Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowę mam do ostatniego kwietnia! Kiedy mam wysłać wypowiedzenie (teraz czy w lutym). Obecnie płace 72zł za C+Optimum plus 10 za multiroom philips za 0. Co mógłbym ugrać i za ile?

Ja również mam do końca kwietnia. Nie wiadomo co robić. Z jednej strony można coś ugrać taniej niż ma to miejsce w obecnej umowie. Z drugiej do kwietnia wyjaśni się oferta z n-ką. Wypowiedzenie wysłane już teraz. To nie zaszkodzi. I tak raczej nie zaproponują teraz super bomby bo szkoda dla nich kasy, którą przez 3 miesiące by mieli. W ubiegłym roku walczyłem do końca i się udało. Mój problem to czy brać od razu prestge czy lepiej optimumC+ z opcjami hbo, cinemax, filmbox na 7mcy. gorzej że prawdopodobnie nie ma już opcji dołożenia multi w trakcie za 40 lub mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

w tym momencie konsultanci C+ dają bardzo dobre warunki ponieważ za kilka miesięcy i tak wszystko się zmieni, nowe pakiety, nowe ceny, będzie akcja jak przed rokiem z podwyżką, zaakceptujesz to zostajesz, nie zaakceptujesz to odchodzisz.. tak że nie ma co się napalać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witan

2 dni temu dostałem propozycje przedłużenia umowy z c+:

c+ optimum

multi

za 88 zl

umowa konczy sie 31.03,2013

dotychczas optimum za 54zl

nie przyjełem mówiac ze za drogo

co mi doradzacie

 

możesz to wynegocjować za 65-70zł.

czekaj dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po pierwszej długiej rozmowie dostałem:

- Canal+ Optimum za 78zł

- Multiroom za 10zł

- Pace PVR HD za 5zł, drugi Phillips PVR za 20zł.

Do tego HBO na pół roku za darmo i Cinemax oraz FilmBox na dwa miesiące za frytki, coś tam jeszcze przewinęło się na temat darmowego HBO GO, ale w sumie mnie to nie interesuje

Natomiast na dzień dobry za to wszystko chcieli mi zaproponować jakieś 30zł więcej ;)

Ogólnie babka była strasznie zakręcona, najpierw mówiła coś o zadłużeniu, po czym okazało się że to jest niezapłacona bieżąca faktura której termin zapłaty akurat wypadł w tym dniu :) Po tym zdzwiona że mam drugi dekoder Phillips PVR, przygotując oferte nagle wyskoczyła z Sagemcom'em :)

Oczywiście chciała zadzwonić póżniej żebym mógł się jednak zastanowić lepiej nad tą super ofertą, to jej powiedziałem że jeśli nie będzie niczego lepszego, to żeby się nie fatygowała, bo będzie tylko szkoda mojego i jej czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się,że nie warto teraz nic podpisywać jak komuś kończy się niedługo umowa bo potem będzie musiał dopłacać za dodatki z n-ki, które w kwietniu dostanie w pakiecie.Generalnie politykę mają taką,że będą chcieli związać jak najwięcej obecnych klientów umowami przed ogłoszeniem nowej oferty a jak zacznie się sprzedaż NC+ to pojawią się super oferty dla nowych klientów na inaugurację nowej platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mag; Przecież to jest fatalna cena, chyba nie czytasz forum.
Nie wiem czy ty żartujesz czy piszesz poważnie?

Może zacznijcie tak czytać ze zrozumieniem.

Oczywiście chciała zadzwonić póżniej żebym mógł się jednak zastanowić lepiej nad tą super ofertą, to jej powiedziałem że jeśli nie będzie niczego lepszego, to żeby się nie fatygowała, bo będzie tylko szkoda mojego i jej czasu :)

Przecież nie przedłużył umowy na tych warunkach :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się,że nie warto teraz nic podpisywać jak komuś kończy się niedługo umowa bo potem będzie musiał dopłacać za dodatki z n-ki, które w kwietniu dostanie w pakiecie.Generalnie politykę mają taką,że będą chcieli związać jak najwięcej obecnych klientów umowami przed ogłoszeniem nowej oferty a jak zacznie się sprzedaż NC+ to pojawią się super oferty dla nowych klientów na inaugurację nowej platformy.

Nie przedłużać i płacić pełną sumę bez promocji ? Za moje C+Optimum z PACAnem i MR oraz pakietem HD Optimum to pewnie wyszłoby ponad 150 złotych,teraz 96 a już od lutego tylko 70. Drogi gips. Moim zdaniem dadzą dobrą ofertę albo pozostawią pakiety, bo jak nie to w tym pierwszym przypadku rozwiążę umowę i podpiszę drugą jako nowy- można tak robić nawet na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że nie przedłużyłem umowy, a w Poniedziałek wysyłam wypowiedzenie, bo umowa kończy się w marcu.

A babka nie znała w ogóle ofert dla klientów z ulicy, albo strugała głupią, bo najpierw twierdziła że nie możliwe że jest tak tanio jak ja twierdzę że jest na ich stronie, a póżniej że i tak bym musiał zapłacić aktywacje 199zł czy kupić nową antenę :) Jak jej mówiłem że aktywacja jest 1zł, to kazała mi dokładnie przejrzeć regulamin bo napewno jest jakiś kruczek :)

 

Za cel mam wynegocjowanie tańszego Canal+ Optimum HD, do tego mniejsza opłata za drugi dekoder i multiroom za 0zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

kończy mi się umowa i chce przy okazji zmniejszyć abonament z optimum na kompakt bez żadnych dodatkowych opcji. Zaproponowali mi 42 zł/m, czy to dobra cena ?

 

nie dopytałem czy za PACE PVR który posiadam każą mi coś dopłacać ale nic nie wspominała miła pani o tym

dodatkowo napomnę że dzwonią mimo że nie wysłałem jeszcze rezygnacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem 2 oferty:

1) C+Kompakt HD za 62/mc, umowa na 13 mcy, HBO gratis na 6mcy

2)C+Kompakt HD za 59/mc, umowa na 18 mcy, HBO, Cinemax, Filmbox 6mcy gratis

 

Oczywiście wg konsultanta nigdy nie istniał pakiet C+Kompakt HD 50zł/mc, umowa na 18cy, HBO, Filmbox, Cinemax 7 mcy gratis, paczka HD 0 zł przez cały okres umowy.

Podczas trwającej obecnie umowy płacę średnio 55 zł/mc bez żadnych dodatków praktycznie, zatem nie zgadzam się na jakąkolwiek podwyżkę. Zobaczymy czy tradycyjnie zmięknie im rura po otrzymaniu wypowiedzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.

 

wczoraj przedłużyłem umowę na takich warunkach (obecna była aktualna do końca lutego 2013):

- CANAL+ Optimum HD: 65,00 zł,

- HD Optimum Promo: 0,00 zł,

- PVR PACE 500 GB: 0,00 zł

- Multiroom: 0,00 zł

- HBO,Cinemax,Filmobx: za darmo do końca sierpnia (z możliwością wyłączenia)

- umowa na 18 m-cy

 

zawsze przed przedłużeniem umowy warto poczytać ten wątek.

przedłużałem umowę z cyfrą już kilkakrotnie i dzieki waszym wpisom zawsze wiem co można ugrać w danej chwili.

wypowiedzenie wysłałem w grudniu. moje warunki przedłużenia w mailu także w grudniu.

do wczoraj dostalem kilka "atrakcyjnych" propozycji ale zawsze odmawialem.

czekalem na to co chcialem.

czekanie zawsze sie oplaca.

 

ps. raz przedluzylem umowe dopiero w ostatnim dniu jej trwania.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witan

2 dni temu dostałem propozycje przedłużenia umowy z c+:

c+ optimum

multi

za 88 zl

umowa konczy sie 31.03,2013

dotychczas optimum za 54zl

nie przyjełem mówiac ze za drogo

co mi doradzacie

 

Jak to za drogo?? To czego ty wogóle chcesz???

C+ optimum najmniej zapłacisz 62zł.

Multi nigdy nie było w promocji i kosztuje 40 zł.razem wychodzi 102zł a tobie to samo dali za 88zł i nie przyjąłeś?? To już superpremium jest za 99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...