Skocz do zawartości

[C+] HBO COMEDY


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem, ale różnie to bywa. Posiadam drugi dekoder Ferguson i akurat na ESP poprawnie działa EPG

 

u mnie nie działa, tzn. nie działa na ESP na ESP 2 działa, bo jest z TP Cyfry

 

A dlaczego na CN/TCM niema EPG i Disney Channel :?: na CN/TCM powinno być już dawno, w wakacje nie kiedy widziałem(ze 2 razy), że było EPG, ale to tylko kilka bajek widziałem, chyba Edów i Dextera. To jest nie fair, że Ci co mają Mediasaty mają EPG a Ci co ich nie mają nie mają także EPG :!::!::!:. Czy to się zmieni :?::?::?: Jak myślicie :?:?::?: I co najważniejsze KIEDY :?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to robimy zawieruchę hehe.... No, ale już tak całkiem serio trzeba coś z tym zrobić, gdyż jest to bardzo wkurzające. Kto się przyłącza :?::?::?: Jak to zmienią to będę Very Happy jak na tej buźcie obok -> :D. Proszę niech ktoś coś z tym zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież oni nic nie zrobią w tym kierynku, mają abonenta gdzieś. abonent jest od płacenia, a nie od upominania się

 

nie sądzę, aby mieli gdzieś abo. Może poprostu nie mogą sprosać wymagacią abo :?::?::?: Tak jest z nowymi kanałami, myślę, że nie mogą dodać nowych kanałów, bo poprostu narazie mają brak miejsca na TP, ale nie długo się to zmieni. A te dziury w liście kanałów trzeba czymś załatać czyli dodać nowe kanały. Tak samo jak ktoś ma jakąś dziurę w jakimś ciuszku to jeżeli ma taki materiał, że pasuje do tego stroju to łata tą dziurę tym kawałkiem materiału. U nas w tym wypadku materiał to nowe kanały... które dojdą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na HBO Comedy niema EPG no chyba, że masz Mediasata. Ja niemam Mediasatra i niemam EPG na na tym kanale, o którym mówimy(HBO Comedy), CN/TCM, Disney Channel i ESP. A do tego co napisalem wcześniej to chciałem, żeby zabrzamiało jak najlepiej, najprościej i aby dotarło szybko i bez żadnego oroblemu do świadomości i chyba mi to wyszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc. Jak każdy wie, na dekoderach Ferguson z tym EPG jest różnie. Raz poprawnie działa, raz nie. Nie chce mnie się na okrągło wyciągać wtyczkę z kontaktu także pytam się Was czy jest możliwość wyłączenia EPG aby w pasku mi nic nie pokazywało???? Jeśli ma EPG działać nie poprawnie i wyświetlać programy, które na danym kanale były tydzień temu to wolę aby nie było EPG włączone. Wystarczy, że mam telegazetę, a na Mediasacie EPG. Na moim Fergusonie w moim pokoju nie potrzebuję. Teletekst wystarczy :) Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Tak zmieniajac temat z EPG na oferte HBO Comedy to musze powiedziec z rozczarowaniem, ze tam praktycznie ciagle te same filmy daja i co najlepsze (czytaj doslownie NAJGORSZE) sa to powtorki z HBO i HBO2. Ciekawe, ze zapewniali, ze beda tylko premierowe filmy nieznane z innych kanalow HBO :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, jestem tego samego zdania. Przecież ten kanał dopiero wystartował a wyciągacie już pochopne wnioski :D Panowie, spokojnie. Czas jest tutaj najważniejszy.. :D:wink: Pozdrawiam

 

Edycja Burli:Wyrzucone zbędne cytowanie. Następne cytowanie poprzedniego posta w tym wątku zaowocuje skasowaniem całości bez względu na to, kto będzie pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...