Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

JA dzisiaj napisałem przez formularz kontaktu z C+ prośbę o ofertę na przedłużenie Umowy (moja kończy się w marcu).

Warunki to C+ Optimum HD, HD Promo, Multiroom, Sagemcom za 65 PLN miesięcznie, umowa na 18 miesięcy. Napisałem też że jestem w trakcie wypowiadania Umowy (dołączyłem skan wypowiedzenia którego jeszcze nie wysłałem pocztą). Zobaczymy co zaproponują. Jak nic ciekawego to wysyłam wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy się z końcem marca. Nic nie wysyłałem, nie pisałem ani dzwoniłem. Miałem C+ superpremium HD za 99 zł. Pani zaproponowała w umowie na 13 mies. tą samą cenę, Philips HD 0 zł. Cinemaxy i Fibmoxy do końca marca 0zł i dodatkowo na 13 mies. HBO Go 0zł. Nic więcej mnie nie interesowało. Powiedziała, że mogłaby coś jeszcze dołożyć ale w umowie 18 mies. Pierwszy telefon z Cyfry. Powiedziała, że prawdopodobnie od kwietnia dostanę w tej cenie 1 lub 2 pakiety z Nki w ramach wymiany obu stacji - ponoć ma tak być do końca roku. Zaznaczyła, że są to jeszcze wersje robocze propozycji. Jak powiedziała Cyfra w takim wypadku nie spodziewa się wypowiedzeń szczególnie od użytkowników wyższych pakietów , gdyż będą oni zadowoleni z takiej wymiany N i Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie kilka dni dzwonią i oferują poniższe warunki:

 

WARIANT 1

 

C+Optimum HD z multiroom za 77zł

 

WARIANT 2

 

OptimumHD z multiroom za 66zł

 

Do obu wariantów HDPromo gratis; Cinemax, Filmbox, HBO -5miesięcy gratis.

 

Myślicie że to dobra oferta czy można coś więcej ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlatego nie dostajesz takiej oferty, bo masz jeszcze ponad dwa miesiące do końca umowy i wydzwaniasz do nich non stop(gadałem z kilkoma konsultantami) więc widzą że Ci zależy. Daj se na wstrzymanie, konkretne oferty to w ostatnim miesiącu umowy (w Twoim przypadku druga połowa marca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31 marca 2013, wypowiedzenia nie wysyłałem

 

To ja już nie wiem. gadałem z kilkoma konsultantami i każdy uparcie gada to samo.

 

Jak mówie im że mój znajomy dostał: C+optimum HD multiroom pvr za 65zł na 18mcy - to mówi że czegoś takiego w ogóle nie było.

To samo mi zaoferowali, że taka oferta za 77zł się niepowtórzy że to okazja a oferta za 62, 65 zł nie istnieje :D

Spoko czasu do końca marca jeszcze dużo, przyjdzie marzec i kolejny etap negocjacji to zmiękną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również umowę mam do końca marca br. W ubiegłym tygodniu wysłałem wypowiedzenie umowy. Jak na razie, cisza ze strony Cyferki. Żadnego telefonu. Pewnie jeszcze jest zbyt wcześnie... :roll:

Sam do nich nie dzwonię, ani nie piszę żadnych maili. Czekam na ruch z ich strony. Przynajmniej narazie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie umowa do konca marca i dzwonili już 2 razy więc nie jest za wcześnie dla nich. Oczywiscie oferują Optimum Hd promo, multiroom i sagemcoma za 88zl. Kazałem im czekać że się zastanowie i niech zadzwonią za kilka dni. A więc radzicie walczyć o ten pakiet za 65zl lub czekac? Ja też slyszalem od nich że taka promocja tylko do marca i pozniej tak tanio nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przed momentem kolejny telefon 88zl za optimum HD plus 6 miechów HBO i 2 miechy Cinemaxów plus multiroom i sagemcom. Babka mówi że umowy za 65zł sa niemożliwe a ta promocja moze się skonczyć w kazdej chwili. Jak utargowac te 65zł?? Umowa dla nowych wg niej jest gorsza bo 77zł plus mutliroom (nie wiem ile 20zl?) i oplata aktywacyjna 150zł. Co robić? Jak wspomniałem o fuzji z Nką i mozliwych zmianach to powiedziała że na dzien dzisiejszy nie mają żadnych informacji o fuzji Wtf? To jest ta fuzja czy jej nie ma? Poza tym jesli bedzie to powiedziała że stali klienci napewno nie stracą wobec nowych którzy wtedy podpiszą umowy. Co robić? Powiedziałą że jak nic nie zrobie do kwietnia to 107zł bede bulić i jeszcze 10zl za dekoder SD. Normalnie jaja. Poki co kazałem zadzwonić za kilka dni. J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 konsul;tant ci nie powie nic o fuzji bo nic na ten temat nie wiem albo wie tyle co my jak kozysta z internetu i sie tym interesuje.

 

Po zatym kobita chce cie zrbic w bambuko.

Wg. jej nowa umowa to aktywacja 150zł, Abo 77zł i multiroom za 20zł???

A w realu jest aktywacja 1zł, Abo 77zł i Multiroom za 0zł

 

Teraz się zastanów czy to co ci proponuje jest godne uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm tylko ciekawe czy w kwietniu tez dla nowych będzie tak tanio. Poza tym ona twierdzi że to co mi proponuje to noworoczna promocja jeszcze i potem jej nie bedzie. Choc z drugiej strony w marcu bedzie Wielkanoc.... Nie wiem co robić, teraz płacę 3 zł mniej niż mi oferują ale jeśli wyjdzie że potem bede płacić więcej? To jeszcze na koniec jedno pytanie: jakbym miał wysyłać wypowiedzenie to kiedy to zrobić najlepiej jesli moja umowa wygasa z końcem marca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście poświęcili chociaż chwilę na zapoznanie się z tym tematem to znalibyście odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. Każdemu konsultanci wciskają tą samą bajkę.

 

- nie ma takich ofert

- ofertą już się kończy

- nie wiadomo czy będzie coś lepszego

- nigdy nikt nie dostał dekodera czy MR za darmo

 

Pewnie jeszcze trochę by się znalazło takich tekstów. Rozumiem ich, bo w końcu to ich zarobek, ale ja nie jestem instytucją charytatywną i jeżeli mogę coś dostać taniej to czemu mam płacić więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaco78

Wystarczy chwileczkę pomyśleć , jak można traktować konsultanta poważnie , jeżeli kłamie co do oferty dla nowych abonentów ....? Wnioski nasuwają się same , konsultant to ściemniacz i tak ich traktuję przynajmniej w kwestii przedłużania umowy , mi oferują na dzień dzisiejszy 88zł za C+Optimum , a za MR dodatkowo 10 zł , jeżeli nie będę miał taniej niż nowi, rozwiążę umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm tylko ciekawe czy w kwietniu tez dla nowych będzie tak tanio. Poza tym ona twierdzi że to co mi proponuje to noworoczna promocja jeszcze i potem jej nie bedzie. Choc z drugiej strony w marcu bedzie Wielkanoc.... Nie wiem co robić, teraz płacę 3 zł mniej niż mi oferują ale jeśli wyjdzie że potem bede płacić więcej? To jeszcze na koniec jedno pytanie: jakbym miał wysyłać wypowiedzenie to kiedy to zrobić najlepiej jesli moja umowa wygasa z końcem marca?

 

 

wyślij zaraz.

będziesz miał sporo czasu by do Ciebie zadzwonili.

czego Ty oczekujesz, że zadzwonią do Ciebie ze słabą ofertą i powiedzą: 'Pan poczeka bo damy za tydzień lepszą ofertę' ?

najpierw łowią leszczy na słabe oferty, a potem dają coraz lepsze....

za pakiet C+ optimum spokojnie za 70 Ci dadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...