Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra dzieki chłopaki za pomoc. Okazało się ze teliwizor był walniety na wymienionym śmiga aż miało. Dobrzez w MM pracuja kobiety w obsludze klienta bo [beep]e z działu RTV nie chciały przyjać za rzekome rysy na obudowie ! Które były widoczne jakimś cudem pod mocna światło, nie możliwe że powstałe u nas. Kobiety mówią że toczą z nimi wojne bo nic nie chca przyjmować, pewnie jakieś premie lub coś.

 

Dzieki jeszcze raz za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie odnośnie rezygnacji z jednej z opcji dodatkowych. Mam podpisaną umowę na komfortowy+ z canal+ na 18 miesięcy w promocji wiosennej. Jednak miesiąc temu poprzez ICA dokupiłem sobie Orange Sport. Czy istnieje możliwość rezygnacji z tej opcji dodatkowej, i np. wybranie w zamian opcji C+HD? Czy muszę już opłacać OS do końca trwania umowy?

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury.

Kiedyś, kilka lat temu Polsat był na platformie cyfra+. Obecnie nie ma, a żeby go odbierać w niekodowanej wersji cyfrowej należy być w zasięgu DVB-T i posiadać odpowiedni odbiornik. Cyfra+ oferuje już taki sprzęt i śmiało można oglądać Polsat. Kiedy Naziemna Telewizja Cyfrowa w Polsce ruszy na dobre Polsat podobno będzie musiał być dostępny we wszystkich platformach. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Z kąd mam?" :mrgreen:

Ano "z tąd:"

Sygnał telewizji Polsat już nie będzie dostępny wyłącznie ofercie Cyfrowego Polsatu, nowa ustawa dotycząca naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) pozwoli na dołączenie tego kanału także do Cyfry+ czy telewizji "n".

media2.pl

Tak było, mam nadzieję, że się nic w tej kwestii nie zmieni, chociaż teraz wszystko znowu stoi w miejscu.

 

EDIT: Co jest?

Mój post teraz jest zbędny i do usunięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,...należy być w zasięgu DVB-T i posiadać odpowiedni odbiornik"

 

NooExist, odpowiedni odbiornik - czyli dekoder? Rozumiem, że coś takiego jak Ferguson Ariva nie podoła i na tym co mam nie ma szans na Polsat? A zasięg DVB-T to...? ;) Chodzi mi o to w jaki sposób go sprawdzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

synu : gdyby Ci uprawnienia nie weszły, a ciężko się będzie dziś do c+ dodzwnonić, to zrób sobie reaktywacje karty poprzez telefon - dzwonisz na infolinie i w 'automacie' nie słuchasz tylko 1 - 3 ; włącz sobie tvp1 na 15 min i powinno działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...