Skocz do zawartości

Przetarg na transmisje Ekstraklasy


El Loco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu to samo, skąd wiesz? Jesteś księgowym którejś z tych firm? A i nie da rady orżnąć n bo kanał orange sport po zakończeniu rozgrywek ekstraklasy pewnie trafi do n.

 

Forum jest od dyskusji, napisalem to co mi sie wydaje, nie musze pisac tylko PEWNYCH informacji. Tak samo jak ty nie musisz czytac moich wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będe czytał twoje wypowiedzi, ale aż sie we mnie gotuje jak to wszystko czytam. Każdy obecny tu twierdzi, że canal+ na 100% wygra, skąd wiecie ? A teraz ktoś napisał, że canal+ dostanie 4 mecze a OS też 4 tylko, że gorsze i dobra ktoś napisał tak jak to widzi, ale Jomap zapomniał, że to nie orange bierze udział w przetargu a "N" i zapomniał również, że canal+ podzieli sie meczami z polsatem. Przewidujmy ale zdrowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma o co kruszyć kopii. Canal+ będzie miało 4 najlepsze mecze w kolejce live, Orange sport 4 pozostałe plus retransmisje tych co ma C+. I wilk syty i owca cała poza tym podobnie jest teraz.

 

może tak być z tylko jednym zastrzeżeniem, pewnie chodziło Ci o Polsat Sport :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma o co kruszyć kopii. Canal+ będzie miało 4 najlepsze mecze w kolejce live, Orange sport 4 pozostałe plus retransmisje tych co ma C+. I wilk syty i owca cała poza tym podobnie jest teraz.

 

Na 99% będzie tak jak piszesz, tylko z tą różnicą że jeżeli 4 najlepsze mecze będą w Canal+Sport to wtedy 4 pozostałe będą w Polsat Futbol lub jeżeli 4 najlepsze mecze będą w nSport to wtedy 4 pozostałe będą w Orange sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozstrzygnięcie przetargu będzie około 25 stycznia bo wtedy będzie wybrany nowy prezes a obecny miał zostać do rozstrzygnięcia przetagu na prawa telewizyjne .

Równie dobrze nowym-starym prezesem może pozostać Rusko.Znajdował się on w 6 kandydatów która była w II etapie wyboru prezesa. Później z tej 6 została wybrana 3,która jest tajna,ale nie jest wykluczone, ze Rusko tez tam się znajduje w tej 3 kandydatów.25 raczej nie poznamy wyników przeargu i nowego prezesa Ekstraklasy SA(chyba ,że ponownie prezesem zostałby Rusko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nim a co ty taki wściekły jesteś na C+ przecież realizacje i komentarze wyssali z mlekiem matki,no i profesjonalne studio ,wywiady,podsumowania.Dam Ci przykład co zrobiła TVP z szybką piłką przecież tego się nie da oglądać no i pora nadawania .Ale jeżeli masz swoje zdanie to co? wolny kraj,ja zostaje przy swoim nie zależy mi na nowych kanałach od C+ ale zależy mi na ich wygranej w przetargu.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odejdzie kilkadziesiąt tysięcy abonentów a pewnie tyle samo odejdzie z eNki jak podwyżkę dostaną.

A wygranym najprawdopodobniej będzie CP i dociągnie do czterech milionów abonentów. :wink::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj czytałem, że przetarg ma się rozstrzygnąć w lutym. Podobno zaoferowali za małe pieniądze i teraz będą jakieś "negocjacje". Najwyższy czas na decyzję bo jest szansa na pożegnanie się z polsatem ale co teraz wybrać jak nie wiadomo gdzie będą transmitowane mecze. Oby tylko nie doszło do podziału bo wtedy już trzeba będzie mieć 2 platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze Cyfra tego przetargu nie odpusci- inwestuje juz w lige 15 lat i niech tak bedzie dalej! Smiesza mnie glosy ze po ew. tracie praw odejdzie garstka abonentow- moim zdaniem bedzie to 250-300 tys osob! N aforum Cyfry jest podobny temat ale tam loguja sie glownie nie kibice a milosnicy futbolu siedzacy od piatku do niedzieli przed TV i podniecajacy sie Wiganami i Palermami!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@serbinek26 na jakiej podstawie twierdzisz, że taka ilość abonentów zrezygnuje z cyfry+ jeśli ta nie wygra przetargu na Ekstraklasę ?

Osobiście nie wyobrażam sobie sportu w Canal+ bez Ekstraklasy. Nikt nie neguje faktu, że to właśnie Ekstraklasa jest najchętniej oglądaną dyscypliną na antenie Canal+ i sami właściciele stacji zdają sobie sprawę, że ten produkt jest lokomotywą tej telewizji. Sam oglądam naszą kopaną, ale stacja posiada jeszcze kilka innych praw piłkarskich dla których warto opłacać abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko biorąc pod uwagę, że N+TNK ma milion abonentów, a C+ 1,5 mln to zmiana o 250 tys. powoduje diametralną zmianę sytuacji na rynku... Po dzisiejszych informacjach widzę, że w samej Ekstraklasie jest chyba ciśnienie na mariaż z N/Orange -> tzn. sprzedaż naraz pakietu telewizyjnego i sponsora tytularnego. To w sumie ciekawe. Pomysł z Ekstraklasa.tv jest niezły, ale 15 zł to cena odrzucająca.

 

Natomiast zakup Ligi Europy czy Ligi Mistrzów jest co najmniej tak samo możliwy jak dokupienie przez N ligi hiszpańskiej, francuskiej czy angielskiej, gdy wygra ligę polską - więc proponuję na razie nie bajdurzyć :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...