam problem jak kupić TNK HD żeby to nie było nnk, w infolinii mi powiedzieli że już teraz jest tylko nnk, na allegro też chyba sprzedają tylko nnk, a ja szukam pakietu startowego TNK HD z 2 m-cami gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TNK HD i NNK to ta sama oferta, tylko inna nazwa. Dekoder jest parowany z kartą, więc nie wybierzesz, chyba że kartę z modułem. Ale dodawany ADB 2850ST jest co najmniej wystarczający. O doładowaniu konta możesz sobie poczytać na stronie N lub telewizji na kartę. Zresztą wszystkie te informacje możesz wyczytać na stronie tnk. Lenistwo widzę wzięło górę. Więc zanim zaczniesz zadawać pytania, polecam najpierw zapoznać się z ofertą i warunkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN Meteo zostaje, a jeśli chodzi o wersje HD to raczej w najblizszym czasie on jak i TVN 24 i TVN CNBC nie będą nadawane w HD a powody są dwa:

1. Brak miejsca na transponderach n-ki

2. Małoatrakcyjne ramówki tych kanałów - mało kto by je oglądał.

EDIT: ciekawe co vivendi zrobi z TNK i TNK HD jak przejmie platforme n, jak waszym zdaniem to będzie wyglądało ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,że rozwiązań może być kilka :

1.TNK HD zostaje do końca oferty przecież i tak "Cyfrowy dom " jest własnością grupy ITI

2. Abonenci TNK HD zostają włączeni do n HD na kartę ,ale posunięcie dość ryzykowne,zważywszy,że po zmianie warunków abonentom przysługuje prawo odstąpienia od umowy więc zapewne część użytkowników zrezygnuje wtedy z takiej oferty ,gdyby też doszło do rezygnacji z TNK HD , TNK SD traci rację bytu

Gdyby doszło do fuzji n i cyfry+ to raczej niekorzystnie wpłynie dla polskich widzów ,choćby z tego powodu,że całą telewizja satelitarna pozostanie w rękach dwóch graczy ,zatem możliwości wyboru prawie żadne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scenariusz małooptymistyczny.

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem dla cyfry + byłoby połączenie obu ofert TNK SD i TNK HD, lekkim zmodyfikowaniu oferty kanałów (dodanie kanałow że swojej "stajni" np. PLANETE+, ALE KINO+, KUCHNIA +, DOMO +, TELETOON +/HYPER +).

 

P.S.

Tak będą wyglądały loga nowych TVN-ów (link pońizej)

 

sat-charts.eu/artykul,302,Logotypy-kanalow-TVN-w-HD.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę aby Cyfra + pozbywała się klejnotów ze swojej stajni (oczywiście zakładając,że to takiej fuzji dojdzie) .Nie bardzo też rozumiem sens wprowadzania n HD na kartę ,zważywszy ,że warunki gorsze niż TNK HD ,chyba ,że istotnie w najbliższych planach jest likwidacja tej oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw co satnie się z kilentami TNK sd myśle że pewenie wszyscy przejdą do pre paida c+ , i bedzie nowy pakiet ja to tak myśle : wszystkie kanały z dvb-t ( te co obecnie są nadawane wmux 2 i 3 ) kanały z obecnej tnk sd z kilkoma zmianami eurosport ( kosztem nsportu) boomerang ( zamiast disney chanel ) i comedy central ( zamiast kinko polska ) + fta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...