Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy trzymiesięczne wypowiedzenie obowiązuje tez gdy jest się jeszcze w minimalnym okresie umowy (która w moim przypadku trwa obecnie 19 miesięcy), czy tylko wtedy gdy ten minimalny okres już się zakończył (i jest się już na umowie na czas nieokreślony)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy trzymiesięczne wypowiedzenie obowiązuje tez gdy jest się jeszcze w minimalnym okresie umowy (która w moim przypadku trwa obecnie 19 miesięcy), czy tylko wtedy gdy ten minimalny okres już się zakończył (i jest się już na umowie na czas nieokreślony)?

3msce wypowiedzenia jest po okresie minimalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Rafale K.

 

Jeśli podpisałeś umowę np.: w 10/ 2010 roku na dwa lata to kończy się ona 10/2012 czyli w pod koniec Września wysyłasz pismo z miesięcznym wypowiedzeniem

drugi przypadek podpisałeś umowę 10/2010 a mamy teraz 11/2012 czyli umowa jest aktywna ale się okres minimalny jej zakończył i wtedy przeszła na czas nieokreślony czyli wówczas wypowiedzenia okres trwa 3 mies czy to jasno napisanie :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym się podzielić takim spostrzeżeniem ;

mam pakiet canal+optumum , do końca lutego należało mi się za darmo

HD PROMO . Od 1 lutego ten element mi wyłączyli gdyż nie chcę dopłacać do podstawowego abonamentu . Nie podoba mi się jednak to że wśród tych wyłączonych mi kanałów HD są takie które nie mają swoich odpowiednikósw w wersji SD .

Cóż z tego że mam, w 3 miejscach na liście kanałów np kuchnię , domo ,

2 x tvn i tvn 7 jeśli nie mam wcale ; BBC HD , TVPHD , MTVliveeHD , AXNspinHD

Na infolinii mi to wyjaśnili ; oglądam nadal w HD te kanały które są produkcją własną cyfry a wyłączyli i te które taką własną produkcją nie są .

Uważam że tak być nie powinno .

Wg mnie powinno być tak ; jeśli już wyłącza się komuś kanały HD , to te

które mają swoje odpowiedniki w niskiej rodzielczości , a pozostawia te które

nie mają wersji SD . Jak przekonać decydentów cyfry by zgodzili się z moimi poglądami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasno :-)

Chociaż jeszcze jest kwestia, jaką w tym piśmie datę podać jaką datę wypowiedzenia (o ile w ogóle trzeba podać)?

Chyba 30 listopada?

sprawdź jeszcze kiedy dokładnie zawarłeś umowę i czy objęła Cię podwyżka- być może będziesz mógł zakończyć umowę wcześniej korzystając z możliwości nieakceptowania cennika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba wcale wyłączać głosu. Od wielu lat na tp 10.892 H 27500 są kopie kanałów z rodziny Canal+. Wśród nich np. serwis o nazwie 4823 (jest to Canal+ Sport SD), który pokazuję wszystkie mecze bez komentarza - tylko i wyłącznie z odgłosami ze stadionu, hali itd. Ja osobiście jak tylko słyszę, że mecz Realu komentuje Orłowski natychmiast się na niego przełączam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym się podzielić takim spostrzeżeniem ;

mam pakiet canal+optumum , do końca lutego należało mi się za darmo

HD PROMO . Od 1 lutego ten element mi wyłączyli gdyż nie chcę dopłacać do podstawowego abonamentu . Nie podoba mi się jednak to że wśród tych wyłączonych mi kanałów HD są takie które nie mają swoich odpowiednikósw w wersji SD .

Cóż z tego że mam, w 3 miejscach na liście kanałów np kuchnię , domo ,

2 x tvn i tvn 7 jeśli nie mam wcale ; BBC HD , TVPHD , MTVliveeHD , AXNspinHD

Na infolinii mi to wyjaśnili ; oglądam nadal w HD te kanały które są produkcją własną cyfry a wyłączyli i te które taką własną produkcją nie są .

Uważam że tak być nie powinno .

Wg mnie powinno być tak ; jeśli już wyłącza się komuś kanały HD , to te

które mają swoje odpowiedniki w niskiej rodzielczości , a pozostawia te które

nie mają wersji SD . Jak przekonać decydentów cyfry by zgodzili się z moimi poglądami ?

 

A ja jestem trochę innego zdania. Powinno być tak, że jak masz dostęp do konkretnych kanałów SD to w tych samych pakietach powinny być ich odpowiedniki mające identyczną ramówkę w wersji HD. Moje wytłumaczenie jest następujące: jeśli masz dostęp np. do Nat Geo to dlaczego nie możesz obejrzeć tego samego w lepszej jakości, przecież i tak innych treści nie zyskasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bartek181823

Tu chodzi o kwestię ponoszenia większych kosztów ( przez Cyfrę+ ) związanych z emisją kanałów w wersji HD i nie może tak być jak Ty to sobie marzysz . Treści innych nie uzyskasz , ale różnica wizualna też kosztuje - moim zdaniem ( niewielkie różnice na co niektórych kanałach ) nie powinno się dopłacać za kanały HD .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...