Skocz do zawartości

Cyfra - pytania poczatkujacego


hellboyek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałem się dowiedzieć jak to jest z płatnością za C+.

Umowę podpisałem 7.12.2008 czyli wychodzi na to że pierwszy okres rozliczeniowy mam 7.01.2009 tak??

I mam takie pytanie czy mam czekać na magazyn Plus+ styczeń/luty w którym przyjdzie rachunek czy może juz teraz opłacic C+???

Czy może pierwsza opłata będzie dopiero w lutym?? (bo grudzień miałem za darmo)

Mógłby mi ktos to wyjaśnić??

 

Rachunek dostaniesz w styczniu za styczeń i luty mieczy 10-15 (i tak co 2 miesiące). Możesz w styczniu opłacić styczniowy, a w lutym lutowy lub oba w styczniu (jak wygodnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie wykorzystuję do rozsyłu sygnału spliter Smart Wi.

Do splitera wkładasz kartę Cyfry+ i podłączasz tylko do gniazdka 230V, nie podłączasz go do żadnej anteny. Natomiast do każdego telewizora podłączasz oddzielny tuner cyfrowy podłączony do talerza i wkładasz do tunera kartę dostarczoną wraz ze spliterem. Spliter przesyła uprawnienia do odkodowania kanałów drogą radiową i możesz w taki sposób rozsyłać sygnał do 8 tunerów.

Płacisz 1 abonament, a oglądasz na 8 telewizorarach różne programy. Polecam u mnie działa przez ściany bez problemu mam podłączone trzy tunery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań związanych z Cyfrą + :

1. Czy Cyfra + może aktywować dekodery na własność które zmieniły właściciela np: w skutek jego przeprowadzki i zmiany firmy z której usługi korzysta

2. Ile odliczając dekoder będzie mnie kosztowało podłączenie Cyfry +

3. Czy Cyfra + wejdzie na 32-calowego Samsunga którego posiadam

Czekam na odpowiedź na zadane przeze mnie pytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem .mianowicie mam multipakiet i kase zawsze płaciłem do dnia 17 kazdego miesiąca(czyli do dzisiaj).Ale tym razem nie przyszedł mi jeszcze rachunek i nie wiem co robic .czy jak jutro się obudze to zakoduja mi ten multipakiet? Jeśli tak to co wtedy robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek2007 odnośnie N zgadzam się z Tobą w 100%, co im dobiło do łba żeby wszystkie kanały dzielić na kategorię, jeśli np. chcę mieć TVN turbo muszę kupić inny pakiet, a jeśli chce mieć Animal planet to muszę inny pakiet kupić. Bez urazy, ale ta oferta to jakieś nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszły mi pierwsze rachunki od Cyfry+ - za Styczeń i Luty. Co ciekawe rachunek za Styczeń jest płatny do 18 Stycznia, czyli już po terminie. Wniosek - Cyfra+ mogłaby rachunki wysyłać nieco wcześniej, fakt wysłali 12 Stycznia, ale by się przydało żeby wysyłali nieco wcześniej, gdzieś tak powiedzmy w tym wypadku 6 Stycznia. Tak żebym miał gdzieś z tydzień na zapłatę. Kanały chyba jeszcze chodzą - nie reagują tak szybko jak Cyfrowy Polsat. Mam nadzieję, że Cyfra+ kolejne rachunki będzie nieco szybciej wysyłać. Ja chcę być wobec nich w porządku :wink: , więc niech oni będą wobec mnie też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem podpytać o jedną rzecz

bo nie znalazłem jeszcze jasnej odpowiedzi:

czy jak mam Philips HD PVR to muszę mieć co najmniej jeden kanał HD ??

 

szukałem w regulaminie i nie znalazłem

a kilka razy już na forum czytałem coś na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy ten dekoder (Philips HD PVR) można wykupić na własność? Nigdy nie słyszałem o takiej opcji.

 

Dużo użytkowników na forum pisało o kupnie Philipsa PVR HD,po skończeniu umowy dekoder mozna kupić,koszt to 400-500zł (pisze to co słyszałem)

 

Pozostaje jeszcze kupno sprzętu na allegro :

 

:censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radzioksp.jak dobrze pamiętam to:

 

idziesz do punktu cyfry + i pytasz o ofertę multipakiet np. 4x canal+.(dowód os.tylko)

kartę np.włóż pierwsza cyfry+ a druga tnk.

karta cyfry + na pakiet multipakiet kosztuje od.1zł. a raczej tak będzie.

 

jak planujesz zakupić ferguson z seri fx7600.CR 2 CR. Radzę wgraj nowszy soft.2.03.2CR.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radzioksp.jak dobrze pamiętam to:

 

idziesz do punktu cyfry + i pytasz o ofertę multipakiet np. 4x canal+.(dowód os.tylko)

kartę np.włóż pierwsza cyfry+ a druga tnk.

karta cyfry + na pakiet multipakiet kosztuje od.1zł. a raczej tak będzie.

 

jak planujesz zakupić ferguson z seri fx7600.CR 2 CR. Radzę wgraj nowszy soft.2.03.2CR.pl

 

ok. ale jak wgrać ten soft ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...