Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie również kanał "Baby TV" działa opłacone Pakiety Domowy HD i Domowy HD premium do 26.02.2012 :) swoją drogą to kolejny nie zapowiadany ruch z ich strony w sumie można spodziewać się wszystkiego :) obstawiam że NGC też kiedyś włączą w HD lub SD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam DOMOWY HD i u mnie nie działa Baby TV :cry:

 

Zainteresowała mnie promo 20 zł ekstra, zadzwoniłem do BOK zasięgnąć info.

Konsultant nie miał bladego pojęcia o promocji, kilka minut zajeło mu przeczytanie regulaminu.

Po rozmowie wiem trle co przeczytałem sam w regulaminie.

Otrzymał ktoś z was inforamcję od TNK o możliwości skorzystania ze wspomnianej promocji telefonicznie, sms`em lub na dekoder?

 

Potwierdzam ze promocja działa doładowałem za 60 pln i mam pakiet na 4 msc do przodu czyli msc gratis :jupi::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam DOMOWY HD i u mnie nie działa Baby TV :cry:

 

Potwierdzam ze promocja działa doładowałem za 60 pln i mam pakiet na 4 msc do przodu czyli msc gratis :jupi::brawo:

 

Pytanie do Ciebie czy ten miesiąc od razu Ci zaliczyli czy po czasie się pojawił? Pytam bo w zeszłym tygodniu doładowałem (piątek) i mi przedłużyło tylko o 3 miesiące i ani jednego dnia więcej :(

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam DOMOWY HD i u mnie nie działa Baby TV :cry:

 

Potwierdzam ze promocja działa doładowałem za 60 pln i mam pakiet na 4 msc do przodu czyli msc gratis :jupi::brawo:

 

Pytanie do Ciebie czy ten miesiąc od razu Ci zaliczyli czy po czasie się pojawił? Pytam bo w zeszłym tygodniu doładowałem (piątek) i mi przedłużyło tylko o 3 miesiące i ani jednego dnia więcej :(

 

Pozdrawiam

 

Doładowałem w środę zeszłego tygodnia. Kasa dotarła do nich chyba dzisiaj bo dzisiaj odblokowali i aktywne mam do lutego czyli październik, listopad, grudzień i styczeń. Od razu 4 miesiące. :brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocyjne oglądanie Baby TV juz za nami, więc znów pozostały mi tylko 3 kanały za które płace 20 złotych miesięcznie (pozostałe dublują mi się z ofertą cyfrowego polsatu). Wkrótce pewnie po zakończeniu wyłączności TVP 1 "Prawie" HD teź znajdzie się w ofercie w/w platformy, a jezeli sprawdzą się plotki na temat połączenia kanałów nSport i nFilm (nPrime) co mam nadzieje że nigdy nie nastąpi, bo mało prawdopodobne żeby ten kanał znalazł się w ofrcie TNK HD. Jeżeli sprawdzi się ten czarny scenarius o którym napisałem powyzej, a oferta naprawde przestanie być rozwijana, to dalsze comiesięczne doładowanie TNK HD straci dla mnie sens, bo po co mam płacić 20 złotych za samą "Wojnd i Pokój" ?

P.S. 3 "niedublujące" mi się kanały to oczywiście: nSport, TVP 1 HD i Wojna i Pokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Doładowałem w środę zeszłego tygodnia. Kasa dotarła do nich chyba dzisiaj bo dzisiaj odblokowali i aktywne mam do lutego czyli październik, listopad, grudzień i styczeń. Od razu 4 miesiące. :brawo::brawo:

 

W takim razie mam pytanie na jakiej zasadzie są przydzielane dodatkowe "złotówki" w TNK HD/NNK w promocji aktualnej do jak dobrze pamiętam do jutrzejszego dnia?

Ktoś może wyjaśnić jak to wygląda czy może jeszcze zwiększy mi się okres dostępności kanałów ale z opóźnieniem?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Doładowałem w środę zeszłego tygodnia. Kasa dotarła do nich chyba dzisiaj bo dzisiaj odblokowali i aktywne mam do lutego czyli październik, listopad, grudzień i styczeń. Od razu 4 miesiące. :brawo::brawo:

 

W takim razie mam pytanie na jakiej zasadzie są przydzielane dodatkowe "złotówki" w TNK HD/NNK w promocji aktualnej do jak dobrze pamiętam do jutrzejszego dnia?

Ktoś może wyjaśnić jak to wygląda czy może jeszcze zwiększy mi się okres dostępności kanałów ale z opóźnieniem?

 

Pozdrawiam

Tutaj masz wszystko

 

http://n.pl/fileadmin/pdf/20_z%C5%82_ekstra._Jesienna_promocja_do%C5%82adowa%C5%84..pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek jest jeden - nie opłacać. Za 5 dni kończy mi się ważność doładowania, bo doładowałem na okres powakacyjny, a przez wakacje nie opłacałem i też chciałem się załapać na tą promocję, lecz widać Cyfrowy Dom olał tych co płacą. Przez czas wakacji miałem tylko pakiet darmowy i jakoś da się przeżyć, lecz teraz idzie jesień, zimne ponure dni i TV więcej się ogląda, a tu Cyfrowy Dom zrobił taką nie miłą niespodziankę, więc nie opłacę na razie, może wtedy mnie zauważą. Tam chyba pracują ludzie nie do końca normalni - gdyby promocją objęli wszystkich, to większość tych doładowujących by zasiliła konta, co daje duże korzyści, a tak pozostał niesmak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dostałem od nich ze 3 smsy powiadamiające/przypominające o promocji. Faktycznie zestaw miałem nie opłacony.

 

A skąd oni mają Twój numer telefonu? Ja im nic nie podawałem, nigdzie się nie rejestrowałem, nie widziałem takiej opcji. Po drugie ja mam dekoder po kimś, ktoś inny go wcześniej opłacał.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...