Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Parametry na satelicie Hotbird (13°E) - transponder 95, częstotliwość 12616.00MHz, pol.H ,DVB-S, SR:27500 FEC:3/4 PID:160/400 , kodowanie VideoGuard (kanał jest kodowany, platforma Sky Italia, więc raczej bez abonamentu nie obejrzysz).

Jako FTA (czyli niekodowany) nadawany jest z satelity Atlantic Bird 1 (12.5°W), parametry : 12545.00MHz, pol.H SR:17455 FEC:3/4 SID:14 PID:515/680.

Co do wyszukiwania kanałów, to jeśli chcesz wiedzieć jak to się robi krok po kroku, musisz podać model tunera, ale zwykle w instrukcji jest to wyjaśnione w miarę przejrzyście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie 31 grudnia podpisalismy umowę i jest pierwszy miesiąc gratis czyli u mnie grudzień ale za dekoder sie płaci?, czytałam wątek i ktoś już zadał pytanie ale mi właśnie do stycznia doliczono 10 zł czyli za komfort + normalna stawka z dekoderem 59 doszła dodatkowa opłata. I nie wiem czy interweniować że za jeden dzień policzono mi opłatę czy to jest coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, aktualnie za każdy dekoder w ramach wynajmu (bez względu czy to SD czy PVR HD) płaci się wynajem 10zł miesięcznie, chyba że należysz do osób "oczekujących na PVR HD" to wtedy za dekoder SD nic się nie płaci aż do jego wymiany na PVR HD.

Oczywiście grudzień powinien być darmowy.

Jeśli brałaś dekoder SD trzeba było go wykupić na własność za 79zł (Pace, Strong), lub za 1gr (Sagem) przy podpisaniu umowy, wtedy taniej by cię to wyszło, a po ew. zakończeniu umowy można byłoby go sprzedaż za wyższą cenę np. na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie załóżmy że nie mam 18 lat a chciałbym założyć Cyfrę+ niestety tata nie może iść do punktu podpisać umowę czy jest możliwość żeby ja podpisał umowę w jego imieniu ??

 

niestety NIE możesz zamówić przez TEL (zadzwoń (22) 310 4545 i twój tata kupi C+ a kurier mu przywiezie Talerz i Dekoder oraz umowę do Podpisu do domu

 

PS: Osoby nie mające 18-lat nie mogą nic kupić na umowę :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze się was spytam. Babka źle umowe mi spisała zamiast świątecznego doładowania dostałem św. promocje, pojechałem niestety po terminie możliwych zmian w umowie, napisała reklamacje. Czy cyfra jest tak dobrotliwa i mogę liczyć na zmiane umowy na św. doładowanie czy nie ma szans?? Może ktoś miał już taką sytuacje i wie jak to wygląda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy należy zrezygnować z opcji dodatkowych, które otrzymało się w promocji, aby automatycznie nie zostały przedłużone i doliczone do abonamentu? Umowę podpisałem 3 grudnia, 4 miesiące gratis C+ , HBO, Cinemax. KIedy zatem najlepiej zadzwonić do CA i zrezygnować? Miesiąc przed zakończeniem okresu promocyjnego?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...