Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry za podstawowe pytanie ale będąc szczerym nie chce mi się szukać w regulaminie, a wierze że niektórzy znają odpowiedź :)

Po którym dniu miesiąca mogę włączyć dodatkową opcję tak żeby została ona włączona w tym miesiącu ale zapłacę dopiero za miesiąc następny?

Wydaje mi się, że jest to 11 dzień miesiąca tzn. już w jedenastym ale pewien nie jestem. Dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Czy ktoś może mi powiedzieć ile aktualnie kosztuje moduł CAM ? (dzwoniłem do trzech dystrybutorów i uzyskałem trzy różne odpowiedzi: 99, 179, niedostępny)

2) Czy można opłacić abonament za cały okres przy podpisywaniu umowy u dystrybutora ? (i czy jest z tej okazji jakiś bonus)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dla nowych (czyli przy podpisaniu umowy) jest to 99 zł. a przy innej okazji 179 zł. Oczywiście jeśli punkt posiada na stanie moduły.

2. Tak ale to są inne oferty, musisz sam się zorientować co tam aktualnie jest. Przy umowie "terminowej" tez jest taka możliwość, po prostu sumujesz wszystko i robisz przelew.

 

1 i 2 - mogę nie być na bieżąco i się pomyliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, po 2 latach użytkowania N przerzuciłem się na FTA (głównie Astra2), jednak skusił mnie ostatnio pakiet powitalny C+ przede wszystkim ze względu na AleKino i Planete. Podpisałem umowę (wyraźnie zaznaczone "powitalny"), jednak od chwili aktywacji karty mam wszystkie kanały z pakietu podstawowego. Rozumiem, że to przejściowa promocja, jednak mam pytanie jak długo to się utrzyma - miesiąc? Niestety nigdzie nie mogę znaleźć info.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem cyfr od niedawna i mam takie pytanko,mam pakiet podstawowy z canal+ ,czy mogę wziąć wyższy pakiet na jeden miesiąc?

 

Tak, później zmniejszenie kosztuje 10zł.

Pierwszy niepełny miesiąc jest gratis, tzn wyższe kanały w cenie niższego pakietu.

Następny miesiąc jest normalnie płatny. Zawsze opłaca się zmieniać pakiety na początku miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam złą jakość obrazu na C+sport a mianowicie,podczas meczu obraz sie rozmazuje,najlepiej to widać gdy się patrzy na linie na boisku, na C+sport2 jest w porządku,na innych kanałach sportowych też nie ma problemu.Mam dekoder strong 6880.Czy to wina ze strony canal+ czy mojego dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...