Skocz do zawartości
  • 0

Dekoder hd jaki?


mielnik1
 Udostępnij

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Moduł CAM będzie Ci potrzbny tylko wtedy jeżeli dekoder nie bedzie posiadał czytnik kart któregoś z systemów kodowania. Np w przypadku Cyfry jest to system SECA.Jeżeli dekoder ma wbudowany taki czytnik kart,to wtedy moduł CAM nie jest Ci potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

problemów to nie ma chyba tylko z dreamboxami i topfieldami, nawet z humaxami się zdarzają. Ariva 200 była tragiczna w działaniu na starszym oprogramowaniu ale od pewnego czasu dużo się poprawiło. Do 600zł to niestety wiele innych dekoderów nie znajdziesz, z opticumami 9600 też są problemy, może golden interstar 980 jeszcze się zmieści w tym przedziale ale ogólnie te arivy, opticumy i goldeny to praktycznie samo. Nie powinieneś uwypuklać problemów, generalnie jak jest pilot wygodny i menu dla Ciebie przejrzyste to bierz, będziesz zadowolony. W tych wszystkich tunerach dość często aktualizowane jest oprogramowanie a nowe dekodery wychodza z oprogramowaniem prawie beta, które potem jest systematycznie naprawiane i w pewnym momencie nie ma się do czego przyczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

x550 ma takie samo, zrzuty można też znaleźć w instrukcji dostępnej od producenta na www.globo.com.pl, większość xów ma to samo menu, różnią się chyba tylko pilotem, niestety x402p ma ten najgorszy, ten co się nie może zepsuć bo nie działa od nowości :/ TS9600 ma bardzo wygodny pilot! Zresztą radzę zapoznać się z instrukcją z pdfa przed zakupem

 

Ariva 100, 100E i 200 mają takie samo menu można je zobaczyć tutaj http://picasaweb.google.com/m.filipowsk ... ONARIVA200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Podepne sie pod ten temat :)

 

Przeczytalem 2 glowne watki tu na forum ad Pace i Philipsa

W najblizszym czasie planuje cyfre plus (tylka to) z hd glownie chodzi mi o sport i teraz mam pytanie jaki dekoder wybrac ?

Co polecicie ? cena nie gra roli

Nagrywarka wskazana

Pani dzisiaj mi mowila ze w maju jakies nowe promocje maja byc ale nie mowila nic o sprzecie

TV to plazma Panasonic TH-42PY70P

Czy w niezaleznych tunerach pojawiaja sie problemy z dzialaniem pilota?

Na allegro duuuuzo modeli i nie wiem co wybrac a placic PLNy miesiecznie za cos co sie zawiesz i inne to troszke zenua

Czy w 'innych' tunerach mozna sobie samemu ustawic kolejnosc kanalow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeśli cena nie gra roli, to polecam to:

http://www. :censored:

 

poleciłbym Ci Technomate 6900 - ale już u nas chyba nieosiągalny. sam mam i jest to cymes. działa bezawaryjnie, nie zawiesza się, ma świetny dźwięk i obraz. niestety - polski dystrybutor zawiesił działalność, bo Anglicy nie opracowali polskiej wersji językowej w sofcie i tunery chyba słabo schodziły. ale dla kogoś, kto elementarne pojęcia angielskie zna nie gra to roli, a tuner - marzenie!

 

ten który polecam, to też mercedes wśród tunerów.

 

a jednak!!!

http://www :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

oczywiście że Technomate 6900 jest osiągalny, tylko za taką cenę 1080i to trochę drogo, ten model znajduje się w segmencie w którym większość tunerów działa jak marzenie, jest dobry ale kosztuje trzy razy więcej niż Ariva 200, nie wiem czy jest sens na niego wydawać skoro np. Showbox Vitam 5000 można przywieźć z Czech za 800zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...