Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam trochę głupie pytanie. Jaki jest nr konta bankowego cyfry, aby zapłacić abonament? Szukałem w umowie i na ICA, ale jakoś nie mogę znaleźć :/

 

 

Każdy abonent ma własny numer konta, więc najłatwiej będzie ci zadzwonić na infolinię i zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo rozliczenie jest od 1ego, a już 8. I wolałbym płacić przez neta

 

To poczekaj aż przyślą Ci pierwszy rachunek, bedziesz wtedy wiedział; albo zadzwoń do BOK cyfry, bo na www chyba nigdzie nie znajdziesz. Tym bardziej że każdy ma chyba indywidualny nr konta dla swoich wpłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jeszcze abonentem N,ale złożę prawdopodobnie wypowiedzenie umowy,a po ostatniej rozmowie z BOK staje sie to już bardzo prawdopodobne.Ponieważ nie śledzę ostatnich promocji w Cyfrze mam pytanie jaki pakiet i jaki dekoder można mieć za abonament ok.60zł.Jeżeli jest ktoś zorientowany to proszę o pomoc.Dekoder raczej na wynajm.dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie polecam tej opcji. Ja właśnie korzystam z takiej opcji i na szczęście tylko do końca czerwca. W tamtym roku zaproponowali mi podstawowy+, pakiet Canal+, pakiet HD. pakiet Canal+ HD oraz paczką AXN ze zniżką 2 zeta oddzielnie za każdą wybraną opcję.

Jest to wygoda. Raz płacisz i cały okres masz spokój ale zniżki kiepskie.

No chyba że teraz coś się ruszyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Witam, kiedyś już byłem abo.C+ i zastanawiam się nad ponownym skorzystaniem z oferty C+, mam kilka pytań:

- Jakie są rzeczywiste koszty przy podpisywaniu umowy (aktywacja itp.)

- Jaki jest koszt, dla nowych abo. wynajmu dekoderów HD lub kupna modułu CI

- Czy posiadając własny dekoder muszę ponosić opłaty dodatkowe (kaucja itp.)

- Jaki ewentualnie dekoder C+ polecacie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.1 Obecnie przy podpisywaniu aktywacja wynosi 1zł w przypadku dekoderów SD

Ad.2 Dla nowych abonentów dekoder HD jest wynajmowany za 0zł przez 6 miesięcy, ale jeżeli się nie mylę to należy zapłacić "aktywację" w wysokości 99zł . Następnie koszt wynajmu po 6 miesiącach to 20zł/miesiąc. Za moduł CAM należy zapłacić około 100zł

Ad.3 Posiadając własny dekoder nie trzeba ponosić żadnych opłat dodatkowych

Ad.4 Pace PVR HD 500GB,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzisiaj telefonicznie przedłużyłem umowę z Cyfra+ na okres 18 miesięcy pakiet Prestiżowy HD+ wraz z dekoderem Pace PVR HD 500 GB. Korzystam obecnie z dekodera SD Philips i na kanałach HD mam czarny obraz z czerwonym kwadracikiem, ale z tego co się orientuję to do kanałów HD jest wymagany dekoder z jego obsługą - Pace dostane dopiero w poniedziałek z samego rana. Do tego czasu mam kilka pytań:

 

1 - obecnie posiadam antenę o średnicy 60 cm jest to antena nowa ma około 2 miesięcy - była ustawiana przez technika z Cyfry+. Dzwoniłem do pomocy technicznej Cyfry+ i tam mi powiedziano, że taka antena bez problemu poradzi sobie z odbiorem sygnału kanałów HD. Pytano mnie też gdzie mieszkam a mieszkam w Małopolsce bardzo blisko Dąbrowy Górniczej - stwierdzono, że będzie działać i tutaj pierwsze pytanie będzie odbierać kanały HD czy też nie ?

 

2 - jaka jest aktualna wersja oprogramowania tego dekodera i kiedy można robić jego aktualizacje ?

 

3 - czy posiadając dekoder SD na własność od Cyfry+ będzie odczytywał kartę też ? czy zostanie zablokowany ?

 

4 - odnośnie odbioru NTC to wystarczy tylko antenę siatkową podpiąć pod dekoder czy coś jeszcze ?

 

5 - jakie wady ma ten dekoder, czyli największe problemy jakie sprawia

 

Dziękuje za odpowiedzi i pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...