Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

emik1

Chciałem uzyskać to co ty czyli 65 zł opłata miesięczna, a dostałem:

- umowa na 12 miesięcy

- C+optimum po 86 zł w tym 2 za darmo

- Pace 500 G za 0 zł

- pakiet programów HD przez 3 miesiące za darmo.

Cieszy mnie to, ze mam Pace za darmo, a naczytałem się z jakie są z nim problemy. Na razie mam wersje 129 i działa bez zarzutu. Może lepiej nie aktualizować w weekend? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko....

w listopadzie przedluzylem umowe z cyfra na 15 misiecy i 57zl za c+optimum... dzis przychodzi mi sms ze mam nie zaplacony rachunek w kwocie 65zl. Na ICA tez pisze ze 65 zl.....

Wie ktos moze o co chodzi??

Do tego nie przyszedl mi 1 rachunek.... mam jeszcze jedna umowe z cyfra na pakiet start czy jakos tak dla matki za 19,99zl i ten rachunek normalnie przyszedl a ten na 57zl nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko....

w listopadzie przedluzylem umowe z cyfra na 15 misiecy i 57zl za c+optimum... dzis przychodzi mi sms ze mam nie zaplacony rachunek w kwocie 65zl. Na ICA tez pisze ze 65 zl.....

Wie ktos moze o co chodzi??

Do tego nie przyszedl mi 1 rachunek.... mam jeszcze jedna umowe z cyfra na pakiet start czy jakos tak dla matki za 19,99zl i ten rachunek normalnie przyszedl a ten na 57zl nie...

Dokładnie tak jak przedmówca napisał, a co do rachunku to dostajesz go na dekoder kanał 190, lub możesz ustawic w ICA na e-maila.

Papierowy pocztą tez mozna ustawic, ale teraz prawdopodobnie jest opłata z tego tytułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W listopadzie przedłużyłem umowę z cyfrą na 15 miesięcy. C+Optimum HD 57PLN, Pace PVR 15PLN, HD Optimum 11PLN w sumie 83PLN. Po podwyżce płacę 91PLN, ale z uwagi na to, że nie otrzymałem na piśmie nowych warunków, mam jeszcze możliwość wypowiedzenia umowy w trybie 14 dni. Czy wg Was to dobre rozwiązanie i jest szansa na uzyskanie podobnej oferty programowej i sprzętu za niższą cenę czy raczej dać sobie spokój i czekać do końca umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą, ale możesz bez konsekwencji wypowiedzieć.

Wtedy zawsze można negocjować i większośc pozostała na tym samym lub nawet zyskała.

List zwykły (Nie polecony) o podwyżce powinieneś otrzymać najpoźniej poczatek lutego, i wtedy miałeś te 14 dni na wypowiedzenie od dnia otrzymania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweljank. Jak dla mnie oferta bardzo ok. Ja zgodziłem się na przedłużenie umowy na kompakt hd za 44zł z wymianą dekodera na PVR za 0zł + 3msc wyższy pakiet optimum hd. Umowa na 15 msc-y. Jak myślicie jest ok, czy mogłem coś więcej lub taniej wyciągnąć? Zaczynam mieć wątpliwości, że może za szybko się zgodziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wtedy pewnie nie dostał bym za "darmo" pvr, tylko za 10zł m-c (pace pvr).
O tym się już nie przekonasz 8)

 

Nie brałeś drugiego PVR do MR? Ciekawi mnie czy można też wynegocjować go za free czy za 5pln?
Tylko i wyłącznie może być za 5pln i tylko może to być Philips PVR.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jatomm. drugi PVR za 5zl inaczej sie nie da i bedzie to tylko PHILIPS HD 250gb , przekonwyał mnie ze nikt na dzien dzisiajszy nie dostanie drugiego PVR za free ,ale mysle ze to co dostałem i tak sa bdb warunki, nie chcialem wiecej płacic a zalezy mi na Canal+ HD , ponoc mozna KOMFORTOWY HD + HBO za niecałe 95zl z PVR 0zł i MR tez 0zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak telefonicznie zgodziłem się na przedłużenie, to wycofać się już nie można? Nic nie podpisywałem.
Nie można się wycofać, to nie jest podpisanie nowej umowy tylko przedłużenie obecnej, gdybyś jako nowy abonent przez telefon cyfrę zamówił to wtedy miałbyś te 10 dni na odstąpienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanko, mianowicie: czy po usunięciu kanału VH1 European będzie możliwość rozwiązania umowy? Chciałbym po prostu zmienić pakiet, który wynegocjowałem we wrześniu, a wypowiedzenie i negocjacja nowej umowy to jedyny sposób. Dodatkowo interesujące mnie pakiety i ceny to: Canal+Kompakt HD 53zł, HD Kompakt 8zł, PVR HD 500gb 0zł (przesiadka z 250), stąd moje drugie pytanie: czy przy uzyskanych takich cenach jestem w stanie otrzymać gwarancję stałej ceny przez całą umowę, czy przy okazji najbliższej podwyżki będę musiał liczyć się z kolejnym dokładaniem do interesu? A, no i zapomniałbym, interesuje mnie także talerz satelitarny od nich 80cm, w jakiej cenie można go uzyskać? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...