Skocz do zawartości

Przetarg na transmisje Ekstraklasy


El Loco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie się wydaje, że Cyfra nie wygra przetargu. Świadczy o tym to, że od niedawna abonenci, którzy mają jeszcze obowiązujące umowy mogą je przedłużyć na takich samych zasadach jak nowi klienci.Chcą jeszcze złapać starych abonentów dopóki jeszcze większość się łudzi, że to Cyfra wygra przetarg. Ja osobiście tego bym nie chciał, ale nie śpieszę się z podpisaniem aneksu - czekam na rozstrzygnięcie przetargu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roki, to juz jest zwykłe gdybanie , a moze Cyfra wygra bo wprowadziła niecały miesiac temu podwyzki by zapłacic za Ekstraklase , tez gdybanie ;)

 

fakt, faktem ten przetrag czym dłuzej trwa tym bardziej jest irytujacy a wypowiedzenie wysłałem jeszcze przed info odnosnie TVN Warszawa i czekam

 

@danielqs, no własnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość co tu pisze na tym forum ,to nie ma Canal+ i nigdy regularnie nie patrzy na Ekstraklasę. Ja mam Cyfrę 12 lat dla piłki i dobrego filmu. Naszą Ekstraklasę cenię wysoko, bo to nasza rodzima. Zawsze wybiorę mecz Lecha,Legii czy Ruchu niż mecz włoskiej czy francuskiej ligi bo jestem polakiem. Czuje się ten sentyment, w końcu jestem kibicem naszej 1 ligi a póżniej Ekstraklasy ponad 30 lat. Obserwuję jak zmienia się nasza liga ,stadiony i kibice.Zmieniła się jakość transmisji o 100 proc. a to wszystko za sprawą Canal+. Poziom meczy jest różny, lepszy czy gorszy ale to nasza polska Ekstraklasa - cierpliwości a może będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN Warszawa zostaje wycofywany przez nadawce a nie operatora, wiec wypowiedzenie umowy bez konsekwencji na tej podstawie nie przysługuje chyba, że inaczej stanowi regulamin operatora.

Ale wracając do przetargu i oglądalności.

@Melosa te sześć spotkań w sezonie o których pisałem, to właśnie spotkania topowe reszta spotkań ma widownie grubo poniżej 200 tysięcy, a to że Ekstraklasa cieszy się dużą widownią na antenie Canal+, to chyba każdy o tym wie. Ogólnie największą widownie mają mecze z udziałem Wisły, Lecha i Legii i praktycznie co tydzień możemy oglądać te zespoły na antenie Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość co tu pisze na tym forum ,to nie ma Canal+ i nigdy regularnie nie patrzy na Ekstraklasę.

 

Aldek, po czym to wnosisz , rozłożyłes Tarota ? :D Sam jestem wielkim kibicem polskiej ligi jeszcze od czasów kiedy na rynku była konkurencyjna dla C+ Wizja TV i ci z Konwiktorskiej biegali w koszulakch z ich logo ;) z tym że przez ostatnie czasy ogladałem C+ w kablówce. Teraz z racji przeprowadzki nie mam takiej mozliwosci wiec po dłuzszym czasie powrociłem do Cyfry by dalej miec C+ ( dodatkowo rozwiazujac umowe CP , tak na marginesie ). User @Serbinek26 tutaj piszacy rowniez od dawna jest w C+ dla polksiej ligi i pewnie nie tylko on jeszcze ;)

 

@Melosa te sześć spotkań w sezonie o których pisałem, to właśnie spotkania topowe reszta spotkań ma widownie grubo poniżej 200 tysięcy, a to że Ekstraklasa cieszy się dużą widownią na antenie Canal+, to chyba każdy o tym wie. Ogólnie największą widownie mają mecze z udziałem Wisły, Lecha i Legii i praktycznie co tydzień możemy oglądać te zespoły na antenie Canal+.

 

Lech-Cracovia 200 tys, Lech-Ślask czy Wisła-Jaga ponad 170 tys, wiec gdzie widzisz to grubo ponizej ;)

 

a to ze najwieksza widownię mają mecze z udziałem tych druzyn co wymieniłes to normalna sprawa. Tak jest przeciez w kazdej lidze gdzie spotkania z udziałem najwiekszych klubów przyciagaja najwiekszą widownię. Bez roznicy czy to w Hiszpani, Angli czy Polsce dlatego tez na Canal Plus co weekend zobaczysz mecz Barcelony i Realu w hiszpanskiej w kazdej kolejce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam. Dzisiaj N-ka oglosila podwyzke cen na pakiety i to dosyc duze. Czyzby mialo sie okazac ze jednak N-ka zgarnela prawa do E-klasy? Osobiscie wolalbym zeby jednak tak nie bylo i zeby prawa zostaly w Cyfrze+. I nie chodzi mi o to ze sam jestem abonentem Cyfry tylko bardziej o dzial sportowy N-sportu i ich komentatorow. Mecze PP i LM jakos mnie nie przekonuja do nich. Ale coz, jakby co takie sa prawa rynku. Ale i tak nie odejde z Cyfry bo ligi zagraniczne ktore sa w Niej sa warte tego aby zostac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas_k, jesli chodzi o 'ekspertów' typu Mielcarski, Szymkowiak, Przytuła to pewnie tak ale jesli chodzi o komentatorów to Twarowski, Laskowski, Smokowski po tylu latach w C+ watpie aby wyladowali w N, przeciez oprocz polskiej jest co w C+ komentowac ;)

 

Inna sprawa odnosnie tych podwyzek w N, to dalej tylko gdybanie bo jakby N juz ten przetrag wygrała to juz byłoby o tym wiadomo o rozstrzygnieciu a pewnie tam jest dalej taki [beep] z tym przetragiem jaki był.

 

Po dzisiejszym dniu wiadomo tyle że po podwyzce w Cyfrze pare tygodni temu i po podwyzce w N najtansża platformą na rynku jest CP z tych trzech i tyle wiadomo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwają rozmowy. Jesteśmy przyjacielem polskiego sport, stale obecnym podczas największych wyzwań polskiej piłki. Niezmiennie chcemy ją wspierać i relacjonować na naszej antenie. Czekamy na decyzję Ekstraklasy.

Źródło : dzisiejszy wpis na oficjalnym koncie Canal+sport na Facebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc ,to zalezy jak kto co odbiera ;)

 

a jeszcze bradziej szczerze , pewnie Rusko dalej sam nie wie jak to on ma w zywczaju w pewnych sprawach bo ten przetrag juz sie jakis czas temu powienien rozstrzygnac a trwa dalej, tak jak telenowala pod tytułem "Rusko i znalezienie sponsora tytularnego" On i prezesowanie Ekstraklasa SA to jak Lato i prezesowanie PZPN, podobny poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstraklasa SA nie za bardzo wie co zrobić. Miota się strasznie, a czasu coraz mniej...

Jak się okazuje - wszystkie dotychczasowe informacje od Ekstraklasy to blefy (wysokie ceny zaproponowane przez konkurencję, czy bliski termin podpisania kontraktu ze sponsorem strategicznym), na które nie nabrały się stacje telewizyjne i teraz prezesi tego glinianego molocha zaczynają obgryzać pazury...

 

Na przedłużenie praw dla C+ + TPSA o 1 rok za 120mln raczej nie ma szans skoro C+ nie chce nawet takiej kasy wyłożyć w przeliczeniu na jeden sezon. Można to wsadzić między bajki i kolejne blefy Ekstraklasy.

 

A czas ucieka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są badania , faktycznie nie napisałem żródła : Nielsen Audience Measurement dla Media2.pl

 

a co do wyczynu gniazdowego to nie przesadzaj oglądalonosc ligi przez to ani nie spadnie ani nie wzrosnie choc pewne media to mocno rozdmuchały. Wiadomo takie zdarzenie po meczu nie powinno mieć miejsca nawet działajac w afekcie , jeden za dużo powiedział, a drugi nie był w stanie się powstrzymać od czynu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jareks79

 

Faktycznie, dziwne ;) Pewnie koncowka Twojego nicka to Twoj rocznik i zmyslac w tym wieku pewnie bys nie zmyslal, zreszta po co mialbys to robic.

 

Oby mowila prawde bo az dopuszczac sie do tego aby zmyslac i w ten sposob namawiac abonenta do przedluzenia umowy to trzeba miec troche nie tak pod sufitem ;)

 

Chyba ze przedluzales umowe do konca maja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jareks,

 

To jak bedziesz łaskaw to porusz tą kwestie z nią po 20-stej , kwestie odnosnie Ekstraklasy i napisz na forum.

 

Bylibysmy wdzieczni.

 

Moze jest na tyle wtajemniczona ze cos wie :D , w dziale utrzymania sa bardziej wtajemniczeni niz ci zwyki z infolinii 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...