Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Odpowiadam j/w Umowa do 31.03.2013 Wypowiedzenia nie wysłałem ale 88 zł to dla mnie za drogo moze mozna cos ugrac jakies 62-65zł.Chyba najlepiej czekac do konca umowy?

Co myślicie.

 

Jesli za 62-65zł to na pewno nie z multi. Multi kosztuje 40zł.

W tej cenie możesz dostać c+optimum oraz ewentualnie multiroom za 0zł, dekoder za 0 zł. Czasami też dorzucą HBO, Cinemax lub Filmbox kilka miesięcy gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie wysyłki wypowiedzenia

 

wysyłam list polecony za potwierdzeniem odbioru

wypełniam wzór wypowiedzenia pobrany z internetu

 

i to wystarczy ?

 

umowa do 14 marca 2013 roku...

 

na ten adres wysyłka:

 

CANAL+ CYFROWY S.A.

02-100 Warszawa

skr. poczt. 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.

 

wczoraj przedłużyłem umowę na takich warunkach (obecna była aktualna do końca lutego 2013):

- CANAL+ Optimum HD: 65,00 zł,

- HD Optimum Promo: 0,00 zł,

- PVR PACE 500 GB: 0,00 zł

- Multiroom: 0,00 zł

- HBO,Cinemax,Filmobx: za darmo do końca sierpnia (z możliwością wyłączenia)

- umowa na 18 m-cy

 

Ja wysłałem wypowiedzenie jeszcze w listopadzie i tylko raz dzwonili w grudniu z delikatnie mówiąc słabą ofertą.

2 razy wysyłałem im na kontakt właśnie taką propozycje i zero odzewu.

Umowę mam do końca stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy pisze o ofercie na Canal+ Optimum.

A jaka jest oferta dla pakietu Optimum HD???

 

Da rade ugrać

 

Optimum HD za mniej jak 56zł

Multiroom 0zł

Pace PVR ok. 5zł

i dekoder do MR Philiups za ok. 5zł

 

tak aby za wszystko zabulić mniej jak 66zł???

 

Umiowa może być na 12 lub 18 mc bez znaczenia a i warto było by miec darmowe HBo lub canal+ na 7mc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Umowa do końca marca, wypowiedzenie wysłane tydzień temu. Dzisiaj dzwoni babka z cyfry, mówi że w sprawie przedłużenia umowy, pyta jakie programy najczęściej oglądam, ja jej mówię jakie, a po chwili słyszę: "Aha ale widzę że przysłał pan wypowiedzenie, no to niestety wszystkie oferty mam zablokowane i nie mogę nic panu zaproponować. Dziękuję za rozmowę."

WTF? Coś się zmieniło ostatnio? To już nie można przedłużyć umowy jak się wysłało wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

WTF? Coś się zmieniło ostatnio? To już nie można przedłużyć umowy jak się wysłało wypowiedzenie?

 

Jeżeli nawet coś się zmieniło, to trzeba brać pod uwagę wysyłając wypowiedzenie , że możemy tej umowy nie przedłużyć i szukamy nowego operatora lub bierzemy nowa umowę . Ja zawsze biorę taką ewentualność , baa w zasadzie wysyłając wypowiedzenie nie zgodzę się na warunki podobne czy gorsze niż dla nowego.

Inna sprawa , że Cyfra jest w przygotowaniu nowej oferty programowej , zmieniają się osoby zarządzające , więc rożnie to może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja obecnie mam:

CANAL+ OPTIMUM HD - 86 zł

HD OPTIMUM PROMO - 8 zł

MULTIROOM - 0 zł

Dekoder Sagemcom DSI87 - 0 zł

Płacę wiec miesięcznie 94 zł

Umowa na 13 miesięcy do końca marca 2013

Z wcześniejszych postów wynika że mpmp za podobny zestaw otrzymał ofertę 65 zł z umową na 18 miesięcy.

Moim zdaniem jest to baardzo dobra oferta ze strony Cyfry. Sam jestem ciekaw czy mogę otrzymać zestaw w tej cenie (w dodatku HBO prawie 8 miesięcy za free)?

Ktoś ostatnio podobną ofertę przedłużał w NC+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pojawią się pakiety C+ z N to zmienią się warunki umowy dla wszystkich i wszyscy będą mieli prawo wypowiadać umowy z racji zmiany regulaminu. Czy ktoś już może coś w tej kwestii?? Wiadomo że umowy na 6 m-cy w C+ i N są więc na pewno dostawcy liczą się z faktem zmian warunków umowy i migracją. Kiedy fuzja wejdzie w życie czyli w wspólne pakiety?? Na bazie taj informacji można przygotować strategię negocjacyjną dla umów kończących się w przeciągu kilku miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy pisze o ofercie na Canal+ Optimum.

A jaka jest oferta dla pakietu Optimum HD???

 

Da rade ugrać

 

Optimum HD za mniej jak 56zł

Multiroom 0zł

Pace PVR ok. 5zł

i dekoder do MR Philiups za ok. 5zł

 

tak aby za wszystko zabulić mniej jak 66zł???

 

Umiowa może być na 12 lub 18 mc bez znaczenia a i warto było by miec darmowe HBo lub canal+ na 7mc

 

Ponawiam pytanie czy ktos przedłużał oferte na wymieniony pakiet???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak skończy mi się umowa i nie zaproponują mi lepszych warunków niż tych dla nowego klienta to zrezygnuje.

 

Czy potem jest możliwość jak wygaśnie mi cyfra zdam sprzęt to iść do nich na drugi dzień i zawrzeć umowę (traktują mnie jak nowego klienta ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...