Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na moje oko to może wysłać już w dniu podpisania umowy. W czym to szkodzi? Zarejestrują je i wejdzie w życiu z końcem okresu minimalnego.

Nie prawda. W takim przypadku wejdzie w życie w następnym miesiącu z naliczeniem kary pieniężnej ;-)

 

Natomiast 3 miesiące przed końcem umowy to czas, w którym można wysłać wypowiedzenie bez kar i wtedy koniec umowy jest z końcem okresu minimalnego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie bedzie żadnej kary pieniężnej i umowa zostanie rozwiązana z końcem okresu mninimalnego :read: Nieważne czy wypowiedzenie zostanie wysłane na 2, 3 czy 10 miesięcy przed końcem umowy :read:

 

Kara zostanie naliczona tylko wtedy gdy klient nie będzie płacił przez 3 miesiące i C+ rozwiąże umowę z winy abonenta za brak płatności :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Co Wy z tymi 3 miesiącami ??? :shock: Aby umowa nie przeszła na czas nieokreślony należy wysłać wypowiedzenie najpóźniej 1 miesiąc przed jej końcem, nie ma mowy o żadnych 3 miesiacach.....

 

Chyba się komuś pomyliło z zapisem w regulaminie, który mówi, że jeśli umowa przejdzie na czas nieokreślony to wtedy są 3 miesiące na rozwiązanie umowy od chwili wysłania wypowiedzenia :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam taki problem od dłuższego czasu z kanałami Polsatu na Cyfrze+. Mam Multiroom, dwa dekodery podłączone pod dwie różne anteny (w tym jedną montowaną przez serwis) i na obu na kanałach Polsatu występują średnio co jakieś 20 minut różnego rodzaju zacięcia, pikseloza itp. Niemal jestem pewien, że to problem z anteną, bo objawy na to wskazują, ale mam to na obu dekoderach, więc dwie anteny byłyby tak ustawione, że występują te problemy... Jak mogę skorygować ustawienie, w jaki sposób lub zaradzić coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...