Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie kolego wszystko się zgadza. Ja przedłużyłem tak jak napisałem wcześniej.

 

Pamiętajcie jeszcze jedno z tym HBO, bo można pokombinować i wtedy miesięcznie wychodzi połowę:

Trzeba dokupić za 19,90, następnie zadzwonić i wyłączyć po miesiącu. Potem gdy nam wyłączą 1 dnia kolejnego miesiąca, dzwonimy za dzień lub dwa i prosimy o włączenie - miesiąc jest gratis i płacimy dopiero w kolejnym 19,90 ;) Tyle, że trzeba pamiętać, żeby dzwonić w danym terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w tej chwili nie można dostać HBO w opcji 7/12 - 7 miesięcy gratis, a potem za 19,90.

Ale 2 tygodnie temu dostałem taka umowę na 12 miesięcy.

 

Faktycznie - tak było. Było ale się skończyło. Miałeś farta i w dobrym czasie się z C+ dogadałeś.

 

ja dziś wysłałem mailem swoją propozycje do nich z umową na 12 miesięcy i 6 miesięcy gratis hbo. Zobaczymy co odpisza

 

Próbować zawsze można, ale nie rób sobie wielkiej nadziei na to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka....

Mam pyt...

 

W lutym konczy mi sie umowa na pakiet C+Optimum który dostałem wcześniej za 57zl i po czasie podniesli mi na 65 i tak zostalo....

Na maila przyszlo mi cos o przedluzeniu umowy ze oferta jest w ICA.... oblukalem co tam proponuja i proponuja mi niby za to co mam 107zl.. :roll:

I te wszystkie bajery tv konsole w pakiecie prestizowym itd... .. nie wiem o co chodzi....

 

Robic standardowy myk i wypowiedziec umowe czy szukac okazji teraz na swieta czy czekac do konca umowy ?

 

Co w ogole tak naprawde moge dostac/wynegocjowac od C+ na obecne czasy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz dostać to co napisane w powyższych postach. Ale pewnie dopiero miesiąc przed końcem umowy ...

pamietaj, że zawsze te pierwsze propozycje są najgorsze. Tak ich szkolą - to zwyczajna procedura.

 

Stare przysłowie handlowe mówi, że "pierwsza oferta ma być nie do przyjęcia" po to są negocjacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie kolego wszystko się zgadza. Ja przedłużyłem tak jak napisałem wcześniej.

 

Pamiętajcie jeszcze jedno z tym HBO, bo można pokombinować i wtedy miesięcznie wychodzi połowę:

Trzeba dokupić za 19,90, następnie zadzwonić i wyłączyć po miesiącu. Potem gdy nam wyłączą 1 dnia kolejnego miesiąca, dzwonimy za dzień lub dwa i prosimy o włączenie - miesiąc jest gratis i płacimy dopiero w kolejnym 19,90 ;) Tyle, że trzeba pamiętać, żeby dzwonić w danym terminie.

 

Nie wprowadzaj w błąd.

Za 19,9 jest tylko z zobowiązaniem na 9 miesięcy ,więc nie wyłączysz po miesiącu a póżniej sobie w kolejnym włączysz.

Nie w tej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wprowadzaj w błąd.

Za 19,9 jest tylko z zobowiązaniem na 9 miesięcy ,więc nie wyłączysz po miesiącu a póżniej sobie w kolejnym włączysz.

Nie w tej opcji.

 

To Ty nie wprowadzaj w błąd.

Dziś przedłużyłem umowę i dokupiłem HBO tylko na miesiąc. Wyłączają mi to z ostatnim dniem stycznia i do styczniowego rachunku doliczą mi 19,90, a grudzień mam za darmo. Dodatkowo konsultant potwierdził mi to pod samo koniec odczytywanego aneksu.

Dalsza dyskusja jest bezcelowa, ponieważ wiem co podpisywałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej beczki. Jesli umowa się skończyła a nie wysłałem wcześniej wypowiedzenia to czy umowa zamienia się na czas nieokreślony? Jeśli tak to jaki będzie wtety okres wypowiedzenia i czy opłaty za pakiet się nie zmienią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnij się , nie włączysz w lutym za 19,9 tak jak to proponujesz innym .To że teraz konsultant włączył Tobie za tą cenę , nie oznacza że póżniej będziesz bawił się w wł/wył co drugi miesiąc za 19,9 tylko za 27 zł .

 

Nie mam zamiaru prowadzić dalszej dyskusji i napisałem to wcześniej, ale widzę, że nie potrafisz odpuścić.

Najpierw pisałeś, że nie można tego po miesiącu wyłączyć... w kolejnej wiadomości piszesz, że nie można będzie włączyć.

Dajmy już temu spokój. Powtarzam, że włączyłem za 19,90 tylko do końca stycznia. Powtarzam także, że konsultant zaproponował, że będę mógł potem ponownie włączyć w tej cenie.

 

ps. bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,umowę miałem do konca lutego 2013r.Ponieważ na kan.190 pojawiła się informacja o ofercie -zadzwoniłem z ciekawości.Po 15 min. przedłuzyłem umowę na warunkach - C+optimum HD +promo HD +multiroom +Peace 500GB za 91zł (dotychczas płaciłem za to samo 114zł) dodatkowo do końca czerwca za free HBO,Cinemax i Filmbox.Dla mnie to i tak taniej niż miałem,no i nie muszę zdawać dekodera na którym mam kilkadziesiąt filmów.Pozdrawiam i życzę udanych dla Was negocjacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,umowę miałem do konca lutego 2013r.Ponieważ na kan.190 pojawiła się informacja o ofercie -zadzwoniłem z ciekawości.Po 15 min. przedłuzyłem umowę na warunkach - C+optimum HD +promo HD +multiroom +Peace 500GB za 91zł (dotychczas płaciłem za to samo 114zł) dodatkowo do końca czerwca za free HBO,Cinemax i Filmbox.Dla mnie to i tak taniej niż miałem,no i nie muszę zdawać dekodera na którym mam kilkadziesiąt filmów.Pozdrawiam i życzę udanych dla Was negocjacji

Człowieku i Ty się jeszcze tym chwalisz??? Za 65pln mogłeś mieć to wszystko co wymieniłeś ale widzę,że bardzo Ci się śpieszyło z przedłużeniem umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie jest tak, że wszelkie umowy które są 'podpisywane' na odległość mogą zostać wypowiedziane w terminie chyba do 7 dni ? tak jak zakupy np. online ?

fakt stary, przepłaciłeś. masa ludzi płaci mniej za to samo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca roku. Wysłałem im propozycję przedłużenia za 62zł na rok i na razie cisza - dostałem tylko maila zwrotnego, że skontaktują się ze mną w najbliższym możliwym terminie. Rezygnacja już dawno wysłana poczekam, może wreszcie zadzwonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku i Ty się jeszcze tym chwalisz??? Za 65pln mogłeś mieć to wszystko co wymieniłeś ale widzę,że bardzo Ci się śpieszyło z przedłużeniem umowy.

Ale w czym problem? Ze komuś pasują warunki na jakich przedłużył umowę? Kolega jest zadowolony i o to chodzi. Targujecie się o każda złotówkę jakby to była sprawa życia i śmierci. A już żenujące jest wyśmiewanie tych osób, które płaca rzetelnie za usługę np multiroom cale 10pln, bo na satkurierze jest trendy wszystko dostać za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda taka iż zamiast ganić i wysmiewac kolege ktory "przeplacil" to dziekujcie mu. Bo dzieki takim osoba ktore placa wiecej jakis tam % moze wynegocjowac tak swietne oferty po 62/65 zł.

Patrzac na to co idzie dostac to fakt troche wiecej zaplaci, ale sa osoby ktore za podobny pakiet jeszcze do C+Kompakt+HBO+ dekoderSD placily 140zł jeszcze rok temu(sam nie wiem jak on to zrobil)..dopiero kumplowi musialem przekazac instrukcje co jak i gdzie zeby mial wiecej za mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...