Skocz do zawartości

Przetarg na transmisje Ekstraklasy


El Loco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Michal, Z przełykaniem pokarmu nie mam najmniejszych problemów.

 

Canal Plus ma pełne prawa a reszta to są sublicencje , Canal Plus ma pierwszenstwo do wyboru spotkan i nie wypusci jako głowny zwyciezca przetargu najlepszych czesci tego przetargu czyli spotkan z udziałemem tych druzyn z najwieksza liczba kibiców i ogladalnoscią tak jak to robi juz od dłuzszego czasu pokazujac głownie te mecze z ich udziałem obojetnie kto jest przeciwnikiem.

 

Przykładowo w tej rundzie tylko jedno spotkanie Legii na Cracovi nie było na C+, tak samo jedno spotkanie Wisły to w Bytomiu. Reszta kolejek i mecze z udziłem Wisły i Legii to mecze w C+ i pewnie tak zostanie dalej bo ES ma tak jak jest napisane "mecz czwartego wyboru".

 

Moze sie zdarzyc ze raz na runde i mecz z udziałem Legii bedzie na ES2 ( zresztą w tej rundzie są dwa na TVP ) ale nie masz co pisac tak jak piszesz ze bedą czesto. Jak juz bedą to bardzo rzadko , nawet moze mniej niz było to na TVP do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, te trzy mecze, które ma Canal+ na wyłączność będą to prawie zawsze mecze trójki z największą liczbą kibiców, więc będzie to chyba tak jak teraz, najczęściej są transmisje z meczów Lecha,Wisły i Legii lub czasem, gdy te drużyny będą grały z klubem z dołu tabeli, mającym słabą oglądalność lub grającym nie ciekawą piłkę, to będą może transmitować inne spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi,czy te mecze, które będą jednocześnie na canal+ i na polsacie będzie komentował jeden komentator dla obu stacji ,czy tez canal+ będzie maił swojego, a polsat swojego.Mam canal+ , ale nie ukrywam, że miło by było posłuchać Borka jak komentuje ligę polską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od nowego sezonu ponadto ekstraklasa ma zmienić swoje logo :D Mam nadzieję, że T-Mobile teraz zdecyduje się wejść jako sponsor tytularny w polską lige. Jeśli by się tak stało to kluby będa mogły zarobić najwięcej w historii! Kasa z praw telewizyjnych, kasa od T-Mobile, reklama w Europie przez EuroSport2. Do tego poszerzenie zasięgu na polską ekstraklasę praktycznie o kilka razy ( !!! ) będzie umożliwiało klubom zarabiać więcej dzieki reklamom. Szykuje się świetnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyzna, że w spotkania transmitowane przez Polsat, będą to rozgrywki zespołów walczących raczej o utrzymania aniżeli o mistrzostwo (może za wyjątkiem Śląska, choć nie wiadomo jak będą się prezentować). Bo w sumie mecz pierwszego, drugiego i trzeciego wyboru będą tylko w C+, mecz czwartego wyboru w Eurosporcie 2, dopiero od piątego w Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się-te mecze, które są jednocześnie na canal+ i na orange sport maja wspólnego komentatora-tego z canal+

 

A jeśli tak to sorki, mój błąd. Nie mam Orange Sport ale byłem pewien że mają oddzielnego komentatora. W takim razie trudno powiedzieć jak to będzie od przyszłego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma az tak duzego znaczenia jak w danej chwili bedą grac Legia, Lech czy Wisła. One i tak pozostają obecnie najbardziej medialnymi klubami i co sie z tym wiąże najlepszym towarem do pokazaywania dla Canal Plus. Na jesieni Lech czy przez jakis czas Legia były nawet na 10-12 miejscu a i tak Canal Plus bardziej opłacało sie pokazywac mecze z ich udziałem bo gromadziły najwiekszą oglądalnosc niz pokazywać mecz Jagieloni czy Korony ktore były w tym czasie na pierwszym i drugim miejscu w tabeli czyli duzo wyżej niz wtedy Lech czy Legia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zwroccie uwage na jedna rzecz- juz w nowym sezonie Lechia i Slask beda graly na nowych obiektach ,Cracowia lub Arka (ktoras sie utrzyma) tez maja nowoczesne stadiony, w Kielcach ma sie pojawic nowy inwestor,Jaga byc moze otworzy 2 nowe trybuny wiec efektownie bedzie sie to prezentowac - gorzej z meczami typu Podbeskidzie -Bytom czy Gornik-Belchatow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Polsacie News ok godziny 22:40 w sportowym podsumowaniu dnia ma być mówione o prawach telewizyjnych do ekstraklasy i ma być Pan Marian Kmita. Mówili o tym po wydarzeniach w sporcie. Jeśli ktoś ma dostęp to niech napisze o czym Pan Kmita mówił. Ja nie mam polsatu news więc nie obejrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport nie pokaze nic poza 1 pon meczem w kolejce. Nie pokaze skrotow ani magazynu. Wiec dopiero kanal otwarty moze pokazac skroty w magazynie no i te 4mecze. Moze ktos to kupi bo inaczej to ludzie nawet skrotow nie obejrza bez placenia kasy. No jak to ktos kupi na innych platformach do 30+4mecze jakieby one nie byly + moze cos ze slaskiem jak polsat bedzie chcial klub reklamowac.

 

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/ora ... tory.shtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...