Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy mając 1 kabel mozna podlaczyc multiroom?

I czy jezeli wezme np. Pace HD PVR i Sagema za 1gr :D to czy beda oba dekodery działać?

Wszystko będzie działać tak jak chcesz (niestety PVR dostanie jeden przewód co zmniejszy funkcjonalność ale będzie działał) z tym że trzeba zmodyfikować instalację mając nawet jeden przewód pociągnięty do do domu a nie ma możliwości położenia dodatkowego (co jest tańsze). Jeśli zastosujesz http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=48&id=1463. Jeśli nie odpowiada ci takie rozwiązanie to niestety tak jak wcześniej napisano nie da się uruchomić zestawu o którym piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukałem trochę na forum i niestety nie znalazłem interesującego mnie wątku. Czy ktoś mi może powiedzieć jak napisać wypowiedzenie umowy (kończy mi się wraz z końcem stycznia). Nie chcę popełnić jakiegoś błędu, więc proszę o jakieś wskazówki, lub wzór. Proszę Was o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tak się zastanawiam czy mogę biorąc aktualną świąteczną promocję a cyfrze plus ( pakiet prestiżowy +, do tego telewizor, antene 80cm + konweter umowa na 24 miesiące) to czy mogę ( jako tako na multiroom) skorzystać i wynająć dwa tunery,czy dekodery ( to chyba to samo tylko inna nazwa Tak?) pod wynajem? Chciałbym dwa tunery wynająć?

 

P.S. Wiecie może czy dekoder ten za 1Gr Sagem SD współpracuje z spliterami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz, jedynie do kolejnego rachunku będziesz miał doliczoną jednorazową opłatę (POA - Pakietowa Opłata Aktywacyjna) w kwocie 10,- PLN

Możesz to załatwić telefonicznie w CTA, faxem lub e-mailowo. Jeden warunek musi być spełniony. Musisz mieć uregulowane płatności. Zmiana nastąpi od pierwszego dnia kolejnego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...