Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed wczoraj dzwoniła do mnie Pani z CP i powiedziała że nie mozna wypowiedzieć umowy z powodu Club TV i powiedziała że jeśli nie wyśle do nich anulowania wypowiedzenia to otrzymam kare 500zl :/ za zerwanie umowy przed jej zakonczeniem a wyraźnie pisałem o tym że z ich winy chce zerwać!! O co chodzi?!

 

"Zgodnie z Rozdziałem 5 par.7 pkt 5 Regulaminu Świadczenia Usług w ofercie programowej doszło do zmiany.

Kanał ClubTV, który jest wymieniony w załączniku do umowy został zmieniony na kanał CBS Drama.

Nazwa kanału i jego oferta nie jest zbliżona do oferty kanału ClubTV.

Do zmiany w ofercie doszło w dniu 3.12.2012.

Zgodnie z przytoczonym paragrafem mam prawo do wypowiedzenia umowy bez konsekwencji w terminie 30 dni od dokonania zmiany.

"

To treść mojego wypowiedzenia

 

Poproś na piśmie i ewentualnie później wycofaj wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po co wypowiedziałeś się skoro pytanie nie dotyczyło Ciebie?

W moim pytaniu nie było treści dotyczącej zasadności, lub jej braku w temacie wypowiedzenia. Pytanie brzmiało kto już dostał odpowiedź na wysłanie wypowiedzenie,I tyle. Tajnych współpracowników CP prosi się o nie wypowiadanie w temacie, dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mnie kolega wiking kieruje na poprzednią stronę? Tam też nikt nie napisał, że otrzymał pisemną odpowiedź na wypowiedzenie w związku z wycofaniem programu Club TV. Jest mowa o jakimś telefonie od kobiety, która podobno dzwoniła w imieniu CP. Dzwoniła, albo nie dzwoniła. Może na to dowód jest, a może nie ma. W celach więziennych też jest monitoring całodobowy. Jak dochodzi do morderstw (czytaj samobójstw), to okazuje się, że w łaśnie w tym momencie monitoring nie działał. Na wszystko trzeba mieć papier. Ja czekam na konkretną odpowiedź na piśmie tym temacie. Ta mnie tylko interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"CBS Action poza oficjalnym otwartym oknem w CP" (...) posiadam pakiet Familijny hd + extra hd i kanału nie ma w ofercie.... z tego co pamiętam cała rodzina kanałów CBS zastąpiła paczkę kanałów Zone (za wyjatkiem ZR) .... w PWU mam wymienione wyszystkie kanały zone jako "gwarantowane w pakiecie Fam +extra hd ...

 

Tak więc jak to jest z CBS Action jest to kanał na podmiankę i platforma nie wywiazuje się z umowy czy też jest to całkowicie nowy kanał, który może być dostępny wyłącznie dla osób posiadających wyższy pakiet ? bo przy tej "rewolucji programowej" łatwo sie pogubić....

 

Bo jeśli jest to kanał na podmiankę i został zakodowyany to stanowi to podstawe do rozwiązania umowy.....

sam znalazłem odp na swoje pytanie.... wedle pierwszych doniesień CBS Action zastąpic miał ZR.... jednak okazało się że zmiana w ramówce i nowa koncesja nie wpisuje się w definicje rebredingu, dlatego ZR jest emitowana nadal a CBS Action uznawany jest przez platformę jako nowa pozycja, która umiejscowiona może być w dowolnym pakiecie, pozostaje czekać na zaprzestanie emisji ZR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proszę gotowiec :lol2:

 

Cyfrowy Polsat S.A

ul.Łubinowa 4a

03-878 Warszawa

 

 

 

Wypowiedzenie umowy.

 

 

Niniejszym pismem wypowiadam umowę o świadczenie usług abonamentowych ze względu na zmianę warunków umowy, czyli usunięcia z oferty kanału Discovery HD Showcase.Na wchodzącą zmianę nie wyrażam zgody wnioskując o rozwiązanie umowy bez okresu wypowiedzenia zawartego w tej umowie, czyli ze skutkiem natychmiastowym.

Regulamin Świadczenia Usług rozdział 5 § 7

 

 

Podpis abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według Ciebie, mnie i wielu innych osób jest to powód do wypowiedzenia umowy, ale wszystko i tak zależy od stanowiska Cyfrowego Polsatu. Jeżeli stwierdzą, że nie możesz, to nie możesz, ewentualnie możesz skusić się na sąd. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że obydwa kanały miały różną ramówkę nie oznacza, iż można będzie zerwać umowę. Discovery HD Showcase nadawał to co inne stacje spod marki Discovery, tylko w innym przedziale godzinowym. Także nie ma powodów do zrywania umów. Poza tym to tylko zmiana polegająca na usunięciu SHOWCASE z nazwy. Tematyka kanału i nadawca pozostają bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...