Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od najbliższego okresu rozliczeniowego. Czyli jak przedłużysz w lipcu to zapłacisz za daną ofertę w sierpniu.

 

czyli jeśli przedłuze i wezme otimum za 107zł z 9 miesięcznym rabatem 50% to wyjdzie jeszcze lepiej bo ostatni miesiac albo nawet 2 nie będę płacił tych 107zł tylko już będę miał przedłużone na nowych warunkach, czyli chyba tak zrobie.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bede w Grójcu i podskocze do punktu Cyfry i zapytam o ten MR z PVR za łącznie 25zł

Próbowałem cos zdziałać na ICA ale tam po za tym ze opłata za Deklaracje MR 0zł* cena 20zł nie wiem czemu tak piszą to wyboru dekodera nie miałem.

A z kolei dla nowych klientó nie ma w opcji Sagemcoma tylko ten PVR więc myślę że bedzie dla stałych za te 5zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) konsultant zaoferował mi takie dwie oferty :

 

1) Zestaw promocyjny CANAL + Kompakt HD z ze zniżką 21 przez 12 miesięcy (cena standardowa 82 zł),

- opcja HD kompakt z 100% rabatem na 12 miesięcy (cena standardowa 11 zł)

- bezpłatny najem dekodera HD (cena standardowa 15 zł),

- usługa Multiroom z rabatem 10 zł przez 12 miesięcy (cena standardowa 20 zł),

- dekoder PVR HD do Multiroom ze zniżką w wysokości 15 zł przez 12 miesięcy (cena standardowa 20 zł)

- okres Umowy 12 miesięcy.

 

 

2) - Zestaw promocyjny CANAL + Optimum HD z ze zniżką 50 % przez 7 miesięcy (cena standardowa 107 zł),

- opcja HD Optimum promo z 100% rabatem na 12 miesięcy (cena standardowa 8 zł)

- bezpłatny najem dekodera HD (cena standardowa 15 zł),

- usługa Multiroom z rabatem 5 zł przez 12 miesięcy (cena standardowa 20 zł),

- dekoder PVR HD do Multiroom ze zniżką w wysokości 15 zł przez 12 miesięcy (cena standardowa 20 zł)

- okres Umowy 12 miesięcy.

 

Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość coś jeszcze ugrać i lepszą ofertę dostać. Dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) konsultant zaoferował mi takie dwie oferty :

 

2) - Zestaw promocyjny CANAL + Optimum HD z ze zniżką 50 % przez 7 miesięcy (cena standardowa 107 zł),

- opcja HD Optimum promo z 100% rabatem na 12 miesięcy (cena standardowa 8 zł)

- bezpłatny najem dekodera HD (cena standardowa 15 zł),

- usługa Multiroom z rabatem 5 zł przez 12 miesięcy (cena standardowa 20 zł),

- dekoder PVR HD do Multiroom ze zniżką w wysokości 15 zł przez 12 miesięcy (cena standardowa 20 zł)

- okres Umowy 12 miesięcy.

 

Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość coś jeszcze ugrać i lepszą ofertę dostać. Dzięki za odpowiedzi.

Co do tej opcji to ja dostałem dodatkowo multiroom z rabatem 20zł, reszta to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

W poniedziałek przedłużam umowę.Moje pytanie brzmi w jaki sposób ją przedłużyć e-mail czy osobiście iść do punktu sprzedaży C+

czy w punkcie sprzedaży dostane rabat 50% na pakiet optimum HD (obecnie mam dekoder SD) o raz czy dostane dekoder PACE PVR lub SAGEMCOM HD w rabacie 100% ??

 

30 wrześniu koczy mi się umowa.Czy jest taka możliwość ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Florekmaster - co do dekodera to u dystrybutora możesz dostać tylko standardowe zniżki, czyli Sagemcom za 0 zł, a Pace PVR za 10 zł. Co do promo 50% - obowiązuje tak samo na wszystkie pakiety przez 6 m-cy. Więcej w sensie lepszych warunków możesz uzyskać poprzez przedłużenie u konsultanta. Chyba, że dystrybutorzy też mogą dać coś extra, ale z tym się nie spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużyłem umowę na następujących warunkach (umowa do końca lipca, wypowiedzenie wysłane)

- C+Optimum - 53,50 przez 9 miesięcy, potem 107

- multiroom - 15 zł

- PVR - 5 zł

- opcje HD free na 12 miesięcy

Nowa umowa obowiązuje od 1 lipca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...