Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko

Dostalem wlasnie magazyn a wraz z nim ANEKS. umowy o abonament oraz ANEKS AKCJA "Gotowka z Gory"

Nie moge o tym znalezc informacji

1) GOTÓWKĄ Z GÓRY ZA CAŁY OKRES MINIMALNY

 

Opłata obejmuje cały okres minimalny na jaki została podpisana Umowa o Abonament.

W zależności od wyboru okresu minimalnego (jest zaznaczony na Umowie o Abonament) otrzymujesz rachunek i opłacasz go na poczcie lub w banku.

 

Dzięki tej formie płatności uzyskujesz zniżkę w opłacie abonamentowej oraz gwarancję, że nie obejmie Cię ewentualna podwyżka wprowadzona w opłaconym przez Ciebie okresie!

Jaka to jest znizka??

Czyli place za wszystkie miesiace do konca umowy i mam znizke?

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do wyboru multipakietu C+, być może nawet teraz w weekend jeśli czas pozwoli, jednak może lepiej poczekać do grudnia? Czy z okazji świąt mogą dać też jakieś promocje na multipakiet C+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciałbym nawiązać nieco do tematu dekoderów. Niebawem biorę multipakiet C+ wraz z Sagemem SD. Jednak po pewnym czasie chciałbym go wymienić na jakiś lepszy tuner, chodzi mi taki, który będzie działał jednocześnie z kartą od C+ oraz z kartą TNK. Czy jest to możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o czymś takim myślę, o własnym dekoderze (w miarę przystępnej cenie), który pogodzi obie oferty (multipakiet C+ i TNK SD) i będzie działał stabilnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jak dziś poprzez ICA dalacze orange sport do swojej oferty programowej, to bede ja mial- natychmiast, czy dopiero od pazdziernika? wedle symulacji oplacalbym ja dopiero od pazdziernika..ale jak jest nie wiem; zwracam sie do was z prosba o odpowiedz na moje pytanie, dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

płatność za Wrzesień 2010 za pomocą karty kredytowej mojego taty a abonament stoi na mamę jakie dane trzeba tam wpisać

 

Wybierasz kartę (Visa, MasterCard) klikasz dalej, następnie podajesz:

:arrow: Numer karty

:arrow: Data ważności (miesiąc/rok

:arrow: Kod CVV2/CVC2

 

Może być problem, bo nie da się edytować imienia i nazwiska.

Musisz sprawdzić, czy uda się, czy nie. (czy obciąży kartę)

 

Opłacałem za pośrednictwem iCOK CP zarejestrowany na tatę.

Tylko tam w płatnościach elektronicznych mogłem zmienić Imię Nazwisko posiadacza karty i działało.

 

Jak już jesteśmy przy karcie, to dziś też wpłacałem za Wrzesień.

Ile trwa księgowanie, zastanawiam się czy do czwartku uda się uzyskać saldo zerowe?

Chce skorzystać z promocji "-10zł", a po 18stym jeśli saldo jest dodatnie to nie można wprowadzać zmian w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...