Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

RBS Bank S.A.

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o.,

al. gen. W. Sikorskiego 9,

02-758 Warszawa

 

Numer konta: 16 1670 1056 0577 3056 2094 4013

 

 

albo sprawdź w ICA

 

tak tylko to pogrubione to numer abonenta

 

Chyba jednak nie do końca - u mnie faktycznie zgadza się numer abonenta i część numeru konta ale początkowe 2 i ostatnia jest całkiem inna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz, wpłaciłem juz za cały rok z góry, żeby mieć spokój :lol2:

 

Mam nadzieje że nie wpłaciłeś na konto powyżej :) - każdy ma swoje konto indywidualne do wpłat i z pewnością będzie to samo konto jak poprzednio jeśli aneksowałeś umowę.

 

Oczywiście, że nie wpłaciłem :] "kolega" DXmaniac albo myśli, że jest tak sprytny, albo że każdy wpłaca na jedno konto (obstawiam to pierwsze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego nie można kupić dekodera hd na własność?

 

Dekoder HD jest w pewnej czesci wlasnoscia niezbywalna Cyfry, okreslona czesc dysku to partycje gdzie sa sterowniki etc. I przez to nie mozesz kupic na wlasnosc HD.

Wiadomo, lepiej jest miec dekoder na stale ale cena wynajmu jest dosyc dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta, jeżeli coś zalega w magazynach, nie ma jak się tego pozbyć to się sprzegaje za 1 grosz, 1 złoty czy trochę więcej zależnie od widzimisie doradców ekonomicznych Prezesa platformy. Odbiorniki typu PVR są w pewnym sensie nowością, których koszt wyprodukowania jest wysoki i zapewne wyższy niż płacony za niego miesięczny haracz. Przypomnijmy sobie początki płatnej TVSAT w Polsce, każda platforma odbiorniki wynajmowała. Przykładowo WizjaTV za kaucją zwrotną 150 zł bez opłaty miesięcznej. Polsat podobnie - z tym,że tu kacja często przepadała na rzecz urwanej klapki, czy braku przewodu, który przepadł w transporcie :lol2: . Obecnie praktyki niektórych platform wg mnie są nieuczciwe, gdyż kupując odbiornik po zakończeniu umowy mamy w domu bez urzyteczny mebel. A tak można było zwrócić do operatora i ewentualnie odzyskać kaucję. Ale cóż każdy się uczy zarabiać pieniądze.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZy jest jakiś wzór pisma o rezygnacje z usług ?.Dostałem maila z cyfry , i piszą tam :"Do pisma dotyczącego rezygnacji z usług CYFRY+ proszę dołączyć zaświadczenie o braku możliwości odbioru sygnału w nowym miejscu zamieszkania wystawione przez instalatora".Pismo od instalatora ale co nie mogę znależć wzoru pisma o rezygnację,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, do dziś nie dostałem rachunków z Cyfry- umowa podpisana 10 grudnia. Pierwszy raz mam umowę z cyfra i nie wiem kiedy się ich spodziewać, czekać cierpliwie czy dzwonić do nich? Nie chciałbym by okazało się, że poczta zawaliła i muszę póżniej płacić odsetki za nieterminowe wpłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro podpisalem 10 Grudnia to rachunki powinny juz byc,zadzwonic do nich w sumie mozesz i sie zapytac czy sa wysklane czy nie.Ja na rachunki czekalem tez cos kolo miesiaca i przyszly.A Cyfra odsetek chyba nie nalicza bo ja ich nie mialem mimo spoznienia z wplata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, do dziś nie dostałem rachunków z Cyfry- umowa podpisana 10 grudnia. Pierwszy raz mam umowę z cyfra i nie wiem kiedy się ich spodziewać, czekać cierpliwie czy dzwonić do nich? Nie chciałbym by okazało się, że poczta zawaliła i muszę póżniej płacić odsetki za nieterminowe wpłaty.

Ja zalogowałem się w systemie "icok - cufry+" i wysłałem list, aby podali mi nr. konta na jaki mam dokonywać przelewów. Uzyskawszy odpowiedź ( podany numer) wpłaciłem pieniążki. Teraz mam przynajmniej jeden miesiąc z nadpłatą :D .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem cyfrę+ z multiroomem, z tego co wiem nie ma dekoderów hd z nagrywaniem i muszę wybrać jakiś zastępczy SD

 

ten dodatkowy (drugi) dekoder wezmę Sagema za 1zł (dla starszej osoby więc ma tylko zmieniać kanały, żadnych bajerów) natomiast który dekoder polecacie wziąść tymczasowo zanim będę go mógł wymienić na docelowy z nagrywaniem ?

o ile będę miał wybór, bo może dadzą 2x Sagem ten za 1zł hehe, no ale załóżmy że będzie wybór to które z tej ich oferty są najlepsze ? (ważne żeby się nie wieszał i szybko zmieniał kanały)

tutaj spis na dole strony

http://www.cyfraplus.pl/09_pro_promocje ... ientow.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZy jest jakiś wzór pisma o rezygnacje z usług ?.Dostałem maila z cyfry , i piszą tam :"Do pisma dotyczącego rezygnacji z usług CYFRY+ proszę dołączyć zaświadczenie o braku możliwości odbioru sygnału w nowym miejscu zamieszkania wystawione przez instalatora".Pismo od instalatora ale co nie mogę znależć wzoru pisma o rezygnację,

Tu masz wzór :arrow:https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=34&t=7859&p=251643#p251643, wystarczy skopiować i wkleić w Worda, uzupełnić to naszymi danymi, wydrukować, podpisać własnoręcznie i wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZy jest jakiś wzór pisma o rezygnacje z usług ?.Dostałem maila z cyfry , i piszą tam :"Do pisma dotyczącego rezygnacji z usług CYFRY+ proszę dołączyć zaświadczenie o braku możliwości odbioru sygnału w nowym miejscu zamieszkania wystawione przez instalatora".Pismo od instalatora ale co nie mogę znależć wzoru pisma o rezygnację,

Tu masz wzór :arrow:https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=34&t=7859&p=251643#p251643, wystarczy skopiować i wkleić w Worda, uzupełnić to naszymi danymi, wydrukować, podpisać własnoręcznie i wysłać.

 

Dzięki wielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem cyfrę+ z multiroomem, z tego co wiem nie ma dekoderów hd z nagrywaniem i muszę wybrać jakiś zastępczy SD

 

ten dodatkowy (drugi) dekoder wezmę Sagema za 1zł (dla starszej osoby więc ma tylko zmieniać kanały, żadnych bajerów) natomiast który dekoder polecacie wziąść tymczasowo zanim będę go mógł wymienić na docelowy z nagrywaniem ?

o ile będę miał wybór, bo może dadzą 2x Sagem ten za 1zł hehe, no ale załóżmy że będzie wybór to które z tej ich oferty są najlepsze ? (ważne żeby się nie wieszał i szybko zmieniał kanały)

tutaj spis na dole strony

http://www.cyfraplus.pl/09_pro_promocje ... ientow.htm

 

Na wynajem masz tylko pace-a SD oraz stronga SD. Sagem jest tylko do sprzedaży za 1 grosz. Weź pace-a bo strong to dziadostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź ale oto miła niespodzianka, trafił się Pace HD w jednym z punktów cyfry (zupełnie przypadkowo, w innym niż miałem odebrać sprzęt)

teraz tylko trzeci dekoder z HD dokupię, możecie coś polecić taniego ? czy raczej tu nie da się zejść poniżej powiedzmy 350zł (np Ariva 100) za nowy ? ewentualnie może jakiś sprawdzony używany model (ma być stabilny, szybko zmieniać kanały i mieć dobrą jakość obrazu, jakieś dodatki mniej mnie interesują) niekoniecznie z nagrywaniem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...