Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam chęc wziąc z Cyfry jakiegoś PVR HD

 

Czy ktoś z użytkowników podpowie, który z nich bez problemu obsłuzy zeza z Hitbirdem i Astrą ?

Z tego co pamiętam to Cyfra ustala kolajnoś programów itd

Jak sie to ma dom zeza i dodania do Hotbirda Astry?

Bede wdzieczny za podpowiedzi.

 

GK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Pace HD PHILIPS HD PVR oraz PHILIPS HD obsługuje zeza ale typu Quard koszt do 300 zł ;)

 

Dziwne, bo Ja założyłem zeza za 50 zł (konwerter 20 zł, uchwyt zeza 13,50 zł, diseq 13 zł, 1,5 metra kabla- 1,50, cztery F-ki 2 zł)

Tuner Pace DSR 7201/91 PVR HD 250 GB i wszystko chodzi w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o co chodzi bo mam Quada w innej instalacji.

To nie ma nic wspolnego z zezem.

 

Ineteresuje mni etylko który pvr z HD umozliwia obsługe zeza.

Czyli w którym mozna samodzielnie ustawic swojaliste programową obejmującą dwie satelity Hotbirda i Astre.

 

Z tego co pamiętam to cyfra ustala sztywno swoją kolejnośc i koniec.

A Astra gdzie?

Nie znam menu innych odbiorników ( mam Humaxa Icorda HD z Quadem w czaszy) i mysle ze ktos bez problemu podpowie jakie PVRy Cyfry mozliwe do wzięcia w ramach umowy poradzą sobie z dwoma satelitami w niezbyt uciązliwy sposób.

 

Dzieki za podpowiedzi.

 

GK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , dzisiaj odebrałem zestaw z anteną od cyfry i.... do anteny trzeba dokupić kabel koncentryczny (antenowy) . Końcówki F-ki i przymocowanie do balkonu . Czy coś jeszcze mi jest potrzebne ??????aha i jeszcze jedno czy kabel koncentryczny to to samo co kabel antenowy. Pozdrawiam :o:curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , dzisiaj montowałem antenę wszystko jest ok i... włączam dekoder i wyswietla sie czy przeprogramować listę kanałów i daje ok i jest programowanie i póżniej wyświetla sie LISTA KANAŁÓW ZOSTAŁA ZMIENIONA - ZAPAMIĘTYWANIE ....

i na tym zapamientywaniu jest już 15 min czy to nie jest za długo czy tyle się zapamietuje??????? :curious:

To co wyzej napisałem jest nieważne wystarczylo wcisnąc ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli podpiszesz umowę 1 dnia miesiąca to nie masz nic gratis 8) Jeśli podpiszesz umowę między 2 a 30 danego miesiącą, to do końca danego miesiąca kalendarzowego masz abo gratis :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi dzień miesiąca też dotyczy aktywacji dodatkowych opcji do kontraktu.

Chce uruchomić CANAL+, HBO i zastanawiam się kiedy będzie najlepszy dzień.

Jeśli aktywuje 02.04 to będę miał do końca miesiąca gratis?

Rozumiem, że aktywując 01.04 będzie naliczona opłata za cały miesiąc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy tuner z kartą Cyfry+ musi być cały czas włączony do prądu, tzn chodzi mi o to czy na noc zamiast na standby można go wyłączyć całkiem. W Polsacie jest tak, że jak wyłącze tuner całkiem to później muszę dzwonić i ponawiać sygnał bo wszystko jest zablokowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...