Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

diabolic

 

W poprzednich latach uzyskiwałem max promocje bez papierka i na sporo przed końcem

 

Możesz Kolego napisać ile miesięcy przed końcem umowy max dzwoniłeś?

Ja mam tego pecha, że moja kończy się dopiero z końcem maja br., a na infolinii powiedzieli, że wcześniej to max 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam do końca kwietnia i już dawno zarejestrowane wypowiedzenie.

może będzie tak że już nie zadzwonią i będzie opcja tylko nc+ do wzięcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie, to mój pierwszy post na tym forum i moje pierwsze negocjacje z C+. Dzisiaj zadzwonił do mnie Pan drugi raz w celu weryfikacji czy się zastanowiłem nad ofertą jaką mi zaproponował. Powołując się na umowę mojej "siostry"(czyli warunki z forum ale że niby siostra takie otrzymała) przedstawiłem mu co otrzymała i w jakiej cenie, konsultant usilnie chciał ode mnie wyciągnąć dane osobowe siostry w celu weryfikacji warunków na jakich ta umowa została zawarta. Brak chęci podania danych osobowych siostry skomentował że takie warunki pojawiają się na forach i są nie prawdziwe :) i na chwilę obecną nic innego mi nie mógł zaproponować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lutego. Telefon w końcu grudnia z ofertą C+Optimum za 65 PLN, nie chcieli dać PVR w bezpłatną dzierżawę. Od tego czasu nie dzwonią. Wysłałem maila z moimi warunkami w poniedziałek, odpowiedzieli że zadzwonią. Na razie nie dzwonią. Dzisiaj dostałem sms że tylko do końca lutego czeka na mnie oferta specjalna, najlepsza na rynku i żeby do nich dzwonić. Zawziąłem się na tego pvr, nie dadzą to zostanie dvb-t, dzieci będą oglądać bajki z sieci, a mnie zostanie parę zł w kieszeni. Nie chcą moich 65 PLN co miesiąc to trudno. Jak mnie przyciśnie wezmę Polsat, dobrze że jest konkurencja. Nie wiem czy dzwonić do nich na podany w sms nr czy uparcie czekać na kontakt z ich strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciejuss

czekaj, zadzwonią jeszcze z ofertą. zjadą Ci z tym pvr na cały okres umowy

 

Infinity007

 

jakby oferta była z MR za darmo to oferty niezłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie przedluzyłem

C+Optimum HD 71zl

HD optimum promo - 0zł

MR 0zł

Dekoder Philips z mozliwoscią wymiany na Pace 0 zł

Filmbox - 6m-cy gratis + wypozyczenie 3 filmów gratis

RAZEM 71zł*18mcy

Bez wypowiedzenia napisałem w mailu co chcę i dostałem nie dali tylko gratisowo HBO podobni juz się nie da

Umowa do końca kwietnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu dzwonił konsultant proponując C+ Optimum + HD Promo + Multiroom za 75 zł i ewentualnie PVR za 5 zł. Jak powiedziałem, że nowi dostają za 77, więc oferta wcale nie taka świetna, usłyszalem: "Jak to, przecież to 2 zlote mniej :!: ". Dzisiaj dla odmiany kobieta, prawie mnie opie :censored: , że nie wziąłem znakomitej oferty za 75, to ona mi w drodze wyjątku załatwi za 81. Co oni tam piją/biorą/palą :crazy: Oczywiście oferty za 65 były "dawno temu" :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi niedawno proponował C+Optimum za 78 zł+5 za PVR stwierdziłem że za drogo i nie chcę. Jak mu powiedziałem, że wiem o tym, że oferty z 65 są to mi powiedział, były ale no wie Pan to się w każdej chwili może zmienić. :) Jak się zdecyduje na te 78 to mam do nich napisać :D No nic czekam dalej na razie nie dzwonią, wypowiedzenie wysłane, umowa do końca lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaskoczył mnie telefon z cyfry z propozycją przedłużenia umowy, która kończy się 30 kwietnia. Obecnie posiadam pakiet superpremium za który płacę 108zł, w tym pvr 500 gb za free. Pierwsza propozycja jak zwykle z kosmosu czyli ten sam pakiet za 146zł! Odmówiłem i zakomunikowałem, że wysyłam wypowiedzenie. Przed nami święta no i fuzja z N więc poczekam do kwietnia na ruch z ich strony. Dziwne, że dla nowych superpremium jest za 99zł a dla stałych klientów jak zawsze cena zawyżona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą przedłużyłem umowę. Stara obowiązywała do końca lutego.

C+Optimum

HD Promo Optimum

PVR Pace 500 GB

w sumie za 65 PLN, umowa na 18 miesięcy. Mogłem wziąć Filmboxy darmo ale nie oglądem tego to nie brałem. Multiroom miał kosztować 10 PLN, czeka na mnie do końca marca, chyba nie wezmę.

3 Filmów z wypożyczalnie nie chcieli dać, HBO nie chcieli dać, multiroom free nie chcieli dać, jestem umiarkowanie usatysfakcjonowany, jak na razie diviso sprawuje się świetnie. Powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

wczoraj przedłużyłem umowę:

- Optimum HD + HD promo + Multiroom + PVR - umowa 18 miesięcy - 57 zł/mc

 

wiem że, podobną konfiguracje można było dostać za 51 zł ale nie chciało mi się już negocjować

Acha do tego był jeszcze HBO na 6 miesięcy za 0zł ale nie brałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca marca, wypowiedzenie jeszcze nie wsyłane i męczą mnie telefonami (86 razy!!!! z zastrzeżonego nr) Ale na razie nie odbieram, niech sie nauczą kultury. Poprzednia propozycja po konsultacji z przełozonym Kompakt + HD 38 zł na 18 m-cy czyli to co dla nowych. Musi ich nieźle cisnąć:) Ja jeszcze poczekam. Z tego co czytałem to taka opcja jest do ugrania za 32 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi oferują

C+Optimum

HD Promo Optimum

Multiroom 0zł

dekoder sagemcom 0zł

6 miesięcy tych wszystkich HBO i inncy wynalazków

za 71zł na 18 miesięcy.

Najbardziej mi zależy na MR i skróceniu umowy do 12 miesięcy. Da radę to samo na 12 miesięcy? Wiem że może być mniej ale warto o te 3 zł się bić? I druga sprawa dobrzee zależy mi na krótszej umowie:)? Czy to błąd? Tak myślę że czym krócej tym częściej coś można ugrać. Ale z drugiej strony nie wiadomo jakie będą oferty po końcu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...