Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zadzwoniłem raz i nie będę się prosił i poniżała przed nimi. Właśnie zamówiłem N-ke pakiet Świat HD ta sama oferta programowa po za kanałami Cyfry (minimini domo i inne) których nie oglądam normalny dekoder 3 m-c gratis bez proszenia się. Więc poco przepłacać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze promocja za 79 pln w tym hbo przez 7 miesięcy i npremium przez całą umowę 3 miesiące gratis, dekoder za 48 pln i umowa na 12 miesięcy.

średnio wychodzi 60 pln na miesiąc. Ja nie będę od cyfry odbierał 10 telefonów i Się prosił o zniżkę. No way. Powiem szczerze jeszcze raz oferta filmowa Canal+ to aktualnie dno i masakra. Jeszcze trochę i im się urwie 90 pln regularnie wpłacane co miesiąc. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj moja oferta to Optimum za 62 zł, MR darmo i PVR za 15 zł, HD promo za 8 zł free przez 3 miesiące. W poniedziałek wieczorem ma dzwonić konsultantka czy przyjmuję ofertę, nie wiem co mam jej odpowiedzieć? że chce taniej? to powie że się nie da. Przedstawić swoją propozycję? Kazać spadać na drzewo i iść do konkurencji;) Do tego trafiłam na kobietę która mówi do mnie protekcjonalnym tonem że jej propozycja jest najlepsza i nie wie czemu się nie mogę zdecydować! Próbowałam złapać innego konsultanta ale mam zaznaczone że właśnie ta osoba będzie do mnie oddzwaniać i mam czekać na jej telefon bo na pewno ma dla mnie bombową ofertę :P Nie odbierać telefonu czy napisać maila z propozycją jakiej oczekuję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałam przy wczorajszym telefonie konsultantki że przejrzałam konkurencję i w N znalazłam właśnie pakiet o którym pisze andrzej246, na to Pani odpowiedziała że w N-ce mają dużo gorszy MR, bo kable w domu itp. przyznam się że mnie zaskoczyła, bo nie przeglądałam zasad na jakich działa MR w N-ce ale mam ochotę jej powiedzieć że wolę zrezygnować w N-ce z MR a mieć co oglądać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

108 Superpremium to dałbym rade przetrawić ale do tego za pace 10 zł? No way! Tym bardziej że mam go teraz w gratisie...

no tyle to mi właśnie proponowali+pace 10+MR 10= 128 zł, chciałam wiedzieć czy można mniej wytargować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie liczą, że abonenci, którzy mieli maksymalne zniżki zaczną wycofywać swoje wypowiedzenia skoro nie pojawiają się lepsze oferty. Ja nie mam zamiaru wycofywać się z wypowiedzenia chyba, że pozwolą mi zejść do C+Kompakt za rozsądną cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...