Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co oznacza "dostać pełną aktywację" ? Tzn że musi się ona "zaprzyjaźnić" z dekoderem czy to w centrali Cyfry jakiś tam technik musi aktywować kartę czy jeszcze coś innego ? I ile to może potrwać ? Bo do 14:45 chciałbym mieć dostęp do TV 4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no śmiech na sali ;-) Przed chwilą zadzwoniłem na infolinię aby ewentualnie zamówić Cyfrę+ z programami HD. A konsultant powiedział mi,że tunery HD będą w moim mieście dostępne pod koniec marca lub w kwietniu. Uśmiałem się do łez.

Co to za dostawca ta Cyfra + ? Znacie go ? Wiarygodny ? Warto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wobec paradoksalne w/w sytuacji proszę o podpowiedź: jaki ( hm, niezbyt drogi, ale stabilny ) Tuner kupić do odbioru programów HD z Cyfry+ ? Bez wewnetrznego dysku twardego ale z możliwością podpięcia zewnętrznego HDD 2,5"- NTFS po USB do nagrywania programów TV ( SD/HD ). Czy jakaś dodatkowa karta ( ile kosztuje ) będzie potrzebna ? Z góry dziekuję za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Postprzez Lisek88 » 5 mar 2010, o 17:54

Ludzie ! Jutro podpisuje umowe z Cyfra. Wypowiedzialem umowe CP i zostal mi po nich dekoder SD Samsung. Chciabym na nim w drugim pokoju odbierac kanay FTA (Puls, Rebel TV, VIVA itd). I teraz mam pytanie. Czy jest mozliwe, by zarowno programy z dekodera cyfry jak i kanaly w drugim pokoju z dekodera cp odbierac z jednej anteny w sensie czaszy satelitarnej ? A jesli tak, to czy bedzie potrzebny podwojny konwerter czy wystarczy pojedynczy ? I co jeszcze byloby potrzebne ? Kabel, druga koncowka do dekodera i czy jeszcze cos ?"

 

 

 

Z tego co wiem do dekodery CP nie obsłużą ci FTA no chyba ze zadzwonisz do CP aby tobie te kanały odblokowali. Możesz również iść do "majstra" aby ciut przerobił dekoder - oczywiście do obsługi FTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wobec paradoksalne w/w sytuacji proszę o podpowiedź: jaki ( hm, niezbyt drogi, ale stabilny ) Tuner kupić do odbioru programów HD z Cyfry+ ? Bez wewnetrznego dysku twardego ale z możliwością podpięcia zewnętrznego HDD 2,5"- NTFS po USB do nagrywania programów TV ( SD/HD ). Czy jakaś dodatkowa karta ( ile kosztuje ) będzie potrzebna ? Z góry dziekuję za podpowiedź.

 

Ferguson ariva 100. Cena od 329 zł. Karta cyfry działa bezpośrednio w czytniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiedziałeś że Cyfra ma problemy z rozprowadzaniem tunerów HD? A mianowicie chodzi o ich brak?

 

Dziś, z ciekawości podjechałem do punktu Cyfry - Pace 500 do odbioru bez żadnych problemów. To samo w sklepie Vobis !!!- Pace 500 na miejscu, w sklepie.

 

Do konsultanta Cyfry dzwoniłem wczoraj ok. 21,50 ( albo 20,50 ). Jeśli rozmowa była rzeczywiście nagrywana, to nich go wyrzucą na z pracy na zbity pysk za FAŁSZYWE INFORMACJE , bo przez niego na razie stracili klienta. Nastepnym razem ( jeśli będzie ), to nazwisko konsultana sobie zapiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wobec paradoksalne w/w sytuacji proszę o podpowiedź: jaki ( hm, niezbyt drogi, ale stabilny ) Tuner kupić do odbioru programów HD z Cyfry+ ? Bez wewnetrznego dysku twardego ale z możliwością podpięcia zewnętrznego HDD 2,5"- NTFS po USB do nagrywania programów TV ( SD/HD ). Czy jakaś dodatkowa karta ( ile kosztuje ) będzie potrzebna ? Z góry dziekuję za podpowiedź.

 

Ferguson ariva 100. Cena od 329 zł. Karta cyfry działa bezpośrednio w czytniku.

 

Dziękuję za odpowiedź. Jestem pod tym względem zielony. Ale (oprócz ceny- ok.100zł) to czym się rózni Ferguson Ariva 100 od Ferguson Ariva 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przerzuceniu się z Polsatowego Echostar 717 na Pace dsr 221 od Cyfry+, stwierdzam, że jakość tego drugiego jest o wiele gorsza (chodzi o obraz). Dlatego chciałem sobie kupić jakiś dekoder (który oczywiście obsługiwał by kartę C+), jaki byście doradzili? Cena do 200 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Też mam takie wrażenie. Obraz na TV z dekoderów CP jest według mnie o niebo lepszy niż np. z dekodera Pace SD. Też noszę się z zamiarem kupna dekodera do Cyfry+, ale myślę już o HD. Tylko, który jest dobry i nie przekroczy tak około 800 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam!

 

Mam problem z oglądaniem meczów. Otóż mecz łdnie wygląda na Canal Plusie SPort, wszystko pięknie HD jakośc, ale w sytuacji gdy są pokazywane powtórki obraz się robi w takie prostokąty poziome... - tylko to się robi na powtórkach, transmisja sportowa wygląda wszystko OKI, a na powtórkach obraz rozjeżdża się na poziome prostokąty ....

 

Dlaczego tak się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie wrażenie. Obraz na TV z dekoderów CP jest według mnie o niebo lepszy niż np. z dekodera Pace SD. Też noszę się z zamiarem kupna dekodera do Cyfry+, ale myślę już o HD. Tylko, który jest dobry i nie przekroczy tak około 800 zł?

 

Ferguson ariva 100 - cena od 329 zł, Ferguson ariva 200 - cena od 429 zł, ewentualnie Ferguson ariva combo - cena od 595 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry mam pytanko chcę kupić jutro pakiet podstawowy a od kwietnia do maja zwiększyć na komfortowy ale tylko od początku kwietnia do końca maja po tym czasie planuję wrócić do podstawowego.Czy taka możliwość istnieje ?zależy mi na większym pakiecie tylko do końca maja.Miłego dnia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...