Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mogąc się doczekać zadzwoniłem na infolinię i tu pan mnie poinformował, że moje pismo wpłynęło 7.02 -( wysłane priorytetem 1.02!), ale zmian w systemie(ICOK) nie widzę ponieważ moje pismo z prośbą o wypowiedzenie jest rozpatrywane i gdy wykazałem zdziwienie - powiedział, że mają na to dwa tygodnie. Termin mojego okresu rozliczeniowego 19.02, czy jeżeli to ich rozpatrywanie przeciągnie się np. do 21.02 to oznacza, że jestem coś im winien? Ja uważam, że jest to sztuczne przedłużanie tego wszystkiego.

bazzar- u mnie rowniez brak jakichkolwiek zmian w systemie ICOK, pomimo, ze pismo wplynelo do Polsatu tydzien temu, jednak mi powiedziano, iz to, ze dalej widnieje kwota natepnej platnosci nie ma znaczenia,a umowa konczy mi sie z dniem 22 luty. Z reszta dzwoniono do mnie z Polsatu i proponowano nowa oferte, po odmowie Pani podziekowala za "wspolprace" i poinformowala, ze z dniem 22 lutego przestane odbierac cyfrowy polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dostał już ktoś listowną odpowiedź od CP do kiedy i gdzie ma zwrócić dekoder?

Do mnie wysłali 04.02.2011 a nic nie mam do tej pory.

 

Oczywiście wiem, gdzie trzeba oddać dekoder, tak tylko się pytam.

 

 

No i stało się!

 

Wczoraj dostałem pismo potwierdzające rezygnację.

 

Szanowny Panie

 

W odpowiedzi na korespondencję otrzymaną w dniu 4.02.2011 uprzejmie informujemy że Umowa dotycząca zasad korzystania z dekodera zostaje rozwiązana zgodnie z jej warunkami z dniem 23 .02.2011

 

Klient rozwiązując umowę ma obowiązek zwrotu dekodera wraz z kartą i akcesoriami na swój koszt w terminie 14 dni od daty rozwiązania umowy. Na adres:

 

Cyfrowy Polsat S.A

Ul. Łubinowa 4a

03-878 Warszawa

 

I tutaj mam pytanie zwracam tylko:

 

-kartę abonencką

-dekoder

-pilot

-zasilacz

-kabel euro

 

tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowodu na otrzymanie przez ciebie takiego pisma nie maja, ale maja podkladke w regulaminie, gdzie jest zapis ze jezeli dekoder jest udostepniony to po rozwiazaniu umowy klient ma obowiazek odeslac na adres cp uzyczony dekoder w terminie 30 dni od rozwiazania umowy.Jesli dekoder miales na wlasnosc to oczywiscie nic nie trzeba odsylac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam niecnych zamiarów, ale chciałbym wiedzieć co i jak. Napisałem via icok zobaczymy czy coś odpiszą.

Chciałbym również wiedzieć jaki jest/był termin rozwiązania umowy. Konsultant powiedział, że dnia 03.02.2011 dotarło moje pismo, koniec okresu rozliczeniowego przypadł na 07.02.2011 - to jest data zakończenia umowy?

 

A kanałów nie śledzę - zresztą to trochę takie wróżenie z fusów, kiedy ci wyłącza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeah! :) Doszło, dzwoniłem. Facet powiedział, że dekoder u mnie zostaje - patrzę teraz w Fakturę i faktycznie - zapłaciłem za dekoder CP2 50 zł. Więc chyba ten gość się nie myli. :)

Do 19stego jeszcze, i mówił żeby zapłacić (bo faktycznie, styczeń mam zapłacony, luty oglądam i nic nie płaciłem jeszcze). Za tydzień w czwartek - witaj enko. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli mija 2 tygodnie odkąd CP wysłał do mnie list z instrukcjami co mam zrobić z dekoderem, do tej pory nic nie otrzymałem.

 

Na infolinii standardowa gadka, na maile w ogóle nie odpowiadają (co ciekawe od kiedy wysłałem wypowiedzenie ani razu na maila już nie odpowiedzieli).

 

Przykre to trochę jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do nich, powiedzieli że mam czekać na pismo i nic nie wysyłać. W piśmie będzie informacja do kiedy i gdzie oddać dekoder.

To w takim razie, konsultanci wygadują różne bzdury.To co każdy z nich uważa swoją rację. Mi od razu powiedziano, że dekoder mam własnościowy i zostaje u mnie w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może uda ci się sprzedać na allegro :lol:

Ta.. :D

 

Dzisiaj doszła zwrotka z potwierdzeniem odbioru, więc dekoder na pewno jest mój, bo pisaliście że przychodzi z pismem z wytycznymi nt. adresu odsyłki dekodera, a mi przyszło wcześniej bez żadnego innego pisma więc - :jupi:

To teraz byle do 19...

A i czy po owym 19stym, już nic nie będzie? Czy jeszcze kilka dni będzie działać TV? Co zrobić z kartą abonencką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...