Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

TVP1 HD wygląda tak samo jak TVP1 SD. Przy logo TVP1 HD niema znaczka HD.Przekaz ma troszkę lepszą jakość,ale może mi się tylko wydawać. Jak w ADB-2850ST włączysz TVP1 HD to na pasku na dole ekranu masz mały znaczek informujący że to kanał HD.

 

PS.Wydaje mi się że to celowa promocja z TVP1 HD, zachęcająca do przejścia do N na kartę.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie techniczne. Czy to co widzimy na pozycji nr 1 to rzeczywiście TVP 1 HD, czy to tylko zwykłe TVP 1 z dodanym znacznikiem HD informującym nas, że przekaz jest niby w HD?

 

Pytam, bo dziś rano włączyłem niby TVP 1 HD i nie zobaczyłem różnicy. Myślałem, że nowe pozycje programowe lub programy na żywo będą w HD a tu Kawa czy Herbata w SD i Wiadomości tak samo. Myślałem, że będzie w tym przypadku jak w TVN HD gdzie puszczane jest w HD wszystko co zrealizowali w HD.

 

Niech się wypowiedzą głównie Ci co mają TVP 1 HD w abonamencie i jak to u nich wygląda.

 

Czy znaczek TVP 1 HD też nie powinien być inny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tunerze ADB 5800s jeszcze nie ma TVP1 HD na liście :/

 

Aktualizacja:

Wydaje mi się że już jednak jest w 5800s, tylko pod starą nazwą tzn. TVP1, stwierdzam to z powodu zniknięcia telegazety na tym kanale, braku możliwości rozciągnięcia obrazu, oraz w diagnostyce na TVP1 mam całkiem inny poziom sygnału niż na TVP2, a jak wiadomo TVP1(sd) i TVP2(sd) nadają z tego samego transpondera dla n/tnk/tnkHD/c+.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie ma już TVP1 HD bez doładowania (moduł nCAM)! Potwierdźcie, czy jest w ogóle w ofercie z doładowaniem, czy był to chwilowy dwudniowy zachwyt?

 

O godzinie 8:20 na ADB 2850ST jeszcze działało TVP 1 "HD" (o ile to jest rzeczywiście HD). Oferta doładowana

 

PS. Powiedzcie mi czy na TVP 1 HD jest jakaś pozycja programowa co nadawana jest w "normalnym" HD chociażby Wiadomości czy Teleexpress ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś napisał wcześniej, że dodanie "TVP1 HD", to zabieg mający zachęcić do przejścia na "N Na Kartę". Mnie by bardziej zachęciło, gdyby zamiast rozciągniętej wersji "TVP1" dodali do któregoś z pakietów na doładowanie "Discovery Historia" !

 

Jeśli to coś da, to mogę oświadczyć publicznie w tym miejscu, że jeżeli w ofercie "TNK HD" lub "N Na Kartę" znajdzie się "Discovery Historia", to wyjmę z pudełka mój moduł "nCAM HD", włożę go do mojego "Globo HD S1" i zacznę regularnie doładowywać, bo BARDZO mi zależy właśnie na tym kanale, a nie chcę kupować "Nki" i myślę, że takich jak ja znalazłoby się więcej :D!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie ma już TVP1 HD bez doładowania (moduł nCAM)! Potwierdźcie, czy jest w ogóle w ofercie z doładowaniem, czy był to chwilowy dwudniowy zachwyt?

 

O godzinie 8:20 na ADB 2850ST jeszcze działało TVP 1 "HD" (o ile to jest rzeczywiście HD). Oferta doładowana

 

PS. Powiedzcie mi czy na TVP 1 HD jest jakaś pozycja programowa co nadawana jest w "normalnym" HD chociażby Wiadomości czy Teleexpress ?

 

 

U mnie w domowym HD jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zawsze jak włączałem dekoder ADB 2850ST jak był wyłączony dekoder z prądu to po włączeniu standardowo uruchamiał się na programie TVN HD.

Teraz po tej zmianie na TVP 1 Hd widzę, że uruchamia się ten program a nie jak wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...