Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytaj posty ze zrozumieniem i cofnij się o kilka mcy - To był standard i trzeba się tylko o to upomnieć . Przy pierwszym tel tez chcieli za to 122 potem 99 zł a skończyło sie tak jak pisałem . Wierzcie nie wierzcie - nie zależy mi . Tylko po co miałbym tu pisać skoro tak nie jest. Jaki miałbym cel w tym . To że wy nie możecie wynegocjować takich warunków nie znaczy że nie istnieją . Zazdrość chyba przez kilka osób przemawia .

Nie zazdrość tylko pozlepiałeś do kupy kilka różnych ofert i tyle. Napisz jeszcze na ile ta Twoja umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś się pytał czy może zerwać umowę. ja przedłużałem teraz umowę na telefon i poinformowano mnie, że umowy zawarte na odległość można zerwać w ciągu 10 dni zgodnie z ustawą {odczytano mi jakiś numer ustawy}. myślę,że ustawa jest jedna na telefon cz telewizję. cyfra nie informuje o takiej możliwości a Tmobile informuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrą+ zawiera zawsze umowę (na czas nieokreślony) za biurkiem u siebie (dystrybutora), nigdy poza siedzibą. Dzwonisz, ustalasz, umowę podpisujesz w ustalonym punkcie, gdzie ona na Ciebie czeka. I dają za to bonus, że zadzwoniłeś. Umowa obowiązuje do czasu jej rozwiązania, a zmiany w umowie to tak jak napisał poprzednik.

Ale nawet jeżeli przyjedzie kurier z umową i sprzętem do Ciebie do domu w polskim prawie są jakieś paragrafy, że nie ma 10 dni na dostąpienie od umowy na płatną TV, z tego korzysta TNG "n". Telewizja to nie telefon. Po szczegóły do prawnika od płatnej TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrą+ zawiera zawsze umowę (na czas nieokreślony) za biurkiem u siebie (dystrybutora), nigdy poza siedzibą. Dzwonisz, ustalasz, umowę podpisujesz w ustalonym punkcie, gdzie ona na Ciebie czeka. I dają za to bonus, że zadzwoniłeś.

Bardziej infantylnej interpretacji przepisów nie widziałem. Wynika z niej, ze jak pracownik Cyfry jest przed biurkiem a ja np. w puszczy Białowieskiej to zawieram umowę w siedzibie firmy. Kompletna BZDURA, jest to umowa na odległość ze wszystkimi skutkami prawnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrą+ zawiera zawsze umowę (na czas nieokreślony) za biurkiem u siebie (dystrybutora), nigdy poza siedzibą. Dzwonisz, ustalasz, umowę podpisujesz w ustalonym punkcie, gdzie ona na Ciebie czeka. I dają za to bonus, że zadzwoniłeś.

Bardziej infantylnej interpretacji przepisów nie widziałem. Wynika z niej, ze jak pracownik Cyfry jest przed biurkiem a ja np. w puszczy Białowieskiej to zawieram umowę w siedzibie firmy. Kompletna BZDURA, jest to umowa na odległość ze wszystkimi skutkami prawnymi.

 

 

Temat byl juz walkowany dawno temu. Nic nie wskorasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moje pytania. Mam umowę do końca maja. Jestem właśnie na etapie negocjacji z Cyfrą jej przedłużenia. Teraz posiadam Canal+Optimum z multiroomem i Pace 500 Gb za 75 zł. Do tej pory druga karta była w starym strongu, teraz z uwagi na zakup tv rodzicom chcę wziąć dla nich moduł CAM. I teraz się zastanawiam, bo gdy przedstawiam swoją sytuację konsultantom to oni twierdzą, że moduł mogę dostać jako podstawowy "dekoder" w bezpłatną dzierżawę a do multiroomu dobrać PACE 500 Gb (10 zł / m-c). I teraz mam dwa pytania:

1. Czy jest szansa ugrać i moduł i pace w darmowym użytkowaniu?

2. Czy jeżeli będę chciał wymienić swojego Pace'a na moduł to będę mógł go później wziąć do multiroomu? Chciałbym dostać ten sam no bo wiadomo mam tam filmy ponagrywane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę posiadam do końca marca, wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane. Od stycznia co jakiś czas rozmawiam z Cyfrą, raz oni do mnie, raz ja do nich. Oferta jaka mnie interesuje to Superpremium HD plus dodatki. Pierwsza propozycja ze stycznia coś koło 140 zł, ostatnia z dnia wczorajszego

 

Superpremium HD 89 zł

PVR Pace 5 zł

PVR Pace 5 zł (do multiroom)

Multiroom 10 zł

HBO Go 0 zł

MGM HD i Nsport na 6 mcy gratis

Cinemax i Filmbox 7 mcy gratis

 

czyli całość za 109 zł, oferta na która czekam to powyższe za 99 więc negocjacje trwają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artgot ja na telefon też zmieniłem warunki umowy i poinformowano mnie że w ciągu 10 dni mam prawo zrezygnować z umowy zawartej na odległość więc jak nie masz pewności to nie wprowadzaj ludzi w błąd że nie można wypowiedzieć. a może ty jesteś przedstawicielem cyfry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zaproponował na 13 miesięcy Superpremium HD za 109 zł z opcją MR i jednym dekoderem , motywował wyższą cenę niż nowemu , krótszą umową , stwierdziłem , że w takim razie wezmę na 18 miesięcy i niech mi da za 89zł , stwierdził , że nie może tak zrobić. W każdym bądź razie , jeżeli nie przedłużę z C+ będę wiedział co oferuje mi NC+ w jakich cenach/pakietach i zasadach, będę miał wolna rękę co do TV. Wiosna za pasem więc nie ma ciśnienia, wyjdzie na zdrowie i w kieszeni trochę zostanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłużyłem umowę na kolejne 18 miesięcy na pakiet Superpremium HD za 89 PLN. Do tego Multiroom za 0 PLN oraz PVR Pace 5. Drugi dekoder, do Multiroomu za 10 PLN. MGM i Nsport 6 miesięcy gratis, plus Cinemax i Filmbox gratis 7 miesięcy. Do tej pory korzystałem z C+ Optimum HD za 65 plus + Multiroom 10 PLN. Na poprzedniej umowie nie miałem dekodera z Cyfry. Jestem zadowolony. Przy przedłużaniu umowy wsłuchałem się w regulamin Nsport i MGM. Po okresie promocyjnym, nie będzie możliwości wykupienia tej opcji dodatkowej. Czyli kanały idą do likwidacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle co kanały idą do likwidacji, a zapewne będzie można je mieć w NC+ , swoją droga można dostać 89 zł z MR za 0 zł , jak widać z jednym dekoderem to 94 zł , więc taniej niż dla nowych , a to chyba powinna być norma dla stałych abonentów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artgot ja na telefon też zmieniłem warunki umowy i poinformowano mnie że w ciągu 10 dni mam prawo zrezygnować z umowy zawartej na odległość więc jak nie masz pewności to nie wprowadzaj ludzi w błąd że nie można wypowiedzieć. a może ty jesteś przedstawicielem cyfry?

na telefon to inna sytuacja najpierw zorientuj sie w temacie nie siej fermentu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca maja - obecnie mam ,,C+ optimum + opcja kanały HD, MultiRoom , Dekoder PACE 500 gb, kanały HBO" i dostałem teraz nSPORT HD i MGM HD - wszystko za 120 zł

 

A proponowała ten sam pakiet za 70 zł bez HBO ale rozmawiałem z nia miło - i powiedziała że może lepiej będzie jak bezpośrednio migruje do NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.czy tylko z opcja Superpremium HD mozna dostac HBO Cinemax i Filmbox gratis na okres polroczny?

2.czy trzeba negocjowal o te kanaly (HBO Cinemax i Filmbox) czy z opcja Superpremium sa one dostepne bez zadnych negocjacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...