Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może mi napisać,kiedy zlecić wyłączenie opcji promocyjnej HBO w pakiecie komfortowym,która kończy mi się 31.03? Chodzi o tą opcję promocyjną,która występuję razem z Canal+.Czy muszę do końca lutego to zrobić?Ta opcja jest tak dziwnie zapisana razem z Canal+...Poza tym,gdzie najlepiej to zlecić,czy w ICA,czy przez telefon? Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi napisać,kiedy zlecić wyłączenie opcji promocyjnej HBO w pakiecie komfortowym,która kończy mi się 31.03? Chodzi o tą opcję promocyjną,która występuję razem z Canal+.Czy muszę do końca lutego to zrobić?Ta opcja jest tak dziwnie zapisana razem z Canal+...Poza tym,gdzie najlepiej to zlecić,czy w ICA,czy przez telefon? Z góry dziękuję za pomoc.

Mam pytanie a kiedy podpisywałeś umowę i czy to było przedłużenie czy jesteś jako nowy abonent? Pytanie drugie czy Twoja umowa to Paniet Komfortowy, Canal+HBO, 5xHD, Premium HD, FilmBox, Multiroom i opcja na dekoder HD PVR (kod promocji 18SD)??? Bo jeśli tak to jestem w podobnej sytuacji. Chętnie bym zrezygnował z HBO ale boję się że mogę wtedy stracić zniżki na pozostałe pakiety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc mam taki dylemat... 3-4 lata temu skonczyla mi sie umowa z cyfra+ zostala antena na dachu kabel tez jest na dachu.Teraz chce miec cyfre na nowo i czy ta antena sie nada czy musze kupic nowa ? nie mam jak sprawdzic czy dziala bo nie mam zadnego dekodera.koszt anteny 99 zl wiec wolalbym wykupic dekoder na wlasnosc zamiast nowej anteny ale boje sie tez ,ze nie zamowie anteny a jak monter przyjedzie a antena sie nie nada to beda dodatkowe wydatki(antena dodatkowa wizyta montera)itp. Wiec co radzicie ? z kasa jestem na styku obliczylem,ze montaz 250 zl antena 99 dekofer 70 wiec razem 419zl .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do fachowców.

Po ostatnich wiatrach cos sie porobilo z moja antena, bo coraz czesciej mam wyswietlany komunikat "brak sygnalu". Pozyczylem sobie z roboty "Spectrum analyzer" i tutaj sie zaczely schodki, poniewaz lapie sygalow od groma i jeszcze ciut, metoda dedukcji doszedlem do tego, ze lapia sie telefony na 900 i 1800 Mhz, pewno jeszce jakis DECT i WiFi na 2.4 GHz. Wejscie TV SAT w/g instrukcji dekodera to 950 MHz - 2.15 GHz

I tutaj pytanie do fachowcow, na jaka konkretna czestotliwosc mam ustawic sprzet, zeby pokazywal nosna TVP1 lub TVN (rozne polaryzacje).

Sprzet mam podlaczony przez rozgaleznik odcinajacy skladowa zasilania. Na razie cwicze tuz przy dekoderze, ale jutro chcialbym sprobowac z drabina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie ile Kanałów SD a ile HD mieści na pustym Transporterze bo nie wiem a jestem ciekaw

 

Kanałów HD dobrej jakości powinno być max 5

Kanałów SD dobrej jakości nie więcej niż 10-13

 

Ale tak w skrócie mówiąc możesz wsadzić ich znacznie więcej jeżeli zależy Ci na upchaniu jak największej liczby kanałów, ale wtedy będzie gorsza jakość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moglby mi ktos wytlumaczyc jak wyszukuje sie kanaly.tak krok po kroku(w co wejsc,co gdzie wwpisac)mam dekoder thompson TS4P.chcialbym wyszukac sobie kanal Italia1,a nie mam zielonego pojecia jak to sie robi.bardzo mi na tym zalezy.bede bardzo wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...