Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pani z biura obslugi juz do mnie dzwonila.. Zaproponowala standard, czyli 18miesiecy i w tym 5 miesiecy 50% taniej.. Mam czekac na kolejne telefony i lepsze propozycje czy podjac jakies kroki/czekac na nowe, grudniowe upusty ? :)

 

Bede wdzieczny za pomoc!

 

Do mnie dzwonili tydzień temu w piątek z podobną propozycją - 5 miesięcy zniżka, następne 5 miesięcy mniejsza zniżka a później standardowa cena. Nie zgodziłem się, w poniedziałek albo wtorek zaproponowali 15 miesięcy ze zniżką 30% (albo 40?) na pakiet Optimum i 30% zniżki na Canal+ przez 18 miesięcy i dalszy wynajem Philipsa PVR HD (mimo, że nie chcę opcji HD bo nie mam na czym oglądać, a konsultant powiedział, że nie dają już tych dekoderów jeśli nie bierze się kanałów HD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam pytanie mam cyferkę 11 lat korzystam co 13 - 15 msc z różnych promocji w tym roku nieszczęśliwie się składa że w tym roku koniec umowy wypadł mi 31 października, a więc przed różniastymi promocjami interesuje mnie :evil: Prestiż HD+ :evil: miałem go ostatnio za 99 zł teraz po negocjacjach zatrzymali się na 130 zł przez 15 msc umowa 18 msc widziałem tu wcześniej już atrakcyjniejszą ofertę.

Pytanie brzmi jak myślicie co mogę z nich wycisnąć do 31 października? :read: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam pytanie mam cyferkę 11 lat korzystam co 13 - 15 msc z różnych promocji w tym roku nieszczęśliwie się składa że w tym roku koniec umowy wypadł mi 31 października, a więc przed różniastymi promocjami interesuje mnie :evil: Prestiż HD+ :evil: miałem go ostatnio za 99 zł teraz po negocjacjach zatrzymali się na 130 zł przez 15 msc umowa 18 msc widziałem tu wcześniej już atrakcyjniejszą ofertę.

Pytanie brzmi jak myślicie co mogę z nich wycisnąć do 31 października? :read: ?

Nie wypowiadaj umowy przed końcem października i wypowiedz ją w listopadzie, a umowa przedłuży Ci się o 3 miesiące. Poczekaj do listopada lub grudnia i wtedy podpisz aneks na o wiele lepszych warunkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie Pani dzwoniła z cyfry. Mam obecnie kompakt. Powiedziałem że chcę 13 miesięczną umowę i programy HD. Więc zaproponowała Kompakt HD 13 miesięczna umowa. 10 miesięcy z rabatem na 30% i PVR500 wynajem za darmo. Co wy na tę ofertę? Powiedziałem że się zastanowię. Złożyłem wypowiedzenie. Aktualna umowa do 31 października.

 

 

Dziś telefon z cyfry kolejny raz. Wziąłem na powyższych warunkach Kompakt HD +. Na 13 miesięcy. 10 miesięcy 30% opustu. Juz teraz moge canal plus oglądac do końca miesiąca. PVR 500 gratis. Uwaga! Dał mi opcję rezygancji z umowy bez żadnych zobowiązań do końca listopada. Jeśli zadzwonię nawet 328 listopada od grudnia umowa nie będzie aktualna. A zatem wziąłem i jadę po odbiór dekodera. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam juz dekoder PVR 500. Wszystko w porządku odbiera. Zwróciłem dekoder Strong SD. Bez problemu. Nie wiem czy się uda coś jeszce wyciągnąć do mojej oferty w listopadzie. Zadzwonię. Może coś zaproponuje jak powiem że jednak rezygnuję. To że można zrezygnować do jednego miesiąca to podobno nowa możliwość dla stałych abonentów. Natomiast do ARO: Przez 10 miesięcy będę pałcił 70% pakietu Kompakt HD+ czyli 62,93. Ostatnie 3 miesiące niestety 100%. Ale oferta na 13 a nie 18 miesięcy. PVR gratis wynajem do końca umowy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakies 2tyg temu napisalem wymowienie z umowy, ktora podpisalem 4 listopada (rozumie, ze konczy sie ona ostatniego grudnia? Umowa na 13 miesiecy).. Czy mimo tego moge przedluzyc ta umowe, zachowujac stara, siwa karte C+ ?(zalezy mi na korzystaniu ze splittera.. Chociaz nie wiem, moze na nowych kartach jest taka mozliwosc?).. Mam PVR'a od philipsa, czy jesli przedluze umowe bede mogl sobie go zatrzymac?

 

Pani z biura obslugi juz do mnie dzwonila.. Zaproponowala standard, czyli 18miesiecy i w tym 5 miesiecy 50% taniej.. Mam czekac na kolejne telefony i lepsze propozycje czy podjac jakies kroki/czekac na nowe, grudniowe upusty ? :)

 

Bede wdzieczny za pomoc!

 

 

Pomoze ktos? ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wypowiedziałem.

Przed chwilą zadzwoniła Pani w miarę fajna i zgodziłem się na Prestiż HD+ umowa na 13 msc rabat na 10 msc 30% czyli 118,30 wymiana PVR na 500 GB 0 zł za dzierżawę na cały okres umowy i możliwość zmiany abonamentu w ciągu miesiąca na inną ofertę jeśli wyda mi się atrakcyjniejsza ...w co wątpię. Wiem że 119 zł to nie mało ale w porównaniu z innymi platformami bo myślałem o n to jest chyba ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Zaczeła sie coroczna "wojna" z Cyfrą. Od nie wiem juz ilu lat przedłużam umowę o 13 mies. Ale zawsze są to ze 4-5 telefonów, oczywiscie wypowiedzenie na pismie w międzyczasie się pojawia. teraz mam Optimum (czy jak on sie tam nazywa) oraz Canal +. płace miesięcznie 57 zł (mam na wszystko 50%). ciekawe co w tym roku wywalczę. Interesuje mnie Opticum HD oraz pakiet Canal +, może multiroom. No i przedałby się tuner HD. \choć na pewno nie na płatny wynajem- wole sobie jakis na własność z allegro poszukać.

Wczoraj był pierwszy telefon- dawał przyjemniaczek umowę na 18 mies; 50% na chyba 15 mies; tuner na wynajem (chyba 15zł/mies). Grzecznie podziękowałem i poprosiłem o kontakt dziś lub jutro.

Nie jestem łatwym klientem- lubie sie targować. Poinformuje was co się da wywalczyć.

powodzenie innym negocjatorom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi umowa kończy się na koniec listopada. Od wrzesnia dzwonią i proponują to samo (denna oferta przedłużeniowa). W tym tygodniu dzwoniłem do nich i nie zaproponowali nic nowego. Konsultanka pytała się przełożonego czy może mi dać umowę na 13 miesięcy, ale jednak nie.

W poniedziałek wysyłam wypowiedzenie. Zobaczymy czy to coś da. Dodam, że mam pakiet Prestiż HD+, a 168,90 zł + 20 zł za wynajem PACE PVR to trochę dużo.

Powoli zaczynam myśleć nad N, a w Cyfrze trzyma mnie Canal+ i National Geographic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Konsultanka pytała się przełożonego czy może mi dać umowę na 13 miesięcy, ale jednak nie.

W poniedziałek wysyłam wypowiedzenie. Zobaczymy czy to coś da. Dodam, że mam pakiet Prestiż HD+, a 168,90 zł + 20 zł za wynajem PACE PVR to trochę dużo.

Powoli zaczynam myśleć nad N, a w Cyfrze trzyma mnie Canal+ i National Geographic.

 

ja wywalczyłem prestiż HD+ na 13 msc 10 msc zniżka 30 % to daje 118,30 zł PVR gratis myślę że to minimum teraz a czym bliżej świąt powinno być lepiej a co w n dostaniesz full za 118 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...