Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli nie masz kart multiroom to musi być kombinarotyka :-)

 

Dzięki za informacje.

Jeśli zachowam kolejność: 1. Multiroom, 2. kupno dekodera, to powinienem załatwić wszystko podczas jednej wizyty.

 

Tylko jest jedno ale, mam 8 miesiąc umowy, więc będę płacił 35zł/mies za multiroom.

Czy jest jakaś akcja promocyjna, która pozwoli obniżyć cenę do 15zł/mies?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzis byłem w punkcie sprzedazy Cyfry+ i Pani powiedziala mi ze aby podpisac umowe wymagane sa jakies dwa dokumenty- ponoc od 1 wrzesnia obowiazuje taka zasada. I tu moje pytanie, czy ma ktos liste dokumentow ktore moge okazac? Oczywiscie dowod osobisty ale do tego? Prawa jazdy, paszportu, ksiazeczki ubezpieczeniowej (moze bede mial za miesiac jak do pracy pojde). Ma ktos jakis spis dokumetow ktore akceptuje Cyfra+?

Z góry dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro byleś w punkcie sprzedaży to mogłeś zapytać też jakie dokumenty. Taka zasada obowiązuje od dawna a nie od 1 września. Zazwyczaj przy podpisywaniu należy okazać dwa dokumenty ze zdjęciem czyli np Dowód osobisty i prawo jazdy.

 

PS Książeczki ubezpieczeniowej nie dostaniesz bo już coś takiego nie obowiązuje. Teraz pracodawca wystawia Ci druk RMUA jako potwierdzenie opłacania składek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej zasady ze trzeba okazac 2 dokumenty to wiem ze obowiazywala aczkolwiek powidizano mi ze od 1 wrzesnia tego roku jest obowiazkowa- moze przed 1 mozna bylo brac na 1 dokument- mniejsza o to. Co prawda nie spytalem jakie dokumtny mozna okazac ale ekspedientka sama wymieniala. Teraz pomyslalem ze moze jest jakas szersza lista tych dokumentow, ponawiam pytanie, ktos zna takowa?

 

nie akceptują książeczki wojskowej

 

a no wlasnie mialem o to spytac. Ehh te glupie przepisy.

A takie pytanie jeszcze mam. Czy w ogole ktos wie po co sie okazuje te 2 dokumenty? Dlaczego jeden nie wystarczy niby?

 

W takiej sytuacji hmm, a co powiecie na ominiecie zasad i po prostu podpisanie umowy na kogos z rodziny troche dalszej (wujo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moge wplacic na przod 4 rachunki za cztery miesiace czy tylko dwa moge ?A jezeli tak to wystarczy jednym przelewem czy trzeba poslac cztery po 80zl?

 

 

Oczywiscie zaplac od razu z góry ustalona kwote i pozniej bedzie to odbijane z tej nadplaty i bedziesz miec na pare meisiecy spokoj z oplacaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,

mam cyfre z wlasnym dekoderem ferguson fk6900 i spro kanalow mi brakuje np canal + gol , polsat film wiele kanalow mi nie odbiera wyskakuej komunikat slaby sygnal wczesniej mailem na tej samej antenie n=ke i wsyztskie kanaly pieknie odbieraly . Jak moge manualnei ustawic brakujace kanaly ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...