Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam i czytam i czy moglibyście mi powiedzieć, czy możliwe jest uzyskanie dwóch dekoderów za 0zł (jeden PVR, drugi może być normalny HD)? Chodzi mi o taka ofertę przy przedłużeniu, umowa do końca marca 2013, pakiet C+Optimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Piszecie tu tak patrze jedynie o kompakt/optimum, a mnie w zwiazku ze wlaczam cyfre raz na tydzien, w weekend i ogladam tylko i wylacznie sport interesuje jedynie Canal+.

Do tej pory mam Start Canal+ HD i place z dekoderem PACE 52zl/msc. Interesuje mnie taka sama opcja przy przedluzaniu, nie potrzebuje wiecej kanalow poza Canal+, czy ktos moze mi podpowiedziec jak najnizej mozna zejsc z oplata w ww. opcji?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa kończy mi się 31 marca br. W ICA pojawiła się już dla mnie "wystrzałowa oferta" przedłużenia umowy. ;) Mówię "wystrzałowa", gdyż to, co mi aktualnie proponują to jest to idealna kopia cennika dla nowych abonentów, dostępnego również na stronie internetowej CYFRY+ w sekcji "Zamów CYFRĘ+". :?

Cóż, widać wyraźnie, że bez wysłania wypowiedzenia się nie obejdzie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie sory multipakiet to tylko c+ pomyliło mi się z MULTI (nie wiem co za szaleńcy to biorą kiedy za podobne pieniądze mozna mieć więcej )

 

 

Moja umowa kończy mi się 31 marca br. W ICA pojawiła się już dla mnie "wystrzałowa oferta" przedłużenia umowy. ;)

to i tak masz fajnie bo mi się żadna oferta nie pojawia

pod

Zapoznaj się z ofertami przygotowanymi specjalnie dla naszych stałych Klientów.

[sPRAWDŹ OFERTĘ]

nie ma nic

Ale wypowiedzenie wysłałem bo nie wierzę żeby tam pojawiło się coś sensownego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytania:

 

1. Umowa podpisana 10.01.2012 na 15 miesiecy koniec - rachunki do 18.04.2013. Kiedy złożyc wypowiedzenie?

2. Za ile moge wynegocjować Canal+ Optimum HD + Pace pvr 500 gb(narazie 10pln) i Multiroom?

3. I gdzie znajde wzor wypowiedzenia umowy.

 

Z góry dziex Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i tak masz fajnie bo mi się żadna oferta nie pojawia

pod

Zapoznaj się z ofertami przygotowanymi specjalnie dla naszych stałych Klientów.

[sPRAWDŹ OFERTĘ]

nie ma nic

Ale wypowiedzenie wysłałem bo nie wierzę żeby tam pojawiło się coś sensownego

Jak klikasz w sprawdź ofertę to otwiera ci się nowe okienko. Prawdopodobnie przeglądarka blokuje ci wyskakujące okna i dlatego nie widzisz :) W sumie to nic ciekawego nie straciłeś, że nie zapoznałeś się z tą wyjątkowa.ofertą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam HD Kompakt za 62zł + paczke HD za 11zł,łącznie daje to 73zł.

Dziś telefon od konsultanta i taka propozycja:

HD Optimum 71zł

HD Promo 0zł

dekoder Pace PVR 5zł

HBO,Filmbox i Cinemaxy na pół roku za darmo

umowa na 13 miesięcy.Jaka według Was to jest propozycja?Za 2h ten konsultant ma dzwonić ponownie.Co w tej sytuacji można jeszcze ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni są nie tylko zdrowo stuknięci z tą ofertą utrzymaniową ale abonentów też mają za idiotów

Przykład :

można zaznaczyć :

w pakiecie CANAL+ OPTIMUM HD

opcje do wyboru:

HD - OPTIMUM 11 zł

HD - OPTIMUM PROMO 0 zł (12 mies) / 8 zł

 

 

 

Przecież to to samo tylko że w piewszym wypadku będą klienta doić co miesiąc na 11 zł

 

W pakiecie CANAL+ KOMPAKT HD jest poprawnie tylko jedna opcja do wyboru

HD - KOMPAKT 0 zł (12 mies) / 11 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, dokładnie!

Paczkę kanałów HD jako opcję "HD Optimum Promo" dają teraz za 0 zł, natomiast za paczkę "HD Optimum", gdzie jest tylko o jeden (!!!) kanał więcej (Animal Planet HD) życzą sobie aż 11 zł!!! Wychodzi to tak, że właśnie za sam Animal Planet HD życzą sobie 11 zł. CYFRA+ traktuje ten kanał normalnie jak jakiś kanał premium! Podczas, gdy pozostałe platformy mają ten kanał standardowo w swoich pakietach, bez żałosnych, dodatkowych opłat. :/

Jak już wcześniej wspomniałem, umowę mam do końca marca br. Negocjacje dotyczące przedłużenia mojej umowy jeszcze się nie zaczęły. Jeszcze nikt z CYFRY+ w tej sprawie do mnie nie dzwonił. Tak więc, to jeszcze jest przede mną. Będę walczył o to, aby dostać też paczkę "HD Optimum" (tę z Animal Planet HD) gratis. Obecnie płacę za nią właśnie 11 zł, ale dobrałem ją przy poprzednim przedłużeniu umowy, kiedy jeszcze nie dawali w ogóle tej opcji gratis. Jak się nie uda to im chyba podziękuję za kilkuletnią współpracę... :shock::?:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się 31/03/2013r.Wypowiedzenie wysłane.

Dzisiaj z ciekawości zadzwoniłem o ofertę dla mnie.

Podałem również warunki na jakie mogę się zgodzić aby przedłużyć umowę.

Wszystkie warunki,które przedstawiłem zostały zaakceptowane (po rozmowie z przełożonym :jupi: )

Oto one:

C+ Optimum HD 65pln

HD Promo 0pln

PVR Pace (miałem za 0pln)

MR 0pln

Drugi PVR Pace do MR za 10pln

HBO,Cinemax,Filmbox 7 miesięcy gratis (plus styczeń czyli 8 miesięcy :brawo: )

Miły konsultant dorzucił jeszcze 3 filmy VOD gratis :jupi::D

Miałem jeszcze możliwość uzyskania opcji Exxtra za 6pln ale ogłądanie fikołków mnie nie interesuje :wink:

Umowa na 18 miesięcy.

 

Jestem bardzo zadowolony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę miałem do końca lutego, a wypowiedzenie chciałem wysłać po 20 stycznia. Zadzwoniłem w czwartek na infolinię żeby wyłączyć HBO i od razu konsultant wyskoczył z gadką o przedłużeniu umowy. Jako, że przeglądam to forum wiedziałem co można uszczknąć. Na początku oferował c+ optimum hd + promo za 71 zł, multiroom za 10 zł i pace za 5 zeta i propozycje umów na 12 i 15 miesięcy. Rożnica w obu umowach byla tylko taka, ze hbo w tej krotszej byl na 4 miesiące a w tej dłuższej na 6. Reszta identyczna. Pace mnie nie interesował, wiec powiedzialem, ze jak dadzą multiroom za darmo to podpisuję. Gość kazał czekać i po jakiś czasie mowi, że ze względu na to iż jestem abonentem z długim stażem multiroom jest za free. Wybrałem umowę na 12 miesięcy bo w wakacje hbo raczej nie bedzie mi potrzebne. Czyli będę płacił 71 zł. Wiem, że mogłem poczekać do końca umowy i wywalczyć to wszystko za około 65 zł, ale w takim razie w lutym mój abonament wyniósłby 104 zł. To wszystko mam bez pisania wypowiedzeń, łażenia na pocztę i słuchania kolejnych telefonów. A to że w sumie w skali roku zapłacę więcej o 30 zł niż gdybym czekał do końca lutego jestem w stanie przeboleć :) Jeszcze jeden plus to taki, że nowa umowa kończy się na koniec stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...