Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi proponuja Canal+KOmpakt za 68 + 10 za MR. a obecnie jak odwolam wypowiedzenie to mam 53+10 za MR. Ale musze cos utargowac nie po to wysylalem wypowiedzenie. NIerozumiem ich proponuja mi wiecej niz bym mial jak odwolam wypowiedzenie - dziwne. Poczekamy zobaczymy do konca lutego ( na dzien dzisiejszy juz dzwonii 3 razy! coraz to gorsza oferta) Pod koniec lutego zacznie im sie palic zeby pozyskiwac klientow bo w N-ce wzroslo do 929 tys kilentow chyba a mysleli ze beda miec okolo 900. Jakbym nie chcial pilki polksiej to bym zrezygnowal i za jakis czas przyszedl jako nowy bo teraz to Canal+ nie chce brzydko pisac ale kpi ze stalych klientow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... . Ale musze cos utargowac nie po to wysylalem wypowiedzenie. NIerozumiem ich proponuja mi wiecej niz bym mial jak odwolam wypowiedzenie - dziwne. ...

 

Ale Wy ludziska dziwne jesteście. Przecież konsultanci i ich szefostwo z pewnością czytają posty podobne do tych i logiczne jest, że będzie naprawdę mały odsetek ludzi, którzy otrzymają to co chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Wczoraj wysłałem maila z taką oto propozycją :brawo: :

Canal+ Optimum 65 zł

Multiroom 0 zł

najem PACE PVR 10 zł

HD optimum 11 zł

Obecnie płacę 96,90 zł za Optimum (50 zł), Canal+ (25,90 zł), Multirom (1 zł) i najem terminala PVR (20,00 zł - dobierałem później i stąd taka cena). Po podwyżce będę płacił 110,00 zł :( .

Dzisiaj pierwszy telefon i pierwsza propozycja:

Canal+ Optimum 86,00 zł

Multiroom 10,00 zł

Najem PVR 10,00 zł

HD optimum 11 zł

co daje razem 117 zł, umowa na 19 miesięcy :shock: .

Po chwili rozmowy, konsultant poprosił o chwilę przerwy i poszedł coś sprawdzać i negocjować, padła druga propozycja:

wszystko jak wyżej, z tym, że zamiast HD optimum zaproponowano mi HD optimum promo 3 miesiące gratis pożniej 8 zł, umowa na 12 miesięcy i dwa miesiące gratis na Canal+ Optimum :? .

Poprosiłem o telefon w przyszłym tygodniu i zaproponowałem, że za to wszystko co wymieniłem na początku nie mogę dać więcej niż 99,00 zł :oops: - myslicie że jest szansa na taka kwotę?

Zabaczymy jak się sytuacja rozwinie.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaeres

 

Co do miesięcy mam to samo co nowi - do 3 miesięcy (wliczając w to połowę lutego :) )

 

Nowy klient nie dostanie PVR za free

 

Jeśli dobrze liczę to przy nowej umowie średnia miesięczna cena dla takiego pakietu jak chciałem to 95 PLN więc jednak drożej

 

Generalnie porównywałem tę ofertę z warunkami jakie miałbym podpisując umowę z N-ką na Film HD i różnica w cenie jest niewielka.(84 pln kontra 87 pln)

 

Możliwe, że gdybym się upierał dałoby się uzyskać jeszcze kilka złotych ale dla takiej kwoty nie będę się użerał;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Podpisalem umowe w grudniu 2011 na C+ HBO Superpremium HD,multiroom oraz pvr Pace placilem 114z. Wyslalem wypowiedzenie.

Otrzymalem jeden tel jakies 2 tyg temu z oferta C+ Superpremium Hd z pvr oraz multiroom za 124 - troszke slaba oferta wedlug mnie.

 

Napisalem maila z moimi ofertami

 

1.

C+Optimum HD 65zł

Multiroom 10zł

PVR HD - wypożyczenie 0zl

HBO HD 20

czas trwania umowy 12-13 m-cy

calosc 95 zl

2.

C+ Superpremium HD 99

Multiroom 10zł

PVR HD - wypożyczenie 0zl

czas trwania umowy 12-13 m-cy

calosc 109 zl

 

 

Jak myslicie co mozna ugrac?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłem o telefon w przyszłym tygodniu i zaproponowałem, że za to wszystko co wymieniłem na początku nie mogę dać więcej niż 99,00 zł :oops: - myslicie że jest szansa na taka kwotę?

 

 

Pozdro

C+Optimum +MR+PVR=90 (taka dostalem propozycje)

wiec dodajac HD Promo wychodzi 98

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... . Ale musze cos utargowac nie po to wysylalem wypowiedzenie. NIerozumiem ich proponuja mi wiecej niz bym mial jak odwolam wypowiedzenie - dziwne. ...

 

Ale Wy ludziska dziwne jesteście. Przecież konsultanci i ich szefostwo z pewnością czytają posty podobne do tych i logiczne jest, że będzie naprawdę mały odsetek ludzi, którzy otrzymają to co chcą.

 

Kolego jezeli robia nas w bambku to niech wiedza co piszemy. A piszemy zeby wiedzieli co myslimy - ja niepisze po to bo mi sie podoba niech kazdy wie jak jest. W grudniu 20-go podpisalem umowe a 2 stycznia list nadany z podwyzka to powiedz mi po co tyle telefonow zajmowania mi czasu negocjacji. Zebym sie ucieszyl a potem robia swoje - cos tu niegra chyba i nieladnie z ich strony niesadzisz. Moj sasiad wypowiedzial i powiedzial ze nie wroci jak beda takie jaja bo jego niema caly czas w domu a zona to sie na papierkach wypowiedzeniach niezna nie ma czasu - mowi jak wroci za 2 miechy to bedzie o 50 zl wiecej placic bez przesady. Jak nei to teraz N-ka na rok i poczekam bo naprawde maja dobra oferte. No i jak to mowia ze NOWY klient zawsze ma lepiej to teraz w N-ce bede mial!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłem o telefon w przyszłym tygodniu i zaproponowałem, że za to wszystko co wymieniłem na początku nie mogę dać więcej niż 99,00 zł :oops: - myslicie że jest szansa na taka kwotę?

 

 

Pozdro

C+Optimum +MR+PVR=90 (taka dostalem propozycje)

wiec dodajac HD Promo wychodzi 98

 

A możesz napisać co i za ile w tych 90 zł.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej na innego,ale lepiej poczekać do 2 marca dostaniesz marzec+2 miesiace gratis...

 

Też chcę podpisać nową , bo przestałem liczyć że coś lepszego zaproponują. Mam tylko nadzieję że 02.03.12 Promocja "do trzech miesięcy gratis" będzie jeszcze dostępna ( Kto nie ryzykuje, ten... ) :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam ten wątek bo kończy mi się umowa (zgodnie z podpisem poniżej :) )

Czy ktoś otrzymał w tym tygodniu ofertę Canal+Optimum za 65zł? Oczywiście nie ma takiej oferty według konsultantów :)

Nie ma takiej oferty - dostaja ja tylko ci ktorzy mieli Canal+Optimum za 57zł i zlozyli wypowiedzenie. Czyli jakby nie dali wypowiedzenia i tak by mieli Canal+Optimum za 65zł - z tym ze liczyli nie wiem na co ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie ma już oferty Canal+Optimum HD w cenie 65zł więc co jest?

Po przejrzeniu kilku stron zauważyłem, że najczęściej można dostać

Canal+Optimum HD w cenie 86zł (jak dla nowych)

HD Promo za darmo lub w promocji (jak dla nowych) 3 miesiące za darmo potem 8zł przez 8 miesięcy.

PVR za darmo.

Mógłby ktoś skorygować moje spostrzeżenia? Czy się nie mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tydzien temu mialem propozycje:

C+Optimum+MR+PVR za 96 zl (86+0+10)

gdy powiedzialem ze poczekam pojawilo sie 65+10+15=90

powiedzialem by zadzwonili z jednym gratisem to sie zdecyduje (mam teraz PVR gratis i MR za 1 zl)

narazie nie dzwonia

moze nie zadzwonia

trudno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na wstępie chciałbym się przywitać, od dłuższego czasu jestem obserwatorem forum.

Wypowiedziałem umowę w grudniu (mam obecnie pakiet optimum ) pierszy telefon w styczniu szkoda gadać ,druga oferta też średnia 86 pln/mc- odmowa.

Dziś telefon z propozycją wycofania wypowiedzenia c+optimum 65pln/mc, Philek Hd 0 pln/mc umowa 15 mcy ( czyli jest oferta 65 pln/mc :-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...