Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ponieważ chcę dołaczyć do kluby C+ zastawiam się ( przy jednoczesnej rezygnacji z Ich tunerów ) nad kupnem swojego.

Mam tu na myśki Technisat Digit HD8-SX. Niespodziewanie ukazała się jakaś nowośc, tz. Technisat Digit HD8+ .

1) Czy ktoś wie czym się różnią ?

2) Czy HD8-SX to dobry wybór konkretnie do C+ ?

3) Brałem jeszcze pod uwagę Fergusona Ariva 200, ale... jakoś mi nie pasuje.

4) Pytanie ogólne: czy nagrywając program TV w jakości HD na zewnetrzny HDD/Pendrive będę mógł go odtworzyć w tej samej jakości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od grudnia mam C+: pakiet komfortowy+ HBO + cinemax + canal+. opcje dodatkowe są przez 4 miesiące gratis i teraz chciałbym zrezygnować z HBO, cinemax, ale zostawić sobie canal+. można tak zrobić czy trzeba rezygnować od razu w wszystkich opcji dodatkowych. Patrzyłem w ICA i mam zaznaczone te opjce dodatkowe, ale nie mozna ich odznaczyć. Można całą operację przeprowadzić przez neta czy muszę dzwonić na infolinię?

z góry dzięki za pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od grudnia mam C+: pakiet komfortowy+ HBO + cinemax + canal+. opcje dodatkowe są przez 4 miesiące gratis i teraz chciałbym zrezygnować z HBO, cinemax, ale zostawić sobie canal+. można tak zrobić czy trzeba rezygnować od razu w wszystkich opcji dodatkowych. Patrzyłem w ICA i mam zaznaczone te opjce dodatkowe, ale nie mozna ich odznaczyć. Można całą operację przeprowadzić przez neta czy muszę dzwonić na infolinię?

z góry dzięki za pomoc :D

Przez ICA można tylko podłączać, odłączać nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W styczniu kupiłem zakupiłem cyfre + na 18 miesiec, komfortowy + HBO + HD + Canal+ + Filmbox + Multi room. Nie mieli dekoderow HD wiec wziolem 2 dekodery, pace sd i strong 6800. Nie mieli takze jakiegos modulu multiroom wiec dali mi 2 karte. Do teraz dzialalem na pierwszej karcie i mialem to co powinienem miec w pakiecie. Wlozylem 2 karte, a na niej zaczal dzialac cinemax, orange sport i mezzo.

To jest jakis blad cyfry ? Tak powinno byc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamierzam kupić Cyfrę + wraz z programami HD. Pewnie dostanę Paca'a. Ale też po kilku miesiącach zamierzam kupić

Ferguson Ariva 200 lub TechniSat Digit HD8-SX. Czy wtedy będe mógł zwrócic tuner cyfry bez problemu ? I czy przestaną mi naliczać kasę za wypożyczenie nieuzywanego juz tunera Cyfry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli umowa była podpisana w grudniu, to okres darmowy (4 miesiące) na Canal+, HBO i Cinemaxy trwa od stycznia do końca kwietnia. Wystarczy więc zadzwonić powiedzmy na początku kwietnia, zrezygnować z HBO i Cinemax, a zostawić Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jak chce przedluzyc umowe wszystkie aktualne oferty promocyjne obowiazuja mnie czy tylko tych ktorzy biora cyfre po raz pierwszy?

przy przedłużaniu Umowy obowiązują Cię promocje przedłużeniowe, przy zawieraniu Umowy promocje Sprzedażowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...