Skocz do zawartości

Przetarg na transmisje Ekstraklasy


El Loco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie rozumiem tej całej sytuacji. Skoro jeden oferent nie chce dać tyle ile chce "Ekstraklasa", a z drugiej strony ta boi się startować z własnym kanałem i samemu produkować transmisje, to rozwiązanie według mnie jest jedno:

 

Skoro mamy cztery "pakiety" meczów do sprzedania, to trzeba sprzedać po jednym dla każdego ("Cyfra+", "CP", "Nka" i "TVP" = przecież 4 tak :D???) i wtedy i "Ekstraklasa" będzie miała pieniądze (może nie takie na jakie liczyła, ale też myślę nie małe) i nadawcy będą zadowoleni (każdy będzie miał coś z "Ekstraklasy" u siebie) i problem realizacji transmisji się rozwiąże (każdy nadawca będzie realizował swoje mecze) :D .

 

Dodatkowo każda z platform by skorzystała, bo żeby obejrzeć wszystkie mecze trzebaby mieć wszystkie platformy, więc moje rozwiązanie jest też "ekumeniczne" :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem tej całej sytuacji. Skoro jeden oferent nie chce dać tyle ile chce "Ekstraklasa", a z drugiej strony ta boi się startować z własnym kanałem i samemu produkować transmisje, to rozwiązanie według mnie jest jedno:

 

Skoro mamy cztery "pakiety" meczów do sprzedania, to trzeba sprzedać po jednym dla każdego ("Cyfra+", "CP", "Nka" i "TVP" = przecież 4 tak :D ???) [...]

No nie do końca - jest jeszcze przecież platforma Orange/TP i ich Orange Sport, który zapewne też chciałby pokazywać Ekstrak(l)asę, a więc 5 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego: W dniu 8 marca 2011 roku zarząd Ekstraklasy SA postanowił zakończyć proces oferowania praw medialnych wynikający z treści dokumentu „Zaproszenie do Składania Ofert na nabycie praw medialnych na terytorium Polski do rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy w sezonach 2011/2012 - 2013/2014”.

wynika, że to co oferowali - czyli pakiety - już nie obowiązuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca - jest jeszcze przecież platforma Orange/TP i ich Orange Sport, który zapewne też chciałby pokazywać Ekstrak(l)asę, a więc 5 :P

 

Ja platformę "Orange/TP" nie do końca uznaję za normalną platformę, bo nie można stać się jej abonentem nie zostając abonentem telefonicznym (chyba, że czegoś nie wiem???), ale ok, to skoro by się uprzeć możnaby stworzyć pewnie i te 5 pakietów :D .

 

Nie sądzę, aby doszło do osobnego sprzedawania meczów konkretnych zespołów, bo rzeczywiście te mniej znane nigdy się na takie rozwiązanie nie zgodzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/orange-ekstraklasa/2010-2011/ekstraklasa-tv-nadchodzi_sto2697957/story.shtml

 

Jezeli tak się stanie to bedzie to strzal w stope T-Mobile na starcie, strzal w stope ekstraklasy s.a. i strzal w stope kilku klubom w ekstraklasie, gdyz bedzie to oznaczalo bankructwo. Z drugiej strony "dziennikarz FAKTU" ... więc wiecie o co chodzi. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...