Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pismo wpłynęło 2.02.2011 roku, ale do systemu mogło zostać wprowadzone dopiero dzisiaj i dlatego dzisiaj konsultant potwierdził wpływ, a 2.02.2011 roku powiedział, że nie wpłynęło bo nie miał prawa wiedzieć, ze wpłynęło. Zapraszam do zobaczenia jak wygląda BOK w takich firmach to zrozumiesz dlaczego taka była odpowiedź. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam wielką prośbę. Z powodu zabrania kanałów BBC chciałbym wypowiedzieć umowę polsatowi. Tylko kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać :crazy: Jak to napisać i w ogóle. Dodam, że mam na siebie 2 dekodery 1 mój a drugi u rodziców i chciałbym wypowiedzieć tylko mój. Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiedziałem wprawdzie umowe z CP, gdzie miałem pakiet premium + dodatkowy dekoder mini za 4,90 (w jednej umowie)?

Ciekawe czy moge wypowiedzieć część umowy (premium) a pozostawić mini za 4,90? Może ktoś to przerabiał? chetnie bym zostawił ten mini za 4,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiadasz umowę, a prawdopodobnie ten dekoder za 4,99 jest dodatkowy do premium i na oba zawarta jest jedna umowa. Nie da rady ich rozdzielić, choć może po wypowiedzeniu otrzymasz propozycję dalszego użytkowania. Mam taką samą sytuację i dzwoniłem w tej sprawie do BOK. Wypowiadasz umowę, a jest ona na oba dekodery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja bede wysylal Poczta, mam gdzies placic wiecej za kuriera.

Tak czy siak dekoder moze zostac uszkodzony na poczcie jak i u kuriera. ;)

 

@michal13225 Poszukaj sobie na wczesniejszych stronach. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotrek1982, a jak masz zamiar wysłać dekoder?. Kurierem czy pocztą?

Tańszym sposobem, czyli domyślam się że pocztą :lol: A swoją drogą to nei rozumiem dlaczego APS-y wydają dekodery, a nie przyjmują. Przecież wysyłają umowy czy uszkodzone dekodery do CP to nie mogliby wysyłać tych zwracanych? Myślą że jak utrudniają ludziom procedurę rezygnacji to nie będą rezygnować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem wypowiedzenie pa Poleconym Priorytetem za potwierdzenie odbioru. Wysłane w piątek wieczorem a poniedziałek przed południem mieli, priorytet idzie max 2 dni, tzn. poniedziałek do południa wysyłasz to we wtorek odbiorca już ma po południu, a jak wyślesz w poniedziałek po południu to na ogół w środę jest na 100% lub nawet we wtorek po południu

Bez priorytetu może iść 1 dzień dłużej, najdłużej ida zwykłe listy, kiedyś wysłałem list znajomemu który mieszka 100km dalej i list zwykły szedł 2 tyg, juz myślałem że zaginął ale po 2 tyg doszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...