Skocz do zawartości

Przetarg na transmisje Ekstraklasy


El Loco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglad Sportowy ( sports.pl ) to juz od paru lat jest smieszna gazetka niczym wielce nie rozniąca sie od innych szmatławców. Jak juz podali termin ze niby ma sie rozstrzygnać 22 marca a jednak raczej sie nie rozstrzygnał to pewnie jutro dadzą jakis artykuł że jeszcze nic niewiadomo i napiszą sobie kolejną date...

 

Chyba ze C+ gra na czas i na siłe utrzymuje sie w tym przetargu choc juz go praktycznie przegrał by do oficjalnego rozstrzygniecia doszło po 1 kwietnia bo do 31 marca wiekszosc abonentów moze rozwiazac umowe ze wzgledu na zmiane regulaminu i wtedy by stracili mase klientow bo mase ludzi ma cyfre dla tej ligi a jak przegra C+ przetarg po 31 marca to juz aż tyle abonentów nie stracą :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chce to i tak może wysłać wypowiedzenie, najwyżej gdy okaże się że ekstraklasa nadal będzie w C+ to może je wycofać. A gdyby okazało się że jednak C+ przegrał przetarg po prostu poczekać na rozwiązanie umowy. @Melosa wydaję mi się że to co piszesz o przeciąganiu przetargu miałoby tylko sens gdyby przeciągali go aż do 1maja (wtedy nastąpią rozwiązania umów z powodu podwyżki i nowych regulaminów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacza ile wypowiedzen wplynie im do 31 marca i wtedy zadecyduja do kiedy przeciagac przetarg;-). Nie wszyscy wysla wypowiedzenie do 31 marca a dopiero sie wkurza jak wyniki przetargu na niekorzysc C+ pojawia sie w kwietniu i juz wtedy zostana z reka w nocniku -).

 

Ps. Ja ze swoim poczekam jeszcze ze 2-3 dni choc i tak bez wzgeldu na wynik i czy w ogole sie pojawi czy nie wysle by podpisac nowa umowe w maju na nowych warunkach (lepszych dla mnie niz obecnie mam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glupi pomysl Migel -:)

 

Zreszta watpie aby LM w Canal Plus ogladalo wiecej ludzi niz mecze polskie ligi z udzialem Lecha Legii Wisly ktore potrafii ogladac po 150 tys abonentow a jakies mecze angielskiej Liverpool-Manchester 50 tys nie mowiac o meczach typu Bilbao-Barca 15 tys. Pewnie by tam pare spotkan LM sie znalazlo tez z duza ogladalnoscia ale wiekszosc raczej by nie przebila polskiej ligi pod tym wzgledem ktora ma rzesze swoich fanow chocby kibicow swoich klubow.

 

Nowe kanaly ? Jedynie ESPN America jak juz. Nic wiecej bo chyba nie miales na mysli ulepszanie za ta kase z przetrgu ramowki C+Film bo to by bylo zalosne.-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się marzy taka wspólna akcja abonentów, masowe maile do ekstraklasy, c+ i n oraz do sponsorów że niezależnie od wyników przetargu nie oglądamy dwóch pierwszych kolejek nowego sezonu w odpowiedzi na kpiące podejście do klientów przez ekstraklasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jeszcze poczekam, ale jesli mnie pamiec nie myli to oficjalne info ma byc jutro. A to ze PS napisal ze do dzisiaj negocjuja to do konca tez nie wiadomo czy mozna tej gazecie wierzyc. Od dluzszego czasu stali sie malo wiarygodna gazeta i zaliczaja wpadke za wpadka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej żeby Ekstrak(l)asy nie było w C+. Te 300mln na pewno poprawiłoby ramówkę przez kolejne 3 lata. Lepszym rozwiązaniem było by startowanie w przetargu na Ligę Mistrzów lub po prostu zwiększenie liczby kanałów.

Jestes bardzo naiwny skoro tak myslisz. Powiedz mi .. jaki jest sens kupowania przez C+ LM, ktora gra 1 raz (!!!) w miesiacu ( wtorek-sroda ). Ogladniesz 2 mecze - bo pozostale leca w tym samym czasie. I co? To jest warte takiej kasy jaką dala ITI/N? 2 mecze w ciagu miesiaca. A jakie to są mecze? CHelsea - Kopenhaga? barcelona - Szachtar? No sorry ale ja w Canal+ w ciagu miesiaca mam co najmniej 10 mecze, ktore bija na glowe poziom takich meczy, ktore wymienilem, a nawet niektore mecze z LM typu: Inter-Bayern. W szczegolnosci mam tutaj na mysli Lige angielska. Oczywiscie zdarzają się mecze w LM na poziomie bardzo wysokim i takie, ktore TRZEBA obejrzec - Barcelona-Arsenal, Chelsea-Barcelona. Jednak takich meczy jest moze 5 lub 6 w calym sezonie. W Ligach, ktore ma C+ takich szlagierów masz 5-6 w miesiacu ( Arsena-Chelsea, Juventus-Milan ... itp. )

Poza tym ... przetarg na mecze w kanale otwartym na pewno wygra Polsat lub TVP, wiec masz 1 mecz w miesiacu. Czyli ogladasz 50% tego co bys ogladal, jakby Canal+ mialo cala LM. I jak jest sens w kupowaniu tego?

 

Ostatnia rzecza jest to, że ... juz widze jak Cyfra+ po przegraniu przetargu na ekstraklase kupuje nowe kanaly do oferty, nowe sporty do Canal+, nowe wytwornie filmowe. Juz to widze! Z pewnoscia byłoby tak, że po prostu przegraliby przetarg a pieniadze "zaoszczędzone" poszlyby na splaty kredytów, premie dla prezesów, a wiekszosc i tak wylądowała by we Francji ... taka jest prawda. Wiec nie pisz glupot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żαℓ мι ¢ιę- 100% racji jesli chodzi o LM !! Co do przetargu i zaoszczedzeniu 300 mln - pomysleliscie dlaczego N-ka walczy o te prawa? Myslicie ze ot tak chce wyrzucil kilkaset mln zl !! Przeciez odpowiedz jest jasna- liczy ze czesc abonentow Cyfry przejdzie do nich -nie wiem czy to bedzie 50 , 100 czy 200 tys abonentow ale i tak sa to kwoty idace w mln zl wiec jesli Canal przegra to na pewno nie zaoszczedzi tych pieniedzy bo przeciez straci na odejsciach ludzi do konkurencji !! Przez 15 lat Canal placil za nasza pilke bo..to mu sie oplacalo !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,9311476,Cyfra__w_defensywie__Nie_bedzie_agresywnych_promocji.html

 

Wynika z tego, że Cyfra nie zamierza za wszelką przepłacać za Ekstraklase. Według niektórych źródeł Cyfra zaoferowała 300 mln, a 360 mln to jest bardzo prawdopodobne tylko dlaczego E-sa nie podaje wyników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...